Magistro Farmacijos Biotechnologija

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Magistro Farmacijos Biotechnologija

Farmacijos biotechnologijos mokslas, kuris apima visas technologijas, reikalingas gamybos, gamybos ir registravimo biotechnologinių vaistų. Pažanga rekombinantinių genetikos palengvinti kasdieninį klonuoti genus ir sukurti genetiškai modifikuoti organizmai, kurie gali būti naudojami pramonės produkcijos.

Farmacijos biotechnologijos sparčiai vystosi ir įvairių sričių srityje. Šių Mater programa daugiausia dėmesio bus skiriama naujų pokyčių baltymų, organizmų, DNR pagrindu vakcinas, terapinių baltymų, perdirbimui ir apibūdinimo, bioinformatikos, pažangias molekulinės principus ir mokslinių tyrimų metodus, gamybai.

Programa taip pat parengti absolventus su kritinį ir analitinį pajėgumus ir lanksčiai į problemų sprendimą. Biotechnologijos yra sparčiai besivystanti; yra pagrindinis dėmesys gaminį- ir technologinio biotechnologinių mokslinių tyrimų ir plėtros programų žemės ūkio, pramonės ir sveikatos apsaugos sektoriuje.

Šie prašymai bus naudingas visuomenei ir vyriausybių, pramonės ir finansų institucijų yra vis labiau pripažįstamas. Mūsų programa padės spręsti didėjančią paklausą tarptautinėse rinkose absolventams su puikios žinios biotechnologijų.

Programos tikslai

Suteikti studentams dalyko specifinių žinių supratimą, taip pat kritiškai, analitinę ir lankstus požiūris į problemų sprendimą farmacinių biotechnologijų srityje Suteikti studentams su padidintu praktinių ir profesinių įgūdžių ir tokiu būdu veiksmingai parengti studentus profesinės darbo ar doktorantūros studijas biotechnologijos srityje Suteikti galimybę studentams dirbti savarankiškai ir naudoti iniciatyvą sprendžiant įvairias problemas, su kuriomis gali susidurti Įteigti kritinį sąmoningumą avansai biotechnologijų priešakyje.


Turinys

Farmacijos Biotechnologija (30 kreditai) Biotechnologijų mokslinių tyrimų projektai (60 kreditai) Bioinformatika (30 kreditai) Tyrimų metodai ir duomenų valdymas (30 kreditai) Anglų kalbos palaikymas (magistrantūros studentams mokslo mokykla) Taikomoji Molekulinė biologija (30 kreditai)

Patekimo į rinką reikalavimai

pplicants turėtų turėti: JK pagyrimu laipsnis biotechnologijos, molekulinės biologijos, biochemijos ar kitos atitinkamos srities, paprastai 2.1 arba aukščiau (arba lygiavertis).

Studentai, kurie neturi anglų gimtąja kalba turi turėti IELTS 6,5 arba virš arba lygiavertį reitingą kitos pripažintos kalbos testavimo sistema. Kita vertus, studentai gali atvykti per Grinvičo Tarptautinės Pre-Masters "programą universitete. gali būti laikoma pareiškėjai iš kitų sluoksnių.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2016

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Skaityti daugiau

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Skaityti mažiau
Londonas , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau