Magistro genomo medicina

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip sparčiai augančios ir nuolat vystosi medicinos disciplinos, genomo vaistas įdomių pasekmių kiekvienam sveikatos priežiūros, vaistų atradimo ir pacientų gydymo srityje. Iš genomikos potencialas 21-ojo amžiaus medicinoje yra didžiulė, tačiau reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistus įgyvendinti ir reaguoti į šiuos pokyčius.

Šis kursas suteikia jums įgūdžių ir žinių, nedelsiant imtis pranašumą genomo technologijas. Rengiant jums šį įdomų naują sienos medicina, jūs išmoksite, kaip pastarojo meto technologinė pažanga pertvarkyta kaip genetiniai duomenys yra generuojami, analizavo ir pristatė ir jo tiesioginė sąsaja su klinikinių scenarijų asortimentą.

Kaip pateiktą St George "ir Londono Karališkojo koledžo bendrai mokė programą, studentai gauti geriausią iš abiejų Pasaulių. Abi institucijos buvo ne pažangos genomikos ir medicina dešimtmečius priešakyje ir yra įrengiamos kartu su pirmaujančių mokymo ligoninėse.

Tai reiškia, studentai naudos iš pasaulinio lygio mokslinių tyrimų, klinikinių ir mokymo patirtį ir vien plotis patirtį tiek Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) Pageidaujamų paslaugų teikėjams.

Svarbiausi renginiai

 • Mokoma kartu St George "ir Kings
 • Institucijos, turinčios pasaulinio lygio mokslinių tyrimų, klinikinių ir mokymo patirtį visoje visą spektrą Genomo medicinos
 • Integruota į Pietų Londono Genomo medicinos centro
 • Abu miesteliai yra įrengiamos kartu su pirmaujančių mokymo ligoninėse
 • Institucinė kompetencija daugiabučiuose profesinio mokymo
 • Šv Jurgio gavo 92% bendras studentų pasitenkinimas magistrantūroje Mokoma Patirtis tyrimas 2014
 • Karaliaus klinikinių tyrimų užėmė trečiąją vietą Jungtinėje Karalystėje, vienuolikta pasaulyje
 • Šv Jurgio klinikinių tyrimų užėmė 4th už poveikį
 • Abi institucijos yra reitinguojami tarp 200 geriausių pasaulio universitetų pagal neseniai Times Higher Education World University Rankings

Mokestis už mokslą

2016 JK / ES Įvažiavimas:

 • Dieninis magistras: £ 12000
 • Neakivaizdinės magistras: £ 6000 per metus
 • Antrosios pakopos studijų diplomas: £ 8000
 • Rezidentūra sertifikatas: £ 4000

2016 Ne ES (tarptautinis):

 • Dieninis magistras: £ 20.700
 • Antrosios pakopos studijų diplomas: £ 13.800
 • Rezidentūra sertifikatas: £ 6900

Patekimo į rinką kriterijus

Jums reikės, kad atitiktų nustatytus kriterijus, kad būtų laikoma šiam kursui.

Bakalauro laipsnis arba lygiavertė *

 • Turi būti baigtas, paskirtas ir patvirtintas iki 2016 m rugsėjo 1 d.

Tarptautiniai kvalifikacija

Mes priimame lygiavertę kvalifikaciją, įgytą kitose šalyse. Jei norėtumėte žinutę Priėmimo pareigūnas peržiūrėti savo kvalifikaciją, prašome siųsti jį kopiją pgadmiss@sgul.ac.uk~~V. Jei jūsų kvalifikacija yra ne anglų kalba, prašome pasirūpinti, kad ji būtų išversta sertifikuoto vertėjas prieš siunčiant jį į mus.

Anglų kalba

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, jums reikės pateikti įrodymus savo anglų kalbos žinias. Mes taip pat priimame kai kvalifikaciją, pavyzdžiui, Indijos standartiniu XII ir Vakarų Afrikos SSCE.

Jei jums reikia sėdėti papildomą egzaminą, Anglų kalbos testai galioja tik dvejus metus, nes anglų kalbos gebėjimas keičia iš metų į metus. Jei atlikote testą, kuris dabar yra laikomas pasenę, jums gali būti reikalaujama užbaigti kitą, nors pareiškėjai leidžiama tik daugiausiai dviejų bandymų mėginimų per vienerių metų laikotarpį.

IELTS: Apskritai 7,0 su 6,5 Klausymas, 6,5 skaityti, 7.0 raštu ir 6.5 Kalbėdamas. Pearsono bandymas: Pearson (PTE Akademinis) Bandymo Bendras 67 su 67 klausymo, skaitymo, 67 67 raštu 67 kalbėti. Kembridžo anglų Išplėstinė (Certificate in Advanced anglų kalba): Kembridžo anglų Išplėstinė bendra 185 su ne mažiau kaip 176 kiekviename skyriuje. Kembridžo anglų: Mokėjimas (taip pat žinomas kaip sertifikatas anglų kalbos mokėjimą) Kembridžo anglų kalba: bendras kvalifikacijos 185 su ne mažiau kaip 176 kiekviename skyriuje kitus esminius kriterijus

Asmeninė apsauga

Jūsų bus paprašyta išdėstyti savo motyvus taikant kursui per trumpą asmeninio pareiškimo dėl paraiškos formoje.

Nuoroda

Jūs taip pat turi pateikti du patenkinamų nuorodas paremti savo prašymą, tiek d per praėjusius metus (nuo taikymo datos). Paprastai teisėjai būtų akademinės ir profesinės / darbdavys.

Jūsų teisėjai turėtų žinoti, kad pakankamai gerai, savo oficialias pareigas, rašyti apie jus ir jūsų tinkamumo aukštajam mokslui. Mes nesutinkame nuorodas iš šeimos, draugų, partnerių, ex-partnerių ar nuo savęs.

Moduliai

Ši magistrantūros apdovanojimą sudarys 8 pagrindinių modulių su pasirenkamų modulių pasirinkimas.

pagrindiniai moduliai

Įvadas į žmogaus genetikos ir genomikos (15 kreditai)

Šis modulis suteikia įvadas į pagrindinių sričių genomikos, žmogaus genetikos ir genetinės variacijos, įskaitant ligos genetikos supratimas ir, kaip genomo vaistas gali būti naudojami siekiant išsiaiškinti ligų mechanizmus ir biologiją. Ji taip pat apima informaciją valdymo klausimus genomikos.

Įvadas į žmogaus genetikos ir genomikos galima studijuoti kaip atskirą modulį. Jei dirbate NHS šis modulis yra pilnai finansuojamas Hee, kaip dalį savo "darbo jėgos kūrimą". Peržiūrėti modulio vadovas čia

Panašioms mokslo šakoms būdai ir jų taikymas genomo medicina (15 kreditai)

Šis modulis apima kelių panašioms mokslo šakoms technologijas, jų aiškinimo ir taikymo pagrindinių sričių sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, vėžio, retais paveldimų ligų ir infekcinių ligų, taip pat mokslinių tyrimų spektrą.

Genomika bendriesiems ir retų paveldimų ligų (15 kreditai)

Šis modulis suteikia įvadas į klinikinę būklę ir apraiškas paveldima ir paplitusių ligų, ir mano, kad pacientų ir šeimos perspektyvą atžvilgiu vaidmens ir poveikio genomikos. Apžvelgiamos tradicinių ir esamas strategijas ir metodus, naudojamus siekiant nustatyti genus, atsakingus už abiejų bendrų Daugiafaktorialus ir retų paveldimų ligų. Genomika vėžio patologijos (15 kreditai) Šis modulis suteikia išsamių žinių ir supratimą apie molekulinius mechanizmus, vėžio išsivystymo, įskaitant tai, kaip tardymo ir asmens savo genomą ir vėžinių ląstelių genomo gali palengvinti diagnostiką ir gydymą nuo vėžio.

