Magistro imunologija infekcinių ligų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Imunologijos Infekcinių ligų siekiama suteikti pažangias teorines žinias ir praktinius mokymus infekcinių ligų imunologijos per platų mokymo ir mokslinių tyrimų metodus. Jis suteikiančias studentus su specializuotų žinių spektrą ir įgūdžius taikyti mokslines koncepcijas, įvertinant moksliniais duomenimis ir atliekant šiuolaikiškus imunologinius metodus.

Tai palengvino unikalaus derinio interesų imunologijos, molekulinės biologijos, virusologijos, bakteriologijos, parazitologijos, mikologijos ir klinikinės medicinos mokykloje. Infekcinės ligos kelia vis svarbesnį priežastį žmonių sergamumo ir mirtingumo visame pasaulyje. Vakcina plėtra yra taip labai svarbus kalbant apie pasaulinę sveikatos. Kartu su šio augimo, ten buvo labai padaugėjo tyrimų, siekiant nustatyti įgimtas, humoralinį arba akytosios imunologiniai mechanizmai, kurie suteikia imunitetą patogeninių virusų, bakterijų, grybelių ir parazitų. Kaip rezultatas, daugėja mokslininkų, gydytojų ir veterinarų nori plėtoti savo žinias ir įgūdžius šiose srityse.


Lanksti pobūdis kursas leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į pasiekti platesnį supratimą apie infekcinių ligų per lankyti mokoma vienetų. Studentai taip pat gali atlikti išplėstinį mokslinių tyrimų projektą grupėse, vadovaujami patyrusių komandos lyderių. Tokie projektai gali apimti pagrindinius tyrimus imuninių mechanizmų arba taikomų lauko pagrįstas tyrimais.

Absolventų šią žinoma eiti į mokslinių tyrimų pozicijas mokslo ir pramonės, ir tolesnį mokymą, pavyzdžiui, doktorantūros studijų.

Tikslai


Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: įrodyti specialistų žinias ir supratimą apie pagrindinių principų priimančiosios imuniteto infekcijos prieš įvairiausių ligų sukėlėjų, kurie susiduria žmonių grupės; taikyti šią specialią žinias praktinių įgūdžių ir metodų spektrą, ypač šiuolaikinių molekulinės ir ląstelių metodų vertinant imuninį atsaką į patogenus; kritiškai įvertinti, pasirinkti ir taikyti tinkamus tyrimo metodus ištirti pagrindinius imunologiniai mechanizmai ir taikomos klausimus infekcijos imunologijos; kritiškai vertinti pirminius mokslinius duomenis ir paskelbtą mokslinę literatūrą ir integruoti ir pateikti pagrindinę imunologiniai sąvokos bent aukštesnįjį, tiek žodžiu ir raštu.

Gyvenimo

Terminas 1


Pradinė vienos savaitės orientacija laikotarpis apima sesijas pagrindinių skaičiavimo ir studijų įgūdžiai ir įvadas į pagrindines grupes patogenų. Tai po dešimties savaičių modulis, Imunologijos infekcinė liga, kurią sudaro paskaitos, pratybos ir žurnalų klubuose. Sesijų pagrindinio skaičiavimo, molekulinės biologijos ir statistiką paleisti.

Taisyklės 2 ir 3


Visi studentai dalyvaus penkių savaičių Išplėstinė imunologija kursą terminas 2 remiantis dabartinės mokslinės literatūros. Studentai atsižvelgiant pratęstas projekto variantą pradėti savo projektą užbaigus Išplėstinė Imunologijos. Studentai atsižvelgiant mokė galimybę lankyti dar keturias studijų modulius, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Tipiškas pasirinkimas modulių pateikiamas toliau; ne visi moduliai bus galima per vienerius metus. Kai kurie moduliai gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius.

C1: Išplėstinė Imunologijos 1.

C2: Išplėstinė Imunologijos 2.

D1: Taikomoji Molekulinė biologija Infekcinių ligų: Išplėstinė Praktinio mokymo Genų klonavimas; Molekulinė ląstelės biologijos ir infekcija.

D2: klinikinės imunologijos; Išplėstinė diagnostikos parazitologijos; Molekulinė virusologijos.

E1: Imunologijos Parazitinės infekcijos: principuose; AIDS; Genetinis epidemiologija; Mikologija.

E2: Imunologijos Parazitinės infekcijos: Praktika; Antimikrobiniu Chemoterapija; Valdymo ir epidemiologija maliarija; Mokymas tyrimų metodai.

Gyvenamasis laukas Kelionės


Artėjant kadencijos pabaigoje 1, studentai gauna galimybę išgirsti apie naujausius, įdomiausių aspektų imunologinių tyrimų Britų draugijos Imunologijos kongresas.

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą imunologinio tema. Kai kurie iš šių projektų gali vykti bendradarbiaujant mokslininkams užsienyje ar kituose kolegijose ar institutų Jungtinėje Karalystėje. Studentai įmonė projektus užsienyje, reikės papildomų lėšų, iki 1500 £ padengti išlaidas, susijusias.

Studentų, kurie įsipareigoja projektus dauguma užsienyje gauti finansinę paramą skrydžių mokyklos įsteigtų šiam tikslui patikos fondus.

Kurso trukmė


Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis savo kursą likusius 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai


Bet antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo arba susijusia tema ar medicinoje laipsnį. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat pritarė.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau