Magistro formulavimas Mokslas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

MSc formulavimo mokslo

Magistrantūros formulavimas Mokslas yra novatoriškas, sričių, savitas ir unikalus Jungtinėje Karalystėje, siūlanti žinių gylį formuluojant naujus produktus mokslo, ar jie yra naujų farmacijos ar vartotojui priežiūros produktai, dažai, maisto produktai ar greito vartojimo prekes.

Programa leis jums suprasti priėmimo gatavus produktus iš įvairių atskirų ingredientų mišinys principus. Piešimas ant dabartinių pavyzdžių iš farmacijos pramonės ir naudojant pramonės patirtį akademinio personalo, jūs taip pat taikyti šiuos principus pramoniniu atitinkamų problemų kitose srityse formulavimo mokslo, pavyzdžiui, vartojimo prekių ir kosmetika.

Ši programa apima paskaitas papildyti praktiniais lab pagrįstas tyrimų ir seminarų. Atvejų tyrimai suteiks jums galimybe padidinti savo kūrybiškumą ir problemų sprendimo, o dirba kaip komandos dalis tokiu būdu, kuris imituoja pramoninį nustatymą. Mokslinių tyrimų projektas, gerai įrengta departamento vadovaujama darbuotojų su mokslinių tyrimų patirtį įvairovės duos jums galimybę atlikti naujoviškų mokslinių tyrimų ir sustiprinti savo gebėjimą valdyti projektus ir skatinti savarankiškumą.

Visoje laipsnį, turėsite galimybę aiškiai bendrauti savo mokslą įvairias formas: prie auditorijai asortimentą ir pasinaudoti besivystančių informacinių ir ryšių technologijų srityje. Baigus laipsnį jums sukūrėme mokslinių tyrimų įgūdžių portfelį, kad bus tarnauti kaip tvirtą pagrindą savo tęstinio profesinio tobulinimosi formulavimo mokslų.

Mūsų buvę absolventai nuėjo plėtoti sėkmingą karjerą platų pramonės sektoriuose, iš farmacijos mokslų į aggrochemical ir vartojimo prekių. Jie nuėjo dirbti didelių tarptautinių bendrovių, taip pat klesti ne specializuotos įmonės. Buvę absolventai taip pat progresavo sėkmingai studijuoti daktarų.

Turinys

  • Koloidų ir struktūrinį Medžiagos receptūras (30 kreditai)
  • Formulavimas vartojimo prekių, kosmetikos ir dangų (30 kreditai)
  • Anglų kalbos palaikymas (magistrantūros studentams mokslo mokykla)
  • Analizės metodai ir QA / QC principai (30 kreditai)
  • Projektų (MSC formulavimas Mokslas) (60 kreditai)
  • Šiuolaikinės Farmacijos technologijų ir procesų inžinerija (30 kreditų)

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti:

  • Baigus bakalauro laipsnį laipsnis paprastai yra 2,1 ar didesnis arba lygiavertis chemijos, biologijos, biochemijos, farmacijos ar farmacijos mokslo ar didelės patirties.
  • Studentai, kurie neturi anglų gimtąja kalba, turi turėti IELTS 6,5 arba virš arba lygiavertį reitingą kitos pripažintos kalbos testavimo sistema.
  • Kita vertus, studentai gali atvykti per Grinvičo Tarptautinės Pre-Masters "programą universitete.
  • Kandidatai iš kitų šaltinių yra apsvarstyti, tačiau turėtų siųsti elektroninį laišką programos vadovui prieš paraišką adresu science-queries@gre.ac.uk.

Įvertinimas

Dėstomi kursai yra vertinami pagal egzaminų derinys, atvejo studijos, ir projekto baigiamojo darbo / mokslinių tyrimų popieriaus.

Karjeros galimybės

Sėkmingai baigus šią programą studentai galės dirbti formulavimo pramonės šakų, tokių kaip vaistų, vartotojų sveikatos, kosmetikos, dažų ir grynųjų cheminių medžiagų arba pereiti prie aukštesnės studijų, pavyzdžiui, už dr.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau