Magistro psichikos sveikatos ir psichoterapijos

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Palaikyti ir atkurti psichinę sveikatą yra svarbi socialinė užduotis. Mūsų daugialypė magistro kursas suteikia jums būti psichikos ligos aktyvūs įvairiose profesinėse srityse prevencijos ir reabilitacijos.

fhiò

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Bendra universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ar kolegija įėjimas perlas. § 60 ThürHG
 • Pirmojo laipsnio sveikatos psichologijos ar psichologijos
 • Daugiau psichologija laipsnių (pvz, komunikacijos ar verslo psichologija), išnagrinėjus Centrinės egzaminų atskirties

Turinys, tikslai ir pabaiga tyrimo

Psichikos sutrikimai yra dažni ir sunkūs padariniai - asmenims, bet ir visuomenei. Statistiškai serga kas antras ar trečias asmuo Vokietijoje tam tikru savo gyvenimo momentu nuo psichikos ligos. Be atkurti psichinę sveikatą po ligos taip pat yra psichikos sutrikimų prevencija yra nepaprastai svarbus. Apsvarstyti, kaip mes galime gauti psichinę sveikatą, todėl vaidinti svarbų vaidmenį sveikatos stiprinimo ir kitų programų įvairovė. Psichikos sveikatos išsaugojimo ir psichikos sutrikimų gydymas yra mūsų magistrantūros programa psichikos sveikatos ir psichoterapijos centre.

Reikalavimai dėl mūsų psichikos sveikatos darbo ir asmeninio gyvenimo yra milžiniškas. Ne be priežasties yra bendras socialinio našta psichikos sutrikimų dešimtmečius auga.

2005 postuluojama, kuris: "Nėra sveikatos be psichikos sveikatos".

Būtent šiame kontekste yra magistro kursai psichikos sveikatos ir psichoterapijos. Šis principas taikomas visose gyvenimo srityse, o per visą gyvenimą. Ar vaikas bijo mokykloje ar suaugusiųjų problemų su nedarbu arba per didelis krūvis turi, yra psichikos sveikatos priežiūros ir dėmesio. Be šių išorės veiksnių, taip pat medicininės psichologijos srityje įgauna svarbą. Visuomenėje turi laimėti vadinamuosius gyvenimo būdo ligomis, pavyzdžiui, cukriniu diabetu ir nutukimo reikšmės kaip susijęs taip pat yra labiau svarbu kovoti su somatinių ligų. Vėlgi, profesionali psichologinė pagalba įrodyta naudinga ir padeda sušvelninti neigiamas pasekmes ligos. Optimaliai, ji ateina per tikslinę prevenciją ne gaunamas psichikos sutrikimų ir psichikos sveikatos įvykis.

Magistro laipsnis psichikos sveikatos ir psichoterapijos mūsų institucijoje, skirta skatinti ir išlaikyti psichinę sveikatą ir gydymą psichikos sutrikimų ir tai pažvelgė įvairių pacientų grupių, taip pat įvairių darbo vietos nustatymas, į profesinės sveikatos valdymas.

Karjeros perspektyvas

Su magistro programos užbaigimo Psichikos sveikata ir psichoterapija yra atvira daugeliui karjeros galimybes.

Magistro laipsnis psichikos sveikatos ir psichoterapijos atitinka jums už įvairiausiuose taikymuose, pavyzdžiui, šiose srityse:

 • Apsauga nuo psichikos sutrikimų, pavyzdžiui, mokykloje ir darbo aplinkos
 • Sveikatos skatinimas, pavyzdžiui, per sveikatos konsultavimo ir instruktavimo
 • Klinikinė psichologija
 • psichologinis konsultavimas
 • Medicininė reabilitacija (ambulatorinė ir stacionarinė)
 • Institucijos Sveikatos priežiūra (darbuotojai)
 • Mokyklos, sveikatos draudimas
 • priežiūra
 • Švietimas, mokymas ir švietimas
 • Personalo plėtra ir atranka
 • Vadovavimas (magistras kaip į vyresniosios vadovybės veiklą sąlyga)
 • Moksliniai tyrimai, ypač prevencinių sveikatos priežiūros, komunalinių paslaugų ir gydymo tyrimai

Be to, galite gauti magistro laipsnį "Psichikos sveikatos ir psichoterapijos" tuo VRH taikomųjų mokslų universiteto Sveikatos Gera, Tiuringija (buvimas kartu su bakalaurai sveikatos psichologijos ar universitetinių bakalauro psichologijos) prieiga prie psichoterapijos mokymo vaikų ir paauglių zonoje po Psychotherapeutengesetz.

Be to, jūs turite pradėti su galimybe in šių terapijų švietimo išvados: Sisteminė šeimos terapija, Geštalto arba psichoterapija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Fr ... Skaityti daugiau

Unsere Hochschule ist mit über 900 Studierenden in 12 Bachelor- und Masterstudiengängen die einzige private, staatlich anerkannte und vom Wissenschaftsrat institutionell akkreditierte Hochschule im Freistaat Thüringen. Skaityti mažiau
Gera , Bona , Štutgarte , Heidelbergas , Karlsruhe , Diuseldorfas + 5 Daugiau Mažiau