Magistro Slaugos su Pathways suaugusiųjų ar psichinei sveikatai Slaugos (Pasirengimo Registracija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai išankstinės registracijos slaugos kursai, skirti absolventams, norintiems tapti kvalifikuotomis slaugytojomis. Slaugytojai verčia įrodymais pagrįstas žinias, kad pagerintų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, išlaikant ir pabrėžiant į asmenį orientuotos priežiūros etiką.

Šio kurso moduliai buvo sukurti atsižvelgiant į tai ir siekiama skatinti inovacijas, gerinti kokybę, valdyti riziką ir nustatyti sritis, kuriose gali vykti produktyvūs pokyčiai.

Magistras Suaugusiųjų Slaugos

MSc Suaugusiųjų slaugos kursai paruošia jus visavertei ir naudingai karjerai, rūpinantis bet kokio amžiaus suaugusiaisiais, kurie patyrė traumas, patyrė nelaimingų atsitikimų, įgijo ligų ar turi įvairių sveikatos priežiūros poreikių.

Magistrantūros psichikos sveikatos slauga

Psichikos sveikatos magistras paruošia jus atpažinti individualius poreikius ir jiems tinkamas intervencijas - padėti žmonėms padaryti teigiamus pokyčius savo gyvenime ir padėti jiems atsigauti.

A woman getting her blood pressure tested

Kodėl verta rinktis slaugos magistrantūros University Of Cumbria

 • Daugiau nei 97% suaugusiųjų ir psichinės sveikatos slaugos studentų dirba ar tęsia mokymąsi per 6 mėnesius (DLHE 2016/17).
 • Galėsite prisijungti prie Slaugos ir akušerijos tarybos (NMC) registro, kad galėtumėte dirbti kvalifikuota suaugusiųjų ar psichinės sveikatos slaugytoja, sėkmingai baigusi visus kursų aspektus.
 • Mūsų ryšiai su NHS trestais ir priežiūros paslaugų teikėjais suteikia jums puikių galimybių įsidarbinti.
 • Apgyvendinimo galimybės.
 • Dėstytojai atlieka nacionalinius ir tarptautinius tyrimus, yra nacionalinių patariamųjų organų nariai ir skelbia straipsnius savo kompetencijos srityse - tai pagerins jūsų mokymąsi.
 • Remkitės bakalauro studijų patirtimi ir per dvejus metus tapkite visiškai kvalifikuota slaugytoja.
 • Gaukite pageidaujamus antrosios pakopos pažymėjimus.
 • Įgykite gyvybiškai svarbios patirties išleisdami 50% savo kurso praktikai.
 • Buvę studentai pelnė prestižinius nacionalinius apdovanojimus už darbą slaugos srityje.

Mūsų pagrindinis tikslas yra pamatyti, kad taptumėte puikia kvalifikuota slaugytoja, turinti patikimų ir šiuolaikiškų žinių apie problemas ir sąlygas, turinčias įtakos pacientams ir klientams įvairiose klinikinės praktikos srityse.

Jūs būsite glaudžiai palaikomas per antrosios pakopos studijas, kad galėtumėte žaisti kvalifikuotą slaugytoją, galinčią užtikrintai pakeisti kitų žmonių gyvenimą, kai tai svarbu.

Aukštojo išsilavinimas

Galėsite prisijungti prie Slaugos ir akušerių tarybos (NMC) registracijos, kad galėtumėte dirbti kvalifikuota suaugusiųjų ar psichinės sveikatos slaugytoja, sėkmingai baigusi visus kursų aspektus. Mūsų ryšiai su NHS trestais ir priežiūros paslaugų teikėjais suteikia jums puikių galimybių įsidarbinti.

Kursų santrauka

MSc slaugos (išankstinė registracija - suaugusiųjų / psichikos sveikata) kursu siekiama paruošti absolventus sudėtingai, daug reikalaujančiai ir naudingai suaugusiųjų ar psichinės sveikatos slaugos sričiai. Kursas suteikia absolventams iš įvairių sričių galimybę perduoti savo įgūdžius tapti registruota slaugytoja (suaugusioji) arba registruota slaugytoja (psichinė sveikata). Remkitės bakalauro studijų patirtimi ir per dvejus metus tapkite visiškai kvalifikuota slaugytoja. Tapkite tinkamu registruotis Slaugos ir akušerijos taryboje kaip kvalifikuota suaugusiųjų ar psichinės sveikatos slaugytoja. Įgyti gyvybiškai svarbią patirtį realiame pasaulyje; 50% jūsų kurso išleidžiama praktikai.

Įsigykite pageidaujamų antrosios pakopos studijų pažymėjimų, turėdami būsimą NHS Band 5 pradinį atlyginimą.

Moduliai

1 metai

 • Profesionalios slaugos koncepcijos, teorijos ir praktika (visi studentai)
 • Patofiziologija ir slaugos vertinimas per visą gyvenimą (visi studentai)
 • Visuomenės sveikata ir slauga bendruomenėse (visi studentai)
 • 1 metų praktikos vertinimo modulis (900 valandų praktikoje)
 • Suaugusiųjų slaugos praktikos įrodymų bazė (tik suaugusiems studentams)
 • Psichinės sveikatos gerinimas per sveikatos priežiūros spektrą (tik psichinės sveikatos studentams)

2 metai

 • Farmakologija šiuolaikinei slaugos praktikai (visi studentai)
 • Suaugusiųjų slaugos praktikos sudėtingumo valdymas (tik suaugusiems studentams)
 • Šiuolaikinis požiūris į psichikos sveikatos priežiūrą (tik psichinės sveikatos studentams)
 • 2 metų praktikos vertinimo modulis (900 valandų praktikoje)
 • Slaugos pertvarkymas (disertacija) (visi studentai)

142744_pexels-photo-4586984.jpeg

Atrankos kriterijai

Kandidatai turi turėti bent 2: 2 sveikatos, socialinės priežiūros ar socialinių mokslų laipsnį. Pareiškėjai turi turėti mažiausiai 500 valandų priežiūros patirtį (įstatymų numatytoje, savanoriškoje / nepriklausomoje ar labdaringoje sveikatos, priežiūros ar socialinės rūpybos aplinkoje). Sėkmingai kalbantys pareiškėjai, prieš pradėdami kursą, turi užpildyti įrodymų aplanką. Tarptautiniai pareiškėjai reikalauja IELTS pažymėjimo, kuris raštu patvirtina mažiausiai 6,5 balo, kartu skaitant, klausant ir kalbant ne mažiau kaip 7,0, jei minimalus bendras balas yra 7,0. Arba OET egzamino pažymėjimas, patvirtinantis, kad rašymo, skaitymo, klausymo ir kalbėjimo skyriuose pasiekta bent B klasė.

Siūlomos visos vietos su sėkmingu interviu, taip pat atskleidimo ir draudimo tarnybos patvirtinimas (DBS, anksčiau CRB), medicininis tinkamumas praktikai ir kvalifikacijos įrodymas.

Tinkamumas praktikai ir sveikatos reikalavimai

Visi vietos pasiūlymai yra tinkamai patikrinami. Daugiau informacijos bus pateikta po vietos pasiūlymo.

Atkreipkite dėmesį, kad profesinės organizacijos, tokios kaip Slaugos ir akušerijos taryba (NMC) ir Sveikatos ir priežiūros profesijų taryba (HCPC), turi tam tikrus reikalavimus dėl pareiškėjų sveikatos ir charakterio statuso bei jų gebėjimo atitikti reikalaujamas pagrindines profesines kompetencijas ir saugiai praktikuotis be tiesioginė priežiūra. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite NMC ir HCPC informaciją. Kreipkitės į mus dėl patarimo ir (arba) palaikymo kuo anksčiau pateikdami paraišką, jei turite klausimų apie šį reikalavimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie pagrindines kompetencijas ir medicininį pasirengimą treniruotis, spustelėkite čia. Čia yra daugumos studijų programų tinkamumo standartai: sveikatos profesijos, socialinis darbas ir mokymas.

Kai kuriais atvejais pareiškėjas gali būti pakviestas dalyvauti profesinės praktikos grupėje, kad aptartų rekomenduojamas pagrįstas korekcijas ir tai, ar įgyjamos pagrindinės profesinės kompetencijos.

Profesinės sveikatos departamentas turi pripažinti studentus mediciniškai tinkamais praktikai ir teorijai, kad juos būtų galima priimti ir tęsti. Jei turite kokių nors susirūpinimų dėl sveikatos būklės / problemos ir jos įtakos gebėjimui išklausyti kursą, prašymo pateikimo metu kuo anksčiau susisiekite su Profesinės sveikatos departamentu.

Atskleidimo ir draudimo tarnybos patikrinimas

Jei jums siūloma vieta, mes reikalaujame, kad jūs atliktumėte patobulintos informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos (DBS) patikrinimą.

Vertybėmis pagrįstas įdarbinimas

* Nuo 2015 m. Balandžio 1 d. Visos aukštojo mokslo įstaigos, vykdančios NHS mokymo programas, privalo įvertinti studentų vertybes, naudodamos pagrindinius reikalavimus, nustatytus vertybėmis pagrįsto įdarbinimo (VBR) sistemoje. Šis vertinimas bus vykdomas kaip įdarbinimo proceso dalis.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

We are the University of Cumbria, where the impossible is made possible. A distinct university in a unique place that has inspired generations to conquer the problems of their age.

We are the University of Cumbria, where the impossible is made possible. A distinct university in a unique place that has inspired generations to conquer the problems of their age. Skaityti mažiau
Carlisle'as , Carlisle'as , Lancaster , Ambleside , Londonas + 4 Daugiau Mažiau