Magistro teismo psichikos sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas yra skirtas parengti absolventus su išsamių žinių apie kriminalistikos psichinę sveikatą. Jūs įgyti kritinę suprasti akademinių žinių, susijusių su praktikos kontekste teismo psichinei sveikatai, ir jums bus įgyti kritinį vertinimą etikos, kultūros ir teisinių klausimų, kylančių iš psichikos sveikatos praktika ir moksliniais tyrimais. Ši magistro laipsnis yra skirtas studentams, kurie šiuo metu dirba / arba kurie nori būti įdarbinti teismo medicinos, teismo psichinei sveikatai, ar psichinei sveikatai aplinkoje. - kalėjimai - saugios ligoninės - Teisingumo ministerija - policijos pajėgos - teismai. Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams su taikomųjų mokslinių tyrimų įgūdžių ir branduolio kartu dirbti teismo medicinos psichikos sveikatos aplinkoje.

Programa Komanda susideda iš teismo praktikų ir teoretikų, kurie kiekvienas turi didelę darbo patirtį per teismo kontekstuose Jungtinėje Karalystėje diapazone. Magistrantūros studijų kryptis suderinta su NTU vykdomu seksualinių nusikaltimų ir netinkamo elgesio tyrimų grupe (SOCAMRU), kuri apima aktyvius tyrėjus, šiuo metu bendradarbiaujančius su: -

  • HM kalėjimo tarnyba
  • Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS)
  • High Secure ligoninės
  • Policijos tarnyba.

Palanki ir aktyvus mokslinių tyrimų aplinką,

Žinoma, jūs gausite naudos iš moksliniais tyrimais pagrįsto mokymo. Jums gali būti įdomu išsiaiškinti apie mūsų priklausomybės ir neįprastos elgesį ir savijautą mokslinių tyrimų grupių ir avarinių tarnybų tyrimų padalinys. Psichologijos NTU turi nustatytą tarptautinį mokslinių tyrimų reputaciją ir yra vienas iš geriausių stovuose į pražanga 2014 mokslinių tyrimų eiliškumą.

2014 įvertinimas taip pat parodė:

  • 60% mūsų mokslinių tyrimų rezultatų buvo laikoma tarptautiniu mastu puikus ar pasaulyje pirmaujanti ref 2014.
  • 100% mūsų mokslinių tyrimų poveikis yra tarptautiniu mastu puikus, o 73% - pasaulyje.

Mūsų tyrimų poveikį ir produkcija yra didžiausia iš bet kokio JK psichologijos katedra lygiavertis mokslinių tyrimų aplinką.

Patekimo į rinką reikalavimai

  • Jums reikės bakalauro laipsnio (mažiausiai 2,2) psichologijos ar panašios disciplinos, pavyzdžiui, socialinių mokslų, slaugos, su sveikata susijusios praktikos, ar teisės ar kitos pripažintos lygiavertės kvalifikacijos.
  • Pareiškėjai, neturintys tokių kvalifikacijų bus svarstomas individualiai, bet bus reikalaujama parodyti, kaip jų patirtis ir žinios ir / ar jų profesinė kvalifikacija (pvz RMN, RN), jie galėtų studijuoti šį kursą magistro lygio savo Personal Statement.
  • Paraiškos forma reikia pateikti rašytinį pareiškimą, kuriame jums turėtų būti pateikti už norintys imtis magistro teismo ekspertizės psichikos sveikatos priežasčių. Mes bandys užtikrinti, kad turite tvirtą pagrindą stojimo į kursą paremtą realistišku dėkingi medžiagų turi būti tiriamas ir susijusių praktikos srityse.
  • Reikalavimai anglų kalba. Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos.

Mokesčiai ir finansavimas

Daugiau informacijos apie mokesčius ir galimų finansavimo galimybes apsilankyti www.ntu.ac.uk/s3fees~~dobj

Jūsų ateitis Karjera teismo psichikos sveikatos

Kai pereisite su magistro teismo psichikos sveikatos turėsite reikiamų įgūdžių siekti profesinės karjeros per psichikos sveikatos, ekspertizės psichikos sveikatos ar teismo nustatymų diapazonas. Jūs galite pasirinkti studijuoti šį kursą, jei jau dirba šioje srityje ir tikimės pagerinti savo perspektyvas skatinimo ir karjerai. Galite taip pat siekti akademinės ir (arba) mokslinių tyrimų karjeros daugelyje akademinių disciplinų, baigusių studijas (pavyzdžiui, dirbdami mokslo darbuotoju ar asocijuotuoju ar studijuodami daktaro laipsnį). Psichologijos absolventai, turintys BPS GBR statusą, gali taip pat domėtis šiuo kursu, jei jie svarsto daktaro laipsnį siekdami karjeros kaip klinikinio ar konsultavimo psichologo. Iš tiesų, jūsų kvalifikacija teismo psichikos sveikata yra tikėtina, kad bus populiarus su įvairiomis potencialių darbdavių, nes, be to, turintis nuodugniai teorines žinias apie psichikos sveikatą ir teismo įvairiais klausimais, jūs taip pat parodė gebėjimą rašyti esė ir ataskaitas ir kalbėti ir dalyvauja prieš kitus žmones (be kitų perleidžiamų įgūdžių). Jums taip pat bus įrengta žinių ir įgūdžių, kad būtų nepriklausoma, etiška ir kultūriškai jautrus savo ateities taikymo psichologija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Skaityti daugiau

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Skaityti mažiau