Magistro epidemiologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

* Finansavimas rasti šiuo metu.

Magistrantūros Epidemiologija programa siekiama išmokyti studentus su žinių ir įgūdžių, kad vertingas indėlis į tiek epidemiologinės mokslinių tyrimų ir visuomenės sveikatai. Epidemiologiniai metodai vis medicinos mokslinių tyrimų, visuomenės sveikatos praktiką ir sveikatos priežiūros vertinimo ištirti susirgimo priežastis ir įvertinti intervencijų užkirsti kelią arba kontroliuoti ligą. Epidemiologija yra pagrindinė drausmės supratimą ir gerinti visuotinę sveikatą. Šis kursas apima užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų epidemiologiją.

Absolventai įvesti karjeros medicininių tyrimų, visuomenės sveikatos ir socialinės medicinos, epidemiologinių tyrimų lauko, vaistų gamintojų, vyriausybės ar nevyriausybinių organizacijų.

NAND LAL Bajaj ir Savitri Devi premija kasmet skiriama už geriausią projektą. Prizas buvo paaukoti dr Subhash Chandra Arya, buvęs studentas, garbei jo tėvai dr Nand LAL Bajaj ir ponia Savitri Devi.

Tikslai


Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: įrodyti pažangios žinių ir supratimą apie epidemiologijos vaidmenį ir jos indėlį į kitų su sveikata susijusių disciplinų; pasirinkti tinkamus dizaino ir plėtoti išsamias protokolus epidemiologinių tyrimų; įvesti ir valdyti kompiuterizuotą epidemiologinius duomenis ir atlikti atitinkamus statistines analizes; įvertinti epidemiologinių tyrimų (jų pačių ar kitų tyrėjų), įskaitant kritinio vertinimo studijų klausimą, studijų dizainas, metodų ir elgesio, statistinės analizės ir aiškinimo rezultatus.

Gyvenimo

Terminas 1


Visi studentai imtis privalomų modulių ir paprastai imtis papildomų modulių.

Privalomi moduliai: Išplėstinė epidemiologija; Statistinius duomenis; Kritiniai Skaitiniai epidemiologija; Epidemiologija kontekste. Rekomenduojami moduliai yra: Įvadas į Kompiuterija; Duomenų valdymas epidemiologinių tyrimų; Visuomenės sveikatos Paskaita serija.

Be to, iki dviejų papildomų modulių iš toliau išvardytųjų: klinikinių tyrimų; Molekulinės epidemiologijos infekcinių ligų; Pagrindiniai demografiniai metodai; Principai, socialinių tyrimų.

Taisyklės 2 ir 3


Mokiniai iš šešių modulių, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Kur tik vienas modulis yra parodė, kad tai yra būtinas. Toliau šou sąrašas rekomenduojama modulius. Daugiau pasirinktiniai moduliai yra prieinami, pasikonsultavusi su kurso direktorių. Siūlomos moduliai gali šiek tiek pakeisti iš metų į metus.

C1: Tyrimo dizainas: Rašymas Studijų Pasiūlymas & Subsidijų paraiška.

C2: Statistiniai metodai epidemiologija.

D1: Genetinis epidemiologija; Socialinis epidemiologija; Užkrečiamųjų ligų kontrolės Sukurta ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse; Gydymo liga in Time & Space.

D2: epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės; Etika, visuomenės sveikatos ir žmogaus teises; Pasaulinis psichikos sveikatos.

E1: AIDS; Epidemiologija neužkrečiamosios ligos; Modeliavimas ir infekcinių ligų dinamika.

E2: Išplėstinė Statistiniai metodai epidemiologija; Epidemiologijos ir kontrolės maliarija; Aktualijos saugiuoju Motinystė ir Perinatalinės sveikatos.

Taip pat galima maišyti režimus mokymosi, atsižvelgiant iki dviejų iš iš mokyklos nuotolinio mokymosi programą, o ne modulius.

Gyvenamasis laukas Kelionės


Šis kursas yra privalomas dviejų dienų gyvenamąjį trauktis ne Londone. Tai vyks trečiadienį ir ketvirtadienį pirmą savaitę Terminas 1.

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą, raštu apie temą pasirinktos konsultuojantis su savo dėstytoju.

Programos trukmė


Dieninis vienerius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą per dvejus metus galite pasirinkti lankyti visą gyvenimą Abiejų metų (tai apima lankyti mokyklą bent dvi dienas per savaitę, per laiką laiku) arba dalimis tyrimo.

Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis kurso likusią 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės (JEI grįžti į darbą A BREAK "AT kadencijos 2 MIDDLE viduryje FEB gali būti tikslingiau), pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai


Bet antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo ar susijusia tema, ar medicinoje laipsnį.

Kandidatai turi parodyti įrodymus skaičiavimo įgūdžiai (pvz lygį matematika ar Statistika ar su gera ženklo savo universitetinį išsilavinimą modulis). Paraiškos kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją ir patirtį iš užsienio, taip pat pritarė. Pageidautina kandidatams turėti tam tikrą darbo patirtį su sveikata susijusios srityse.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau