Magistro atogrąžų medicinos ir tarptautinė sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas siekiama plėtoti gydytojų karjeros, kurių palūkanos yra medicinos praktika atogrąžų ir besivystančių šalių ir visuotinės sveikatos. Kursas suteikia mokymus klinikinės atogrąžų medicinos tuo tropinių ligų ligoninė (nedidelis, bet unikalus komponentas), ir platus pasirinkimas studijų modulių suteikti galimybę studentams plėtoti arba pratęsti interesus įvairių disciplinų, kurios susijusios su medicinos praktikos atogrąžų ir besivystančių šalių aplinkoje.

Dauguma studentų, taip pat imtis atogrąžų medicinos ir higienos, akredituotos klinikinės kvalifikacijos atogrąžų medicinos per metus, kuri suteikia išsamią apžvalgą apie pagrindinių užkrečiamųjų ligų ir susijusių visuomenės sveikatos klausimais diplomą. Šis kursas remiasi ankstesnio medicinos mokymo ir patirties plėtoti atitinkamus pritaikomais įgūdžiais.

Absolventų šią žinoma ėmėsi platų karjeros galimybes, įskaitant tolesnį mokslinių tyrimų epidemiologijos, parazitų imunologijos, ar įstojusių lauko tyrimų programas; tarptautinės organizacijos, susijusios su sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ar nelaimės atveju; arba grąžinti į akademinės ar medicinos pozicijas besivystančių šalių institucijas.

Fryderyka Murgatroyd apdovanojimas suteikiamas kasmet už geriausią studento metų. Paaukota E. Murgatroyd atminties vyru, kuris vyko Wellcome Katedra klinikinės atogrąžų medicinos 1950 ir 1951 m.

Tikslai

Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: suprasti ir aprašyti priežastingumą, patogenezė, klinika, diagnostika, valdymo ir kontrolės pagrindinių parazitinių, bakterinių ir virusinių ligų besivystančiose šalyse; parodyti žinias ir įgūdžius diagnostikos parazitologijos ir kitų paprastų laboratorinių metodų; suprasti ir taikyti pagrindines epidemiologinius principus, įskaitant pasirinkdami atitinkamą tyrimą dizaino; taikyti ir aiškinti pagrindinius statistinius tyrimus kiekybinių duomenų analize; kritiškai vertinti mokslinės literatūros, siekiant priimti tinkamus klinikinius sprendimus; perduoda atitinkamą medicinos žinias pacientams, sveikatos priežiūros specialistams, kolegomis ir kitų grupių; ir suprasti pagrindinius mokslus pagrindines klinikinius ir visuomenės sveikatos praktiką.


Terminas 1

Yra pradinė dviejų savaičių orientacija laikotarpis, kuris apima įvadas į studijuoja mokyklos, sesijos apie pagrindinių kompiuterių ir mokymosi įgūdžių ir pagrindiniais patogenų grupių atnaujinti. Per likusias dešimt savaičių mokiniai modulius parazitologijos ir entomologija, ir analizė & Dizainas mokslinių tyrimų studijų; jie taip pat studijuoti diagnozę ir valdymą tropinių ligų, o "kritinių įgūdžių tropinius gydytojų (įrodymais pagrįstos medicinos ir pagrindinio epidemiologijos). Be to į "penktadienį forumo", studentai plėtoti pristatymo įgūdžius, pateikiant savo patirtimi su kolegomis.


Taisyklės 2 ir 3

Mokiniai iš šešių studijų modulius, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Populiariausių moduliai yra išvardytos žemiau; platus kitų modulių yra taip pat prieinama. Ne visi moduliai bus galima įsigyti bet kuriuos vienerius metus, o kai kurie moduliai gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius. Pripažindama, kad studentai turi įvairių sluoksnių ir patirtį, žinoma, direktorius yra pasirengęs apsvarstyti prašymus priimti bet kokį modulį mokyklos viduje portfelio, jei tai yra tinkamas studentui, ir yra priimtina modulio organizatoriaus. Studentai, kurie nori imtis atogrąžų medicinos ir higienos egzaminą diplomą privalo imtis C1 ir D1 modulius klinikinių infekcinių ligų.

C1: Klinikiniai Infekcinių ligų 1: Bakterijų ir virusinių ligų ir Bendrijos sveikatos besivystančiose šalyse; Molekulinė biologija ir rekombinantinės DNR techniką.

C2: genetikos Patogenai & Vektoriai; Dizainas ir analizė epidemiologinių tyrimų; Konfliktų ir sveikata.

D1: Klinikiniai Infekcinių ligų 3: Bakterijų ir virusinių ligų ir Bendrijos sveikatos besivystančiose šalyse; Pirminė sveikatos priežiūra.

D2: Išplėstinė diagnostikos parazitologijos; Klinikinės imunologijos; Epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės.

E1: AIDS; Klinikinis virusologijos; Vektorius apkaltinimas; Mikologija.

E2: antimikrobiniu Chemoterapija; Valdymo ir epidemiologija maliarija; Atogrąžų aplinkos sveikatos; Lytiškai plintančių infekcijų.


Projekto ataskaita

Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą savo pasirinktą temą, pavyzdžiui, raštu iki ir analizuoti atliktą prieš atvykdami į mokyklą, literatūros apžvalga, arba mokslinių tyrimų studijų pasiūlymą darbą. Kai kurie studentai rinkti duomenis užsienį arba Jungtinėje Karalystėje analizei per projektą. Tokie projektai reikalauja išankstinį planavimą. Studentai įmonė projektus užsienyje, reikės papildomų lėšų, iki 1500 £ padengti išlaidas, susijusias.

Studentų, kurie įsipareigoja projektus dauguma užsienyje gauti finansinę paramą skrydžių mokyklos įsteigtų šiam tikslui patikos fondus.

Kurso trukmė

Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis savo kursą likusius 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai

Studentai paprastai praktikuojančių gydytojų; jie turi turėti medicinos laipsnį ir būti registruotas gydytojai. Pirmenybė bus teikiama kandidatams, kurie turi dviejų metų darbo patirtį klinikinės medicinos (bet kurioje šalyje) Minimalus su neseniai profesinę patirtį atitinkamos disciplinos.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau