Magistro biomedicinos tyrimai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa skatina meistriškumą ir ugdo studentus reikšmingų klausimų Biomedicininių tyrimų. Sudėtingas mokymo programą sudaro privalomi Dėstomi kursai, kurios apima pagrindinius aspektus biomedicininių tyrimų ir pasirenkamųjų kursų, leidžiančių studentams praplėsti savo žinias apie kitų atitinkamų sričių. Magistrantūros tyrimų projektų yra vykdomi state-of-the-art departamentų ir klinikos Kipro instituto Neurologijos ir genetikos (nansavimo). Kadangi tarptautinės kompetencijos centro, nansavimo vykdo novatorišką mokslinių tyrimų biomedicinos ir todėl suteikia magistrantūros studentus su žinių ir įrankių užbaigti konkurencingą mokslinių tyrimų projektą. Magistro Studentai turi galimybę lankyti kursus su inovacijomis, kurios apima smegenų ir elgsena, ląstelių ir molekulinės neurologijos, neuromokslų ir Neurogenetics, citogenetikai ir genomikos, molekulinės genetikos, molekulinės pagrindas Monogenic ligų molekulinės virusologijos ir imunologijos ir molekulinis sudėtingų ligų.

Patekimo į rinką reikalavimai

Norint būti priimtiems į magistrantūros programas, studentas turi atitikti bent jau šiuos minimalius reikalavimus:

  1. Bakalauro laipsnis iš pripažintos akredituotos institucijos, susijusioje srityje
  2. Anglų kalba sertifikavimą ar kitas Priimamos tarptautinis standartas, jei baigė mokyklą, kur anglų kalba yra ne dėstomąja kalba.

Paraiškų teikimo tvarka

Galimos pozicijos dėl naujų studentų skelbiama CSMM svetainėje ir spaudoje per paskutinę savaitę, sausio, iki mokslo metų pradžios.

Reikalingi dokumentai

  1. Užbaigta internetinė paraiškos forma
  2. Dvi akademinės nuorodos
  3. Akademiniai nuorašai
  4. Anglų kalbos pažymėjimas (jei nėra baigęs anglų kalbos universiteto)

Studijų mokesčiai ir stipendijos

Išsilavinimas yra jūsų ateities investicijų ir CSMM yra įsipareigojusi teikti prieinamą išsilavinimą visiems laimėjusiems pareiškėjams. Stipendijos siūlomos magistrantūros studentams, kuriems nuo užimtumo. Studentai CSMM turi teisę kreiptis dėl Vyriausybės dotacijos, remiantis Vyriausybės vertinimo kriterijus.

Stipendijos ir stipendijos

Viešai finansuojamos dotacijos
Studentai iš CSMM turi teisę kreiptis dėl valstybės finansuojamos dotacijos pagal Vyriausybės vertinimo kriterijus.

CSMM stipendijos
Mokslinių tyrimų kriterijų pagrindu magistrantams skiriamos visos išsamios ir dalinės stipendijos už mokslą.
Tiksli siūlomų stipendijų suma ir skaičius visada priklauso mokyklos metiniam biudžetui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The CSMM aims to attract outstanding students with intellectual curiosity, who want to expand their education and the state-of-knowledge on regional problems of global significance on the topics cover ... Skaityti daugiau

The CSMM aims to attract outstanding students with intellectual curiosity, who want to expand their education and the state-of-knowledge on regional problems of global significance on the topics covered by the Departments and Clinics at CING. The Cyprus School of Molecular Medicine, housed within the CING premises provides students with a unique educational experience combining taught courses and research conducted in specialized state-of the-art laboratories, in the areas of neurology, genetics and biomedical sciences. Skaityti mažiau