Magistro kontrolė infekcinių ligų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros infekcinių ligų kontrolė siekiama įveikti epidemiologijos, laboratoriniai mokslų ir visuomenės sveikatos politikos mokymui ir perkvalifikavimui studentams, kurie nori dirbti tiesiogiai į įvairiapusišką praktinį požiūrį į infekcinių ligų kontrolės disciplinas, ir aprūpinti studentus su specializuotų įgūdžių, kurie bus lengviau infekcinių ligų, kaip darbuotojų sveikatos ministerijų, sveikatos departamentai, nacionalinių ar tarptautinių ligų kontrolės agentūrų, pagalbos organizacijų ar universitetų valdymo karjerą.

Absolventų šią žinoma imtis mokslines arba vadovaujančias pareigas nacionalinių ir tarptautinių vyriausybinių agentūrų, pagalbos agentūrų, arba prisijungti specialiais intervencijos projektų ar mokslinių tyrimų projektai, siekiant pagerinti pasaulinę sveikatą.

Tikslai


Šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: ištirti endeminių ir epideminių infekcijos perdavimą; pasirinkti tinkamus metodus kontrolę; parengti, įgyvendinti ir vertinti suderintus kontrolės metodus; įvertinti apribojimus vietos visuomenės sveikatos pristatymo sistemų; valdyti turimus išteklius atsižvelgiant į infekcinių ligų kontrolės kontekste, ir sutelkti savo pastangas konkrečių geografinių regionų ar specifinių ligų.

Gyvenimo

Terminas 1


Po orientacijos, studentai lanko pagrindinę modulį kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas: (i) gyvavimo ciklą bei charakteristikos infekcinių ligų sukėlėjų, atsižvelgiant į jų pagrindines perdavimo maršrutais; (ii) pagrindinės intervencijos strategijas, naudojamas siekiant kovoti su infekcinėmis ligomis; (III) pavyzdžiai sėkmės, dalinių pasiekimų ir nesėkmių intervencijos programas nuo infekcinių ligų. Šis modulis yra integruotas su privalomu modulio pagrindinių statistinių duomenų, ir arba su) studijų modulių pagrindinio epidemiologijos; Sveikatos ekonomikos ir sveikatos politika, procesų ir elektros arba B) studijų modulių ilgą epidemiologijos ir sveikatos ekonomikos ar sveikatos politika, procesų ir galia. Tarpdalykinio požiūrio pabrėžiama, kuriuo atsižvelgiama į socialinį, politinį ir ekonominį kontekstą, kuriame sveikatos sistemos veikia.

Taisyklės 2 ir 3


Mokiniai iš šešių studijų modulius, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Tipiškas pasirinkimas yra pateikta čia:

C1: Sveikatos priežiūros vertinimas; Pirminės sveikatos priežiūros besivystančiose šalyse; Vektorius ėminių ėmimo, identifikavimo ir apkaltinimas.

C2: Konfliktų ir sveikatos; Klinikinė ir visuomenės sveikatos bakteriologija; Ekonominė analizė ir valdymas ir politika.


D1: Užkrečiamųjų ligų kontrolės Sukurta ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse; Projektavimas ligų kontrolės programų besivystančiose šalyse.

D2: epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės

E1: AIDS; Metodai vektorinis valdymas; Mikologija; Modeliavimas ir infekcinių ligų dinamika; Gyventojai ir plėtra.

E2: Valdymo lytiniu keliu plintančių ligų; Epidemiologijos ir kontrolės maliarija; Antimikrobiniu Chemoterapija; Atogrąžų aplinkos sveikatos.

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą studijuoja aspektus intervencijos programą. Jei reikia, tai gali užtrukti apie pasirenkamu laikotarpiu atitinkamos užsienio vieta formą. Dauguma studentų šio kurso vykdyti projektus užsienyje. Studentai įmonė projektus užsienyje, reikės papildomų lėšų, iki 1500 £ padengti išlaidas, susijusias.

Kurso trukmė


Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis kurso likusią 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai


Arba antrarūšiais pagyrimu laipsnis iš pripažintame universitete mokslo, socialiniai mokslai ar humanitarinių srityje, ar medicinoje laipsnį. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat pritarė.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau