Magistro neurologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa skatina meistriškumą ir ugdo studentus į svarbius klausimus, neurologijos. Sudėtingas mokymo programą sudaro privalomi Dėstomi kursai, kurios apima pagrindinius aspektus neurologijos ir pasirenkamųjų kursų, leidžiančių studentams praplėsti savo žinias apie kitų atitinkamų sričių. Magistrantūros tyrimų ar bibliotekoje Projektai įvairiais aspektais neurologijos vyksta state-of-the-art departamentų ir klinikos Kipro instituto Neurologijos ir genetikos (nansavimo).

Kadangi tarptautinės kompetencijos centro, nansavimo vykdo novatorišką mokslinių tyrimų neurologijos ir todėl suteikia magistrantūros studentus su žinių ir įrankių užbaigti konkurencingą mokslinių tyrimų ar bibliotekos projektas. Magistro Studentai turi galimybę lankyti kursus su inovacijomis, kurios apima smegenų ir elgsena, ląstelių ir molekulinės neurologijos, neuromokslų ir Neurogenetics, citogenetikai ir genomikos, molekulinės genetikos, molekulinės pagrindas Monogenic ligų molekulinės virusologijos ir imunologijos ir molekulinis sudėtingų ligų.

Patekimo į rinką reikalavimai

Norėdami būti įtraukti į magistrantūros programa, studentas turi atitikti bent toliau išvardytus minimalius reikalavimus: 1. Bakalauro laipsnį iš pripažintos akredituotos institucijos, susijusioje srityje 2. Anglų kalba sertifikavimą ar kitas Priimamos tarptautinis standartas, jei baigė mokyklą, kur anglų kalba yra ne dėstomąja kalba.

Paraiškų teikimo tvarka

Galimos pozicijos dėl naujų studentų skelbiama CSMM svetainėje ir spaudoje per paskutinę savaitę, sausio, iki mokslo metų pradžios.

Reikalingi dokumentai

  1. užpildytą internetinį paraiškos blanką 2. Du Akademiniai Nuorodos 3. akademinių nuorašai 4. Anglų kalba sertifikatas (jei ne baigė anglų kalbančių universitetų)

Mokestis už mokslą ir stipendijų

Išsilavinimas yra jūsų ateities investicijų ir CSMM yra įsipareigojusi teikti prieinamą išsilavinimą visiems laimėjusiems pareiškėjams. Stipendijos siūlomos magistrantūros studentams, kuriems nuo užimtumo. Studentai CSMM turi teisę kreiptis dėl Vyriausybės dotacijos, remiantis Vyriausybės vertinimo kriterijus.

Stipendijos ir stipendijos

Valstybės finansuojamų Dotacijos
Studentai CSMM turi teisę kreiptis dėl valstybės finansuojamų dotacijų remiantis Vyriausybės vertinimo kriterijus.

CSMM Stipendijos
Iš tikrųjų ir dalinių stipendijų skaičius padengti mokslą skiriamos magistrantūros studentams, remiantis akademinių kriterijų.
Tiksli suma ir skaičius stipendijų, kad siūlomi visada taikomos metinio biudžeto mokykloje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The CSMM aims to attract outstanding students with intellectual curiosity, who want to expand their education and the state-of-knowledge on regional problems of global significance on the topics cover ... Skaityti daugiau

The CSMM aims to attract outstanding students with intellectual curiosity, who want to expand their education and the state-of-knowledge on regional problems of global significance on the topics covered by the Departments and Clinics at CING. The Cyprus School of Molecular Medicine, housed within the CING premises provides students with a unique educational experience combining taught courses and research conducted in specialized state-of the-art laboratories, in the areas of neurology, genetics and biomedical sciences. Skaityti mažiau