Farmakogenomika ir sluoksninės sveikatos (15 kreditai)

Šis modulis suteikia išsamią apžvalgą apie analizės strategijų ir metodų farmakogenomikai ir tyrinėja kai kuriuos iššūkius ir apribojimų šioje srityje. Ji taip pat pateikiama įvairių tipo genomo biologinių žymenų metu naudojama ar naujos apžvalgą. Taikymas genomikos į infekcinės ligos (15 kreditai) Šis modulis parodo, kaip genomika gali būti naudojamas suteikti tikslesnę diagnozę, prognozuoti, kurie vaistai gali būti veiksmingi, ir stebėti gydymą ir kontrolę infekcinės ligos abiejų individų ir populiacijų.

Bioinformatika, aiškinimas, statistika ir duomenų kokybės užtikrinimas (15 kreditai)

Šis modulis suteikia žinių bei supratimą, reikalingą kritiškai interpretuoti esamą genomo tyrimus ir plėtoti įgūdžius formuluoti tyrimo klausimus. Ji taip pat teikia įgūdžius, rinkti, analizuoti ir interpretuoti duomenis NHS naudojant pagrindinį asortimentą statistikos ir bioinformatikos metodus.

Bioinformatika ir žodžiu, statistikos ir duomenų kokybės užtikrinimas yra studijuoti kaip atskirą modulį. Jei dirbate NHS šis modulis yra pilnai finansuojamas Hee, kaip dalį savo "darbo jėgos kūrimą".

60 Kredito tyrimų projektas arba 30 kreditų biblioteka pagrindu disertacija

Tyrimas modulis gali būti vertinamas dviem skirtingais būdais, priklausomai nuo studento preferencija: visą mokslinių tyrimų projekto 60 kreditų arba literatūros apžvalga disertacijos 30 kreditai. Jei pastarasis pasirinko papildomi neprivalomi moduliai turi būti imtasi siekiant įvykdyti 180 kreditų reikalavimus magistro laipsnį.

Neprivaloma moduliai

Etinius, teisinius ir socialinius klausimus, taikomų genomikos (15 kreditai)

Šis modulis siekiama suteikti pagrindą etikos supratimą apie medicininių genomikos sistemą. Studentai bus teikiama su etikos supratimą platforma, kuri svarstyti žmogaus konfidencialumo, savarankiškumą, atskleisti, informuotumu pagrįstą sutikimą ir prigimtinio teisingumo. Konsultavimo įgūdžiai genomikos (15 kreditai) Šio modulio tikslas yra suteikti studentams žinių, bendravimo ir konsultavimo įgūdžių ir tinkamų nuostatų bei elgesio atžvilgiu diagnozuojant ir gydant pacientus, kurių priežiūros įtakos turės genomo tyrimus.

Konsultavimas įgūdžius genomikos galima studijuoti kaip atskirą modulį. Jei dirbate NHS šis modulis yra pilnai finansuojamas Hee, kaip dalį savo "darbo jėgos kūrimą". Peržiūrėti modulio vadovas čia Širdies ir kraujagyslių genetikos ir genomikos (15 kreditai)

Šio modulio tikslas yra supažindinti studentus su genomikos vaidmenį širdies ir kraujagyslių ligų patogenezės, tiek bendro ir reta liga, ir aptars poveikį mūsų auga žinios genomo etiologijos šių sąlygų, turintys nuo valdymo.

Širdies ir kraujagyslių genetikos ir genomikos galima studijuoti kaip atskirą modulį.

Karjera

Šis kursas yra skirtas studentams, kurie nori įgyti mokymo genomo technologijas ir jų išvadas per medicinos požiūriu aiškinimą.

Magistro laipsnį Genomo medicinos suteiks karjeros galimybes profesijų laboratorinių remiantis mokslininkų diagnostikos ir sveikatos priežiūros specialistams diapazone.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Welcome to St George’s, University of London, the UK’s only independent medical and healthcare higher education institution. St George’s is a modern, innovative academic and research organisation buil ... Skaityti daugiau

Welcome to St George’s, University of London, the UK’s only independent medical and healthcare higher education institution. St George’s is a modern, innovative academic and research organisation built upon a rich history stretching back 250 years. Alumni include John Hunter, known as the father of modern surgery, and Edward Jenner, creator of the first vaccine, used to eradicate smallpox. Skaityti mažiau