Magistro studijų programos visuomenės sveikatos / pasaulinės sveikatos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

APŽVALGA:

Euclid (Pole Universitaire Euclide | Euklidas universitetas), tarptautinė tarpvyriausybinė organizacija, universiteto įgaliojimą, siūlo pasirinkti studentus iš plačiajai visuomenei du aukšto lygio išorės (atstumas arba internetu) studijų programa tarptautinės visuomenės sveikatai.

Tai iki šiol tik magistro laipsnį programa šioje srityje siūlomų tarptautinės tarpvyriausybinės organizacijos. Jos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos visuomenės sveikatos specialistų, galinčių tarnauti valstybės tarnyboje, tarptautinių organizacijų, sveikatos priežiūros įstaigų, taip pat nevyriausybines organizacijas visame pasaulyje.

Įkvėptas standartinio nustatymo meistriškumo UCSF, Global sveikatos ir bioetikos mokykla EUCLID tapo savarankiška akademinio padalinio su Euklido (Euklidas universitetas) 2015 m. Jis yra atsakingas už EUCLID flagmanas internete magistro pristatymo ir daktaro Tarptautinės visuomenės sveikatos.

Visuomenės sveikata dažnai mokėsi iš nacionalinio centrinio perspektyvos. Keletas programos yra tikrai tarptautinio pobūdžio, kad būtų visiškai parengti absolventus pasaulio tarnautojų karjeros, kurie žvejos platų pasaulinių sveikatos problemų, įskaitant maliariją, ŽIV, narkotikų atsparumo, su mityba susijusių ligų, ir tt Norint atsakyti į šį iššūkį, Euclid sukūrė išsamų ir sudėtingas internete esančiame magistro laipsnį tarptautinės visuomenės sveikatos (magistrantūros) mokymo programą, kuri čia yra pateikta su pilna dokumentacija Mokymo ir fakulteto išteklių, mes taip pat viso mokslą. Ši dokumentacija leis studentams visame pasaulyje, siekiant nustatyti, ar ši programa yra geriausia jiems.

Šis unikalus magistro laipsnis dėmesys skiriamas praktinių ir politinių aspektų pasaulio visuomenės sveikatos, o ne akademinių žinių ar teorinių žinių pažangą.

MIPH pirmiausia buvo sukurta tarnauti valstybės tarnautojus Euklido anketa dalyvaujančių valstybių, tačiau ji taip pat yra atvira plačiajai visuomenei kaip puikus maršrutu verstis per tarpvyriausybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir viešojo sektoriaus karjerą.

Dėka savo mažo mokslą ir institucinių santykių, ir dėl to ji apima tokias temas, kaip maliarija ir tropinių ligų gylio, tikimasi, kad ji bus ypatingos svarbos Afrikos studentams.

Pastaba: Ši studijų programa yra atstumas pagrindu tik ir reikalauja sklandumą anglų kalba.

MOKYMO PLANAS:

Privalomieji dalykai:

 • PPK-401 (tarptautinė akademinio rašymo)
 • TPH-499 (Argumentacija ir Kritinis mąstymas)
 • VSI-300 (Visuomenės sveikatos pagrindai)
 • VSI-GH (pasaulinės sveikatos studijos)
 • VSI-GHC (pasaulinės sveikatos Case Studies)
 • T-EKI (Epidemiologija)
 • T-BIO (Biostatistika
 • DIP-606 (magistro darbas)

Pasirenkant (gali būti reikalaujama priklausomai nuo ankstesnių tyrimų):

 • VSI-GHP (Pasaulinė Sveikatos diplomatijos)
 • VSI-IDS (tarpdisciplininių studijų Global sveikatos)
 • VSI-ŽIV (ŽIV / PAGALBA modulis)
 • VSI-MTD (maliarija ir tropinių ligų)
 • VSI-Pop (Gyventojų ir reprodukcinės sveikatos klausimais)
 • Įvairūs Coursera moduliai naudojami papildomo mokymosi ir sertifikavimo galimybes.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Pareiškėjai turėtų turėti pažangią laipsnį ne jame išvardyti UNESCO IAU VADOVAS / Duomenų bazės institucijos išduotą slaugos ar sveikatos priežiūros. Panašiems ar susijusiems fonas pakankamą profesinę patirtį, gali būti laikoma valstybės remiamų pareiškėjams (kurie jau vyriausybė darbuotojai) gali būti priimami be reikiamos švietimo pažymėjimus, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama. Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į programą.

Gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas.

Studentai turėtų būti pajėgi skirti nuo 10 iki 15 veiksmingus mokymo valandų per savaitę.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

mokslą:

Kaip viešoji ne pelno institucija, Euclid gali pasiūlyti įperkamas, žemos studijų programas. Bendras mokslą šiai programai, remiantis 36-40 USCH, yra:

 • JAV dolerių Zona: 850 USD (Įėjimas mokestis) + (36 kreditai) x 145 (už kreditą) = USD 6,070
 • Euro zona: 769 LTL (Įėjimas mokestis) + (36 kreditai) x 125 (už kreditą) = € 5,269
 • JAV dolerių Zona: 850 USD (Įėjimas mokestis) + (40 kreditai) x 145 (už kreditą) = USD 6,650
 • Euro zona: 769 LTL (Įėjimas mokestis) + (40 kreditai) x 125 (už kreditą) = € 5,769
 • Daliniai stipendijos yra prieinamos ECOWAS gyventojams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). Skaityti mažiau
Vašingtonas , Bandžulis , Bangui , Centrinės Afrikos Respublika internete , Gambija internete + 4 Daugiau Mažiau