Magistro veterinarijos epidemiologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas siekiama suteikti apie konceptualų pagrindą epidemiologijos ir mokymo esminių metodinių įgūdžių epidemiologinių tyrimų gyvūnų populiacijose elgesio supratimą. Šis kursas remiasi bendromis stipriąsias mokyklos ir Karališkosios veterinarijos kolegijos (RVC) visose gyvūnų sveikatai ir gamybos aspektus. Ji taip pat suteikia puikią galimybę mokytis iš epidemiologai ir politikos formuotojams vyriausybės širdis (į JK vyriausybė departamento Aplinkos, maisto ir kaimo reikalų (DEFRA) ir jo vykdomajai agentūrai, Veterinary Laboratories Agency (VLA).

Yra apmokytų veterinarijos epidemiologų trūkumas ir yra puikios karjeros galimybes įvairių organizacijų, įskaitant: žemės ūkio ministerijų ir maisto; Veterinariniai Tyrimo laboratorijos; Gyvūnų ligų mokslinių tyrimų institutai; Gyvūnų sveikata fondus; Veterinarijos fakultetų universitetuose ir tarptautinių organizacijų, susijusios su pasaulinė sveikatos (DFID, FAO, PSO, PGSO ir kt.)

Tikslai

Iki šio kurso pabaigoje studentai gebės: kurti ir įgyvendinti epidemiologinius tyrimus ir priežiūros sistemas; analizuoti ir interpretuoti duomenis iš epidemiologinių tyrimų; įsipareigoja rizikos analizę ir taikyti šią gyvūnų sveikatos ekonomika; taikyti epidemiologinius principus ligų kontrolės per gyvūnų ir žmonių populiacijose; suteikti pragmatišką patarimus apie gyvūnų sveikatą, susijusių su gerovės, gamybos ir visuomenės sveikatai; ir efektyviai bendrauti su gyvūnų ir žmonių populiacijose sveikatos prie auditorijų asortimentą, įskaitant plačiąją visuomenę, ūkininkų, mokslininkų, politikų ir kitų pagrindinių politikos formuotojams.

Terminas 1

Visi studentai imtis privalomų modulių ir paprastai imtis rekomenduojamų modulius. Privalomas: išplėsta epidemiologija; Epidemiologiniai aspektai laboratoriniams tyrimams; Priežiūros gyvūnų sveikatos ir gamyba; Statistika EPH; Duomenų valdymas epidemiologinių tyrimų; Bendravimo įgūdžiai epidemiologija.
Rekomenduojama: Visuomenės sveikatos Paskaita serija. Neprivaloma: Epidemiologija kontekste; Įvadas į Kompiuterija.


Taisyklės 2 ir 3

Mokiniai iš šešių studijų modulius, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Penki moduliai yra privalomi ir yra išvardytos žemiau.

C1: gyvūnų sveikatos ekonomika.

C2: Statistiniai metodai epidemiologija.

D1: taikomos rizikos vertinimą ir valdymą.

D2: epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės.

E1: modeliavimas ir infekcinių ligų dinamika; Genetinis epidemiologija; Metodai vektorinis valdymas (rekomenduojama modulius).

E2: Išplėstinė Statistiniai metodai Veterinarijos epidemiologija.


Projekto ataskaita

Po egzaminų raštu birželio studentai turės maždaug dviejų mėnesių laikotarpis, per kurį užbaigti siužetai A veterinarijos epidemiologijos projektą.

Kurso trukmė

Dieninis vienerius kalendorinius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus kalendorinius metus.
Neakivaizdinių studijų studentų, tikimasi, dalyvaus mokyklos bent dvi dienas per savaitę ir turėtų tai aptarti su Modulio direktorius, jei būtų suteikta vieta.

Įėjimas Reikalavimai

Pripažintas bakalauro laipsnį atitinkamai veterinarijos mokslo, biologinių mokslų, matematikos ar statistikos kartu su atitinkamais po baigimo patirtį.

Kaip kreiptis dėl magistrantūros Veterinarijos epidemiologijos

Paraiškų formos ir papildoma informacija gali būti gaunama iš:
Graduate School,
Karališkasis veterinarijos kolegija,
Royal College Street,
Londonas NW1 0UT.
Telefonas: +44 (0) 20 7468 5134
Faksas: +44 (0) 20 7468 5060

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau