Magistro sveikatos politika, planavimas ir finansavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros sveikatos politika, planavimas ir finansavimas siekia sukurti kritinę analizę priskiriamais klausimais sveikatos politikos, planavimo ir finansavimo, ir suteikti galimybę studentams parengti tinkamas sveikatos politikos priemones. Studentai iš įvairių sluoksnių. Tai yra bendra programa teikia mokyklos ir Londono ekonomikos mokyklos ir politikos mokslų institutas. Kursas suteikia mokymus, susijusią su šalimis visais lygiais plėtoti, nors dalyviai galės specializuotis.
Absolventai įvesti karjeros pasaulinės sveikatos ir nacionalinės sveikatos politikos ir planavimo, mokslinių tyrimų, konsultavimo ar palaikymo vaidmenis vyriausybių ir tarptautinių agentūrų.

Tikslai


Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: parodyti žinias ir supratimą apie įvairiausių pasaulio ir nacionalinių sveikatos politiką, įskaitant esamas ir atsirandančias tendencijas, o taip pat disciplinų susijusius su sveikatos politikos, planavimo ir finansavimo tyrimo (epidemiologija, Sveikatos ekonomikos ir kitų socialinių mokslų); taikyti savo žinias ir įgūdžius, naudojant daugiafunkciniam požiūriui formuluoti, įgyvendinti ir vertinti sveikatos politiką ir planus; Rodyti raštu ir žodžiu kompetencija bendraujant empiriniais įrodymais ir įtvirtinti ir kritiškai vertinti debatus, susijusius su klausimais, sveikatos politikos ir sveikatos finansavimo, ir įrodyti kompetenciją pagrindinių mokslinių tyrimų ir pateikimo įgūdžių, kaip antai įmonės literatūroje ieškoma, kritinę apžvalgą paskelbtos literatūros arba įvertinti tyrimų rezultatus.

Programos struktūra


Studentai privalo imtis kursus aštuonių modulių vertę, ir baigti 10.000 žodžio disertacija (20% visos magistrantūros)

Visi dalyviai imtis:

Terminas 1:

 • Privalomojo LSE modulis: Finansavimas Sveikatos
 • Privalomojo LSHTM modulis: Sveikata Paslaugos
 • Vienas papildomas modulis ne LSE iš toliau diapazonas: Sveikatos ekonomikos, farmacijos Ekonomika, ar Pamatai sveikatos politiką.
 • Vienas papildomas modulis ne LSHTM iš toliau diapazonas: sveikatos politika, procesų ir galios Basic Epidemiologija arba klausimai visuomenės sveikatos srityje.

Terminas 2 ir 3:

 • Be pirmiau išvardytų privalomų modulių, studentai galės imtis tolesnių 4 modulius iš bet LSE ar LSHTM.
 • Dėl moduliai, kurių reikia imtis LSE, bet kokie apribojimai bus įtraukti į programą specifikacijos ir gali būti koreguojama LSE. Šiuo metu yra siūloma, kad gali būti imtasi bet LSE absolventas modulis, atsižvelgiant į patvirtinimo kurso direktorių.
 • Dėl moduliai, kurių reikia imtis LSHTM, bet kokie apribojimai bus įtraukti į programą specifikacijos ir gali būti koreguojama LSHTM.
 • Privalomieji "moduliai - nebus šiuo metu taikomos sąlygų 2 arba 3.
 • Rekomenduojami 'moduliai (mainstream pasirinkimų) - panašios į paieškos parametrai pasiekiamais per privalomojo Terminas 1 elementais.
 • Pasirenkami "moduliai (periferinė pasirinkimai) - studentai, turėtų konsultuotis su kursų vadovu ir, jei reikia, jų mokytojas ar kurso direktorius, prieš pasirinkdami bet kurį iš šių modulių.
 • Bet LSHTM Linijinis ar studijų modulius, parinktas iš patvirtintų modulių sąrašo.

Tai paprastai nebus galima imtis kitų LSHTM modulius, išskyrus kaip "ypatingas atvejis" pasirinkimas reikalaujama oficialaus patvirtinimo pagal Modulio direktorius ir departamento Mokoma Modulio direktorius. Studentai gali atlikti ne daugiau kaip vieną tokio pasirinkimo per laipsnį.

Visais atvejais, kiekvieno studento pilnas komplektas modulių pasirinkimas turi būti patvirtintas kursas Direktorių LSE ir LSHTM, siekiant patvirtinti, kad studentų pasirinkimą tilptų su savo paskelbtų karjeros tikslus ir suformuoti nuoseklų veiksmų rinkinį moduliai magistrantūros. Studentai taip pat turi atitikti stojimo reikalavimai kiekvienu konkrečiu modulį. Rekomendacijos remiasi programos specifikacijos bus pateiktos kurso vadove, apibrėžti pagrindinius skirtumus tarp rekomenduojamų modulius ir pateikti pastabas tam tikrais atvejais dėl papildomų modulių - padėti moksleiviams ir mokytojai diferencijuoja juos ir padaryti modulis rinktis tinkamiausia.

Programos trukmė


Dieninis vienerius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus metus. Neakivaizdinių studijų studentų tikimasi, kad dalyvaus mokyklos ne trumpesnio kaip dvejų su puse dienos per savaitę ir turėtų tai aptarti su kurso Direktorių, jei būtų suteikta vieta.

Minimalūs Įėjimas Reikalavimai


Kandidatai privalo turėti arba kad bent antros klasės pagyrimu laipsnis iš Londono universiteto mokslo, ekonomikos, socialinių mokslų ar susijusia tema, ar medicinoje laipsnio atitikmuo. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją taip pat pritarė. Vienerių metų patirtį sveikatos politikos ar visuomenės sveikata susijusios darbo minimali rekomenduojama.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau