Magistro medicinos entomologijos ligų kontrolės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Medicinos entomologija Ligų kontrolės siekiama suteikti mokymą teorinius ir praktinius aspektus, biologija ir kontrolės ligų vektoriai, taip pat žmogaus patogenų, kad jie perduoti, ir aprūpinti studentus su specializuotų įgūdžių, siekiant palengvinti karjerą pasaulio sveikatą, reikalaujančius žinias iš molekulinės biologijos infekcinių ligų. Įvadinės sesijos apima visus pagrindinius užkrato pernešėjų platinamų ligų aspektus ir pasiūlyti išsamią skristi į medicininiu požiūriu svarbių nariuotakojų sistematikos, pagrindiniai procesai, reguliuojantys užkrato nešiotojų populiacijų ir į vektoriniu Parazitų ir užkrato stuburinių sąveikos biologija.

Absolventai įvesti veiklos kontrolės programos, taikomos fundamentiniai tyrimai ir akademiniai fields.Students pasinaudoti glaudžiai bendraujant su darbuotojais, kurie turi didelę tarptautinę patirtį.


James Busvine atminimo medaliu ir premija, paaukoti profesorius James Busvine 1987 metais, yra apdovanotas kiekvienais metais puikių rezultatų.

Tikslai


Šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: įrodyti pažangios žinių ir supratimą apie vektorių ir tarpiniai šeimininkai žmogaus patogenų kartu su metodų jų kontrolės biologija; apibūdinti biologija, patogenezę ir diagnozė parazitinės infekcijos žmonėms ir juos susieti žmogaus sveikatai ir ligų kontrolės strategijas; įrodyti specializuotų techninių ir analitinių įgūdžių, susijusių su vektoriais ir užkrato pernešėjų platinamų ligų spektrą; dizainas ir atlikti mokslinių tyrimų projektą biologijos ar kontrolei ligos nešiotojų, analizuoti ir interpretuoti gautus rezultatus ir parengti ataskaitą, kurioje kritiškai literatūros apžvalga; dizainas, atlikti ir įvertinti vektoriaus valdymo intervencijas, ir parodyti raštu ir žodžiu kompetenciją bendraujant mokslinę informaciją.

Gyvenimo

Terminas 1


Vienos savaitės orientacija laikotarpis apima sesijas pagrindinių skaičiavimo ir studijų įgūdžiai ir įvadas į pagrindines grupes patogenų. Tai po dešimties savaičių privalomas pagrindinę mokymo modulis, parazitologijos ir entomologija. Sesijų pagrindinio skaičiavimo, molekulinės biologijos ir statistiką paleisti visoje visiems studentams laikotarpiu.

Taisyklės 2 ir 3


Mokiniai iš šešių modulių, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Tipiškas pasirinkimas modulių pateikiamas toliau; ne visi moduliai bus galima per vienerius metus. Kai kurie moduliai gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius.

C1 Vektorius ėminių ėmimo, identifikavimo ir apkaltinimas.

C2: Išplėstinė diagnostikos parazitologijos; Vektorius biologijos ir vektoriniu Parazitų Sąveika; Statistiniai metodai epidemiologija.

D1: Gydymo liga in Time & Space; Molekulinė biologija Infekcinių ligų: Išplėstinė Praktinio mokymo Genų klonavimas; Molekulinė ląstelės biologijos ir infekcija; Projektavimas ligų kontrolės programų besivystančiose šalyse.

D2: genetikos Patogenai & Vektoriai; Epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės; Molekulinė biologija Infekcinių ligų: mokslinių tyrimų pažangos diegimo srityje Programos.

E1: metodai vektorinis valdymas.

E2: kontrolė ir epidemiologija maliarija; Atogrąžų aplinkos sveikatos.

Gyvenamasis laukas Kelionės


Yra privaloma vieną savaitę laukas Žinoma, tarp Taisyklės 2 ir 3, apie vektoriaus ir parazitų mėginių ėmimo ir nustatymo būdus.

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti lauke ar laboratorinių tyrimų projektą tinkamu entomologiniu tema.

Dėl mūsų bendradarbiaujant tinkluose, suteikti studentams galimybę atlikti mokslinių tyrimų projektus užsienyje. Ši unikali patirtis suteikia studentams įgūdžių, kurie yra labai pageidautina, potencialiems darbdaviams. Pavyzdžiui, visi mūsų 2005-6 absolventų dabar arba dirba atitinkamas pareigybes užsienyje (pvz lauko vadovai ar NVO Beninas, Sudano ir Tanzanijos), arba registruoti kaip mokslinių tyrimų studentams (pavyzdžiui, "Nauji kontrolės strategijos prieš leišmaniozės", departamentas biologijos mokslų, Voriko universitetas ", PGR diagnozuoti žemės ūkiui svarbius biotipus į baltasparnių, Bemisia tabaci", Notingemo universitetas / Rothamsted mokslinių tyrimų ir "Cheminė ekologija blakėmis", London School of Hygiene & Tropical Medicine / Rothamsted tyrimų) ,

Studentų, kurie įsipareigoja projektus dauguma užsienyje gauti finansinę paramą skrydžių mokyklos įsteigtų šiam tikslui patikos fondus.

Programos trukmė


Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis kurso likusią 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 2 Popieriaus gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai


Bet antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo arba susijusia tema ar medicinoje laipsnį.

Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat pritarė.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau