Gerontologija šiandien laikoma viena iš prioritetinių sričių, kuri kelia didesnį susidomėjimą įvairiomis disciplinomis. Štai kodėl platus ir specifinis mokymas, skirtas visiems tiems specialistams, kurie užsiima senėjimo problema, tapo svarbiu poreikiu. Ypač tada, kai gerontologija šiandien yra viena iš pagrindinių užimtumo vietų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Gerontologija yra senėjimo procesų ir asmenų, kurie pereina nuo vaikystės iki vėlesnių stadijų, tyrimas. Tai apima pagyvenusių žmonių fizinius, socialinius ir psichinius pokyčius ir visuomenės pokyčius, kuriuos lemia didėjantis visuomenės senėjimas.

Vyresni žmonės labai skiriasi vienas nuo kito. Senstant poreikiams, ištekliai ir galimybės skiriasi. Senėjimo sritis yra labai skirtinga ir suteikia daug galimybių įsidarbinti. Visuomenės senėjimo tendencija lemia specialistų, turinčių techninių žinių apie senėjimą, poreikį.

Pabaigai verta paminėti didelį gerontologijos mokymo poreikį ir toliau.

Šis magistro laipsnis leis ne tik specializuotis gerontologijoje, bet ir svarbiu būdu palengvinti gerontologijos atlikimą, leisdamas jo turiniui, metodinėms ir kompiuterinėms priemonėms mokyti profesionalus patenkinti didelę gerontologijos mokymo paklausą.


Trukmė, kredito struktūra ir laipsnis

Numatoma gerontologijos magistro studijų baigimo trukmė yra 24 mėnesiai.

Dėl laiko paskirstymo nustatyta, kad:

  • Kadangi programa yra nuotolinė programa ir nėra mokoma tiesioginių užsiėmimų, konkreti pradžios data nėra nustatyta, todėl studentas gali bet kada įforminti registraciją, jei yra laisvų vietų.
  • Dėl akademinių ir mokymosi priežasčių minimali programos trukmė yra 6 mėnesiai.
  • Maksimalus programos baigimo laikas yra 24 mėnesiai. Šiuo laikotarpiu studentas turi būti pateikęs visus įvertinimus, atitinkančius programą.


Stipendijos

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) periodiškai skiria nepaprastą ekonominį punktą FUNIBER mokymo stipendijoms.

Norėdami kreiptis, turite tik pagrindiniame portalo puslapyje pateikti savo paraišką stipendijai gauti su reikiamais duomenimis, o Vertinimo komitetas ištirs jūsų paraiškos dėl finansinės paramos skyrimo tinkamumą stipendijų forma „ FUNIBER Training“ forma.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
6 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date