Magistro mityba pasaulinės sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas siekiama suteikti visapusišką mokymą visuomenės sveikatos mitybos pasaulinėje scenoje su specializacija įvairiomis temomis ir kontekstuose asortimentą pasirinkimas. Ji numato integruotą programą, apimančią mitybos epidemiologinius, visuomenės sveikata, socialinė ir biologinius aspektus mitybos mokslas.

Specialistė temos motinos ir vaiko mityba, mityba, mityba ekstremalioms situacijoms programa planavimą, vertinimą ir stebėseną, ir maistinę epidemiologiją. Žinoma traukia absolventų iš įvairių šalių ir įvairių disciplinų, kurie nori apsirūpinti visuomenės sveikatos mitybos mokslinių tyrimų ir mokymo, operatyvinės veiklos srityje ar bendruomenės mitybos programas, darbo visuomenės sveikatos mitybos, įskaitant sveikatingumo skatinimo ir švietimo mitybos, o politikos ir Programa planavimas mityba.

Magistrantūros buvo sukurta siekiant sutelkti dėmesį į mitybos problemas besivystančiose šalyse ir pereinamojo laikotarpio visuomenėse.

Absolventai dirba vietos ir nacionalinių vyriausybių, nevyriausybinių organizacijų, tarptautinių agentūrų, akademinių institucijų, o srityse, pradedant nuo maisto ekstremalių situacijų atveju siekiant mokslinių tyrimų maistinių medžiagų genų sąveiką. Magistrantūros buvo sukurta siekiant sutelkti dėmesį į mitybos problemas besivystančiose šalyse ir pereinamojo laikotarpio visuomenėse.

Tikslai

Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: įrodyti pažangios žinių visuomenės sveikatos mitybos, ne biologiniai, socialiniai ir politikos lygmenimis; kritiškai vertinti, pasirinkti ir taikyti atitinkamas mokslinių tyrimų įgūdžių ir metodų spektrą, nuo Antropometrija ir informacija apie suvartojimo su maistu platesnių analitinių įgūdžių; interpretuoti ir apibendrinti įvairių tipų duomenų, naudojamų analizuoti ir vertinti mitybos problemas Gyventojai ir pogrupių lygmeniu; kritiškai įvertinti mokslinius tyrimus visuomenės sveikatos mitybos išvadas; skleisti ir pristatyti mokslinių tyrimų rezultatus formatais ir kontekstų diapazonas; nustatyti ir parengti tinkamas atsakomąsias priemones ir intervencijos strategijas spręsti mitybos problemas, atsižvelgiant į visuomenės sveikatos ir socialinės politikos kontekstą, ir taikyti žinias efektyvus komandinis darbas ir bendravimo įgūdžių, spręsti problemas ir pasiekti tikslus.


Terminas 1

Studentai imtis penkias privalomų modulių: Pagrindinių Public Health Nutrition (atitinka 3 modulių); Statistika EPH; Pagrindinis epidemiologija.

Esant ypatingoms aplinkybėms, gali būti imtasi šeštasis modulis. Pasirinkimas: principai, socialinių tyrimų; Sveikatos skatinimas teorija; Sveikatos politika, procesų ir galios.


Taisyklės 2 ir 3

Mokiniai iš šešių modulių, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Tipiškas pasirinkimas modulių pateikiamas toliau; ne visi bus galima per vienerius metus. Kai kurie moduliai gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius.

C1: Vitaminai ir mineralai

C2: Dizainas ir analizė epidemiologinių tyrimų; Statistiniai metodai epidemiologija; Kokybiniai metodikas.

D1: Motinos ir vaiko mityba

D2: Mityba susijusių lėtinių ligų


E1: Mityba ekstremalioms situacijoms; Mokymo sveikatos priežiūros specialistams; Epidemiologijos ir kontrolės neužkrečiamosios ligos; Integruoti moduliai: visuomenės sveikata; Sveikatos skatinimo mokslai.

E2: Aktualijos saugiuoju Motinystė ir Perinatalinės sveikatos; Mityba programa planavimas; Istorija & Sveikata.


Projekto ataskaita

Studentai užpildyti trumpą mokslinių tyrimų projektą, kuris leistų jiems dirbti ypatingos svarbos, praktikos įgūdžių analizės ir pateikimo klausimu, ir integruoti įvairių aspektų metų darbo.

Kurso akreditacijos

Žinoma, yra akredituota pagal JK mitybos draugijos ir prisidėti prie asmenų akreditavimo srityse kaip visuomenės sveikatos mitybos Jungtinėje Karalystėje. Reikėtų pažymėti, kad kursas yra ne dietinis kvalifikacija.

Kurso trukmė

Dieninis vienerius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą per dvejus metus galite pasirinkti lankyti visą gyvenimą Abiejų metų (tai apima lankyti mokyklą bent dvi dienas per laikotarpiu, tačiau kiekvieną savaitę).

Kita vertus, studentai atsižvelgiant į kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis savo kursą likusius 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai

Turto viršutinė antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo ar susijusia tema ar medicinoje laipsnį minimalus. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį bei įrodymus apie lygiavertes akademinių kvalifikacijų, taip pat pritarė. Pirmenybė bus teikiama kandidatams, kurie dirbo sveikatos priežiūra susijusios veiklos besivystančiose šalyse.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau