Magistro Narkotikų atradimas ir plėtra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Narkotikų atradimas ir tobulinimas (DDD) yra programa, orientuota į visus naujų vaistų nustatymo ir įvedimo aspektus. Jos misija - pristatyti aukšto lygio specialistus, turinčius labai taikomą mokslinį pagrindą naujiems farmakoterapiniams vaistams atrasti ir plėtoti, kartu su koncentruotais, realiame gyvenime praktiniais įgūdžiais. Šis laipsnis suteikia tvirtą pagrindą farmacijos moksluose ir galimybę specializuotis konkrečiose vaistų atradimo ir kūrimo srityse. Pirmasis semestras skirtas suteikti pagrindinį supratimą apie vaistų atradimą ir kūrimą, taip pat svarbiausius cheminius, biologinius ir patofiziologinius aspektus, susijusius su narkotikų tyrimais. Antrasis semestras suteikia platų ir gerai subalansuotą farmacijos mokslų mokymą, kuris yra tolesnio specializuotų įgūdžių ugdymo pagrindas. Trečiasis ir ketvirtasis semestrai yra sutelkti į vieną iš trijų pagrindinių sričių: vaistinę chemiją, eksperimentinę farmakologiją ir pagal modelį pagrįstą vaistų kūrimą.

57620_newIRAS.png

Absolventų profilis

DDD absolventai sužinos, kaip ieškoma, identifikuojami, kuriami, gaminami ir išbandomi nauji vaistai, taip pat svarbiausi reguliavimo procesų aspektai, būtini jiems oficialiai patvirtinti kaip narkotinius produktus. Be to, jie bus aprūpinti vadybos įgūdžiais ir kalbos žiniomis, palaikydami būsimą darbą visame pasaulyje farmacijos ir biotechnologijų pramonėje, reguliavimo agentūrose ar vaistų tyrimų centruose.

Struktūra

Pirmasis semestras skirtas suteikti pagrindinį supratimą apie vaistų atradimą ir kūrimą, taip pat svarbiausius cheminius, biologinius ir patofiziologinius aspektus, susijusius su narkotikų tyrimais.

Antrasis semestras suteikia platų ir gerai subalansuotą farmacijos mokslų mokymą, kuris yra tolesnio specializuotų įgūdžių ugdymo pagrindas.

Trečiasis ir ketvirtasis semestrai yra sutelkti į vieną iš trijų pirmaujančių sričių:

  • Vaistinė chemija
  • Eksperimentinė farmakologija
  • Vaistų kūrimas pagal modelį

57612_DSC_0165_Kopiowanie_.jpg

Jogailos universitetas Krokuvoje

Prisijunkite prie Jagiellonian University , geriausio ir prestižiškiausio Lenkijos universiteto, turinčio labai turtingas akademinės kompetencijos tradicijas, datuojamas XIV a.

Gyvena ir studijuoja akademinėje Vidurio Europos širdyje - puikių daugelio disciplinų tyrinėtojų namuose, įskaitant humanitarinius, socialinius, medicinos, matematikos ir gamtos mokslus. Universitetas turi daug tarptautinių partnerių, o mūsų studentai naudojasi įvairiomis studijų mainų formomis, dalijamosi virtualiomis klasėmis, kviestinių profesorių vizitais ir daugeliu kitų tarptautinio bendradarbiavimo aspektų. Tarptautinių ir politinių studijų fakultetas, kuris bus jūsų namų departamentas, yra plačiai žinomas dėl savo sričių ir šalių, politikos, tarptautinių santykių ir tarpkultūrinių tyrimų.

Patekimo reikalavimai

Asmenys, galintys pretenduoti į programą, yra įgiję aukštojo mokslo diplomą (bent jau bakalauro laipsnį) farmacijos, medicinos mokslų, chemijos mokslų, biologinių mokslų srityse.

Papildomas oficialus reikalavimas: anglų kalbos žinios, pakankamos studijuoti, patvirtintos pokalbio metu už programą atsakingo universiteto padalinio (arba patvirtinto Mokslo ir aukštojo mokslo ministerijos nurodytu lygiu) netaikomos asmenims, kuriems anglų kalba yra jų gimtoji kalba ir baigusieji studijų programas, dėstomi anglų kalba).

Prirašę į sąrašą visi kandidatai gauna siuntimą dėl medicininės apžiūros, kurią atlieka darbo medicinos gydytojas. Kandidatai privalo įteikti medicininę pažymą padaliniui, atsakingam už paraiškų teikimo procesą, iki priėmimo grafike nustatyto termino. Jei to nepadarysite, kandidatai negalės pradėti studijų.

Kvalifikacijos rezultatas

Reitingų sąraše atsispindi galutiniai kandidatų kvalifikacijos rezultatai, apskaičiuoti remiantis pokalbiu anglų kalba šiomis temomis: a) kandidato žinios ir įgūdžiai srityje, susijusioje su programos vykdymu, b) gebėjimas dalyvauti diskusijoje apie narkotikus tobulinimas, atsižvelgiant į turimas žinias, c) bendrosios žinios farmacijos mokslų srityje apie vaistų kūrimą ir jų karjeros planai.

Mokesčiai

Paraiškos mokestis

Paraiškos mokestis yra 100 PLN.

Mokestis už mokslą

  • Lenkijos piliečiai: nėra
  • Užsieniečiai: 25200 PLN per metus (maždaug 6000 EUR per metus, 50400 PLN / programa)

Už mokslą mokama suma už vieną semestrą. Pirmaisiais metais priimti kandidatai privalo sumokėti pirmąją įmoką ne vėliau kaip per 7 dienas nuo priėmimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Skaityti daugiau

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Skaityti mažiau