Magistro autizmas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Autizmas yra tinkamas tiems, kurie nori siekti dieninių studijų šioje srityje. Mūsų dieninių magistrantūros programos versija yra atvira užsienio studentams.

Magistrantūros Autizmas suteikia kritinę supratimą koncepcijų atitinkamų suprasti Autizmas spektro sutrikimas (ASD). Šių magistro lygio kursas leidžia jums suprasti sudėtingą pažinimo ir emocinių teorijas esminius remti autizmo profilį.

Šios žinios leis jums išversti teorijos į praktiką ir kritiškai įvertinti įrodymais pagrįstas požiūris į intervenciją. Mūsų filosofija, kad autizmo žmonės reikalauja holistinio požiūrio visą jų gyvavimo kelionę reiškia, kad galite remtis patirtimi mūsų kelių profesionalių studentų kohortos. Mūsų studentai yra pagrindiniai specialistai, studentai dėl spektro ir tiems, su dviguba profesionalios tėvų patirtimi. Jūsų mokymosi bus įkvėptas įvesties teikiamos tarptautiniu gerbiamas autizmo ekspertai.

Ką jūs studijuoti

Jūs imtis keturis privalomus kursus ir du papildomus užsiėmimus ir tada visą disertaciją. Jūs būsite paskirta disertacijos vadovui, kuris rems mokytis.

Jūs galite užpildyti savo galutinį disertacijos nuotolinio mokymo būdu. Tai leidžia tarptautiniai studentai užbaigti savo studijas savo gimtojoje šalyje, potencialiai sumažinti finansines išlaidas ir laiką toli nuo savo šeimos.

Mokslinių tyrimų projektas

Jūs vykdyti mokslinį disertaciją dalyko srityje savo pasirinkimą. Mes skirti vadovui už vieno prie vieno paramos, o jūs atlikti ir pranešti apie savo disertaciją. Mes siekiame suderinti Jums geriausiai tinka jūsų ploto specialybę.

Talpinimo

Mūsų teorijos prie praktikos filosofija reiškia, kad mes įdėti savo mokymosi patirtį su autizmo praktikos galimybes. Kaip studentas turėsite galimybę pagerinti savo mokymosi patirtį su praktika-studijų vietą per mūsų partneris autizmo organizacijos.

programos vadovas

Dr Ana Robinsonas yra programa, vadovas.

Paslaugos

Nacionalinė centro autizmo studijų

Šis centras buvo atsakingas už pagrindinių politikos ir mokslinių tyrimų rezultatų, kuriais siekiama pagerinti autizmo praktiką visoje Škotijoje numerį. Jūs turėsite prieigą prie šių projektų, kurie apima:

  • Nacionalinė mokymo sistema autizmo spektro sutrikimai, Dunlop, AW & MacKay, TAWN (2004)
  • Autizmo Įrankiai: an Autizmas Išteklių Škotijos mokyklų, Dunlop, AW, Tait, C., Leask A .;. Glashan L. Robinson A. & Marwick H. (2009)
  • Politikos taikymas praktikoje: akreditacijos projekto ataskaita. Bendradarbiavimu Autizmas Švietimas ir mokymas Projekto rėmimas ASD akreditavimo standartų kūrimą instruktoriams ir vystymas asmeninius akreditavimo maršrutus ASD mokymo dalyvių, Dunlop, AW., Tait, C. & Robinson, A. (2009)

Patekimo į rinką reikalavimai

  • Bakalauro laipsnis susijusios disciplinos, arba lygiavertė kvalifikacija ir tiesioginė patirtis gyvena ar dirba su asmenimis, dėl autizmo spektro. Patirtis yra būtina, nes studentai turi įrodyti teoriją su praktika nuorodos
  • Yra akreditavimo ankstesne patirtimi potencialą. Aptarti šį maršrutą susisiekite Magistrantas Enquires
  • Pareiškėjai, neturintys laipsnio / reikšmingą profesinės patirties gali kreiptis ne-baigimo kurso *. Prašome susisiekti su Magistrantas Užklausos dėl papildomos informacijos apie ne abiturientų struktūros reikalavimus
  • pareiškėjai privalo užpildyti pareiškimą, kaip dalis jų taikymo išsamiai savo darbo patirtį ir / arba gyvena su žmonėmis, turinčiais ASD

Mokesčiai ir finansavimas

Škotija / ES:

  • 2016/17 - Magistro £ 3600

Kitos JK:

  • 2016/17 - Magistro £ 3600

Tarptautinis:

  • 2016/17 - Magistro £ 11.000
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... Skaityti daugiau

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. Skaityti mažiau