Magistro biomedicininės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Master Of Science Biomedicininės inžinerijos

Biomedicinos inžinerija yra besivystanti disciplina inžinerijos, kuri remiasi bendradarbiavimo tarp inžinierių, gydytojų ir mokslininkų pateikti tarpdisciplininį pažvelgti į medicinos ir biologinių problemų. Srityje sukūrė savo žinių bazę ir principus, kurie yra už akademinės programos, skirtos pagal biomedicininės inžinerijos katedros Kolumbijos pamatas.

MS programa biomedicininės inžinerijos Kolumbijos rengia studentams taikyti inžinerijos ir taikomųjų mokslų problemas biologijos, medicinos, ir gyvų sistemų ir jų elgsenos supratimo ir plėtoti biomedicinos sistemas ir įrenginius. Modernus inžinerijos apima sudėtingesnius metodus matavimo, duomenų rinkimo ir analizės, modeliavimo ir sistemų identifikacinius numerius. Šie metodai yra naudingi atskirų ląstelių, organų, ištisos organizmams ir organizmų populiacijų tyrime. Didėja vertė matematinių modelių Pragyvenimo sistemų analizė yra svarbi ženklas šiuolaikinės veiklos sėkmę. Siūlomos į biomedicininės inžinerijos departamento programomis siekiama pabrėžti pagrindinio inžinerijos mokslo santaką ir taikomos inžineriją su fizinių ir biologinių mokslų, ypač biomechanikos, ląstelių ir audinių inžinerijos ir biomedicinos tomografijos srityse.

Priėmimo sąlygos

Laipsnis reikia įtraukti: Studentai, priimti į programą turi turėti bakalauro laipsnį inžinerijos, mokslo, matematikos, kompiuterių mokslo ar kito susijusioje srityje (atsižvelgiant į iš Biomedicininės inžinerijos programos patvirtinimo) iš akredituotų akademinė institucija. Pareiškėjai turėtų turėti tvirtą bakalauro įrašą būti konkurencinga priėmimo.

 • VPS reikalaujama: ne mažiau kaip 3,0
 • GRE reikalavimai: Bendrieji bandymo, reikalingi

Kitos taikomus reikalavimus: Du rekomendacinius laiškus, nuorašai, atnaujinti ir asmeninės profesinės pareiškimas yra privalomi. TOEFL testo rezultatai yra reikalaujama iš visų studentų, kurie gavo savo bakalauro laipsnį šalyje, kur anglų kalba yra ne pareigūnas ir šnekamoji kalba. Visi taikymo reikalavimai aukštosios paraiška turi būti užpildyta, kaip nurodyta paraiškoje.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ: Studentai siekia kursinių Biomedicininės inžinerijos ir ne studijų programą gali naudoti ne ilgiau kaip šešis kreditais (2 kursai) siekiant šio MS programą, jei vėliau pripažino.

Laipsnio reikalavimus

Studentai siekia kursinių Biomedicininės inžinerijos ir ne studijų programą gali naudoti ne ilgiau kaip šešis kreditais (2 kursai) siekiant šio MS programą, jei vėliau pripažino. Studentai kreipiasi į MS programa biomedicininės inžinerijos turėjo atsižvelgti į šiuos Fondas kursai:

 • Vienerių metų skaičiavimas
 • Vieneri metai Biologijos
 • Vieneri metai Chemijos
 • Vieneri metai Fizikos

Pareiškėjai trūksta kai kurių iš šių kursų gali būti svarstomiems dėl priėmimo su nustatytais trūkumais, kad turi būti laikomasi Be studijų programos reikalavimus.

Kursai

Studentai turi užpildyti visus pagrindinius kursus (aprašytas žemiau) ir pasirinktos pasirenkant (aprašytas žemiau) A 30 studijų vietų akademinio darbo per KPN viso su akademiniu vidurkiu 2,5 arba geriau. Visi laipsnis reikalavimai turi būti baigtas per 5 metus nuo pirmosios žinoma įskaityta link laipsnį pradžioje. Tai apima kursus, kurių buvo imtasi ne studijų programą.

Pasirinkite bent 3 Pagrindiniai kursai (12 kreditai):

 • BMEB W4011: Kompiuterinis neurologija: grandinės smegenyse (gali būti laikomas abiejų šerdies ar pasirenkamasis.)
 • BMEN E4001: Kiekybinis fiziologija aš
 • BMEN E4002: Kiekybinis fiziologija II
 • BMEN E6001: Skaičiuojamoji modeliavimas fiziologinių sistemų: Mobilieji / Molekulinė (anksčiau žinomas kaip Išplėstinė Kiekybiniai fiziologijos I)
 • BMEN E4300: Kieto Biomechanika
 • BMEN E4440: Fiziologiniai valdymo sistemos
 • BMEN E4750: Garso ir klausos

Vienas matematikos kursą. Pasirinkite iš:

 • APMA E4001: principai taikomosios matematikos
 • APMA E4101: Įvadas nelinijinių sistemų dinaminius
 • APMA E4200: Dalinė Diferencialinės lygtys
 • APMA E4400: Įvadas į biofizinių modeliavimas

Pasirinkite bet 2 Biomedicininės inžinerijos Pasirenkant (6 kreditai):

 • BMCH E4810: Dirbtiniai organai
 • BMEB W4011: Kompiuterinis neurologija: grandinės smegenyse (gali būti laikomas abiejų šerdies ar pasirenkamasis.)
 • BMEN E4305: Širdies Mechanika
 • BMEN E4410: Ultragarsas diagnostikos
 • BMEN E4501: Audinių inžinerijos aš (Biomedžiagos)
 • BMEN E4502: Audinių inžinerijos II
 • CBMF W4761: Skaičiuojamoji genomika
 • BMEN E6002: Skaičiuojamoji modeliavimas fiziologinių sistemų: Organai (anksčiau žinomas kaip Išplėstinė Kiekybiniai fiziologijos II)
 • BMEN E4300: Kieto Biomechanika
 • BMEN E4440: Fiziologiniai valdymo sistemos
 • BMEN E4750: Garso ir klausos

Pasirinkite bet kurias 4 laisvai pasirenkamus (12 kreditai):

Studentas turi pasirinkti keturis pasirenkamuosius kursus (4000 lygio ar aukščiau) A 12 taškų absolventas kredito sumos. Šie pasirenkamuosius kursus leisti studentui pasirinkti dalykus iš teritorijas Inžinerijos mokykla, papildančios pagrindinę programą įvairovė. Kurių išsprendimas kursai taikomi į pasirenkamuosius reikalavimus yra taikomi fakulteto patarėjas patvirtinimo.

Paraiškos mokestis

 1. Apdorojimas mokestis $ 200 yra reikalingas pirmą kartą pareiškėjams aukštąsias mokyklas.
 2. Magistrantas paslaugos Biuro tik proceso prašymai, kurie pateikti su prašymu mokestį. Tvarkymo mokestis yra negrąžinamas. Prašome padaryti čekį: Kolumbijos Video tinklu.
 3. Paraiškos daugiau nei vieną studijų programą negali būti tvarkomi vienu metu.

Paraiškos pateikimo terminas

Atkreipkite dėmesį: Paraiškos priimamos etapais,. Kai užpildyta paraiška buvo gauta ji bus tvarkomi ir atsižvelgiant į Priėmimo komiteto peržiūros. Paraiškos bus laikomas ateinančius artėjantį semestrą priėmimo ciklą. Pavyzdžiui, gauta vasario paraiška bus vertinama dėl artėjančių vasaros semestrą. Tik baigę paraiškos bus pateiktos Priėmimo komiteto peržiūros.

Nuorašai

 1. Oficialius protokolus iš visų kolegijų / universitetų turite lankė arba šiuo metu lankantys turi būti pateiktas kartu su paraiška. Nuorašai turi būti originalioje, užantspauduotą voką.
 2. Kreditai, kurios atrodo kaip perkelti kreditus bet kuriose kitose stenograma negalioja; oficialiai stenograma iš mokyklos, kurioje kreditai buvo uždirbtas turi būti pateikta.
 3. Studentai, kurie anksčiau arba šiuo metu studijuojantys ne Kolumbijos universiteto privalo pareikalauti, kad kopijos jų nuorašai siunčiami KPN Kolumbijos Video Network, 500 W 120 g, 540 Mudd, MC 4719, New York, NY 10027
 4. Magistrantas paslaugos Biuro prašo nuorašai turi būti pateikti kartu su paraiška. Jei numatyta vėlavimą pateikiant oficialius protokolus, prašome pridėti neoficialų rinkinį su paraiška. Jūsų failas gali būti persvarstytos su pilną neoficialių dokumentų skyriui; Tačiau, jums bus reikalaujama pateikti oficialius protokolus prieš jums bus oficialiai priimtas į aukštąsias mokyklas.
 5. Visos medžiagos, pateiktos paramos paraiškos, ar pareigūnas ar neoficiali, tapo Kolumbijos universiteto nuosavybė ir nebus grąžinami pareiškėjui ar persiųsti į kitas mokyklas ar agentūrų. Kadangi jūsų dokumentai nebus grąžinami, mes rekomenduojame, kad jūs nuolat kopijas visus dokumentus, kurių gali prireikti jūsų asmens įrašus.

Reikalingi egzamino balai

 • Magistras Įrašų egzaminas (GRE) bendrosios bandymo rezultatai yra reikalaujama iš visų MS pareiškėjams. GRE balai galioja 5 metus.
 • TOEFL arba IELTS yra reikalaujama iš visų kandidatų, kurie nėra gavę savo bakalauro laipsnį šalyje, kur anglų kalba yra oficiali šnekamoji kalba. TOEFL ir IELTS balai galioja dvejus metus.
 • Visi rezultatas ataskaitos turi būti oficialus ir išsiuntė į magistrantūros Priėmimo tiesiai iš Educational Testing Service (ETS).
 • Kolumbijos inžinerija CEEB kodas yra 2111 (ne 2162, kuri priklauso Graduate School of Arts and Science).

Reikalingi Documemts

Šios paraiškos medžiagos yra skirtos padėti asmenims pateikti asmeninę ir akademinę informaciją apie save, kuris bus naudojamas įvertinti savo kandidatūrą dėl priėmimo į studijuojant Fu Foundation School of Engineering ir taikomųjų mokslų Kolumbijos universitete. Pareiškėjai gali padėti Graduate Priėmimo biuras teikia greitą grįžtamąjį ryšį apie savo paraiškos būseną pateikusi pašalinių informaciją, kuri nebuvo prašoma, pavyzdžiui, pernelyg skaičių rekomendacinius laiškus, kopijas santraukų ir disertacijų, vaizdajuosčių ir / ar fotografijų tiriamąjį darbą ir vidurinio mokyklos nuorašai. Toliau pateikta informacija rodo, kokie elementai yra reikalingi išsamios paraiškos.

 1. Laipsnis paraiškos forma (internete)
 2. Du rekomendacinius laiškus užklijuotuose vokuose per paštą, arba tiesiogiai iš rekomendavimo elektroniniu paštu records@cvn.columbia.edu
 3. Oficialūs GRE apskritai egzamino rezultatai
 • Visi rezultatas ataskaitos turi būti oficialus ir siunčiami tiesiai iš Educational Testing Service (ETS)
 • Kolumbijos inžinerija CEEB kodas yra 2111
TOEFL arba IELTS testo rezultatai (jei taikoma)
Vienas egzempliorius oficialius protokolus iš visų anksčiau dalyvavo povidurinio Kolegijos / universitetus
Asmeninis / Profesionalus pareiškimas - glausta (ne daugiau kaip du puslapiai) mašinėle pareiškimą, kuriame savo akademinius ir profesinius tikslus
Atnaujinti / Gyvenimo aprašymas
200 $ Paraiškos mokestis
Perkelti kreditus forma (jei taikoma)

Atkreipkite dėmesį: Studentai, kurie pradeda savo studijas Kolumbijos universitete pagal ne matriculated statusą per KPN privalo ir toliau imtis visų jų kursinių per KPN. Kreipdamiesi dėl priėmimo į studijų programą, studentai turi pateikti visus jų taikymo medžiagų tiesiai į Kolumbijos Video tinklo perdirbimui. Programos, kurie siunčiami tiesiai į magistrantas paslaugų tarnybos arba pateikti internetu per vietoj ApplyYourself paraiškos forma KPN anketa formų lems viso netenkama visų kreditų, kurių imamasi pagal ne matriculated statusą per KPN. Visi Columbia kursai turi būti naudojama padengti studento programos turi būti baigtas per KPN. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad bet kokia studento atsižvelgiant kursus per KPN globoja gali on-campus kursus tik pagal administracinę vadovaujant KPN su patarėjas patvirtinimo.

Mokestis už mokslą

Atkreipkite dėmesį, kad visi už mokslą ir mokesčiai yra JAV doleriais ir įvertintas. Studijų ir dauguma mokesčiai nustatyta įstatymu ir gali keistis ne iš patikėtiniai nuožiūra.

 • KPN kreditų Studijų: 1782 $ už taško (kredito valandos)
 • KPN audito mokslą: $ 834 už taško (kredito valandos)
 • KPN mokestis: $ 395 už kursą
 • Stenograma mokestis: $ 105 negrąžinamas vienkartinis mokestis
 • Absolventas Priėmimo Paraiškos mokestis: $ 200 negrąžinamas vienkartinis mokestis
 • Sertifikavimo programa Paraiškos mokestis: $ 150 negrąžinamas vienkartinis mokestis
 • Vėlyvas Registracijos mokestis: $ 100 į negrąžinamas mokestis
 • KPN panaikinimas mokestis: $ 75, plius Prorated mokslą ir visi ne grąžintini mokesčiai

Pavyzdžiui: trijų kredito kursai būtų $ 5346 + stenograma kartų $ tai 105 (vieną kartą) + KPN mokestis $ 395 = $ 5846

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Columbia Video Network has been leading the field of online learning since its inception in 1986, enabling thousands of working professionals and remotely located students to benefit from distance lea ... Skaityti daugiau

Columbia Video Network has been leading the field of online learning since its inception in 1986, enabling thousands of working professionals and remotely located students to benefit from distance learning and pursue their degrees without any residency requirements on the campus in New York. The Fu Foundation School of Engineering and Applied Sciences (SEAS) offers broad-based instruction within a major... Skaityti mažiau