Magistro mityba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Viduje magistro mityba (MSN) programa, jums įgyti tvirtą apžvalga mitybos mokslo, teorijos ir mokslinių tyrimų. Jūs išmoksite subalansuoti holistinį požiūrį į griežtą supratimą biochemijos ir maistinių medžiagų apykaitai. Ši naujoviška programa suteikia plataus išsilavinimo prevencinės sveikatos ir gerovės, rengia jums kritiškai vertinti mokslinę literatūrą, ir tarnauja kaip tvirtą pagrindą ateities švietimą.

Pirmieji metai kursinių apima tokias sritis, kaip maistingųjų medžiagų apykaitą, taikomi ir gydymo mitybos, mokslinių tyrimų įgūdžių ir sveikų maisto produktų. Antrus metus kursinių apima Bendrijos ir pasaulio perspektyvas mityba, ir daktaro disertaciją.

Programos funkcijos

  • Kruopštus mokslu pagrįstas mokymo programos rengia absolventus lavinimo profesijos su natūraliu sveikatos požiūriu.
  • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai kartu su mažos klasės dydžių ir stiprios konsultuoja programą.
  • Moderni ir pilnai įrengtas sveiko maisto mitybos virtuvė, kur studentai kurti savo kulinarinius įgūdžius ir pagilinti savo supratimą apie mitybos koncepcijos.
  • Sveiko maisto Maitinimas Commons featuring organiniai vietos patiekalų.
  • Bastyr mitybos studentai padeda išlaikyti Universiteto vaistažolių sodas ir savo 350 rūšių žolelių ir sezoninių augalus. Sodo tarnauja kaip ekologinės, tvaraus ir atsinaujinančių žemės ūkio laboratorijoje.
  • Prieiga prie susijusių pasirenkamųjų klasių plačiąja prasme Bastyr mokymo programą, įskaitant vaistažolių mokslų, naturopathic Medicina ir sveikatos psichologija.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Skaityti mažiau
Kenmore , San Diego + 1 Daugiau Mažiau