Magistro akušerijos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Bastyr universiteto tiesioginio įrašas magistro akušerijos programos traukiniai studentus visose akušerijos priežiūros aspektus, parengti juos žymiai pagerinti siūlomų moterims ir jų šeimų gyvenimo kokybę ir plotis motinystės priežiūra. Ji taip pat kvalifikuoja absolventus tapti valstybine (arba provincialiai) licencijuota ir nacionaliniu lygmeniu sertifikuotu akušeriu.

Atšiaurus, įrodyta mokymo - remiantis nustatytais pribuvėjoms aljanso Šiaurės Amerikoje (mana) ir Kombinuotąją patirtimi Bastyr universiteto ir buvusio Sietlas akušerijos mokyklos kompetencijų - naudoja state-of-the-art technologijas ir platų tinklą klinikinis mokymo svetainių visame pasaulyje. Programa yra skirta pradinio lygio akušerijos studentų ir yra treji metai ilgio (11 ketvirčiai), baigiant mokslo magistras akušerių.

Programos pabaigimas įgyjama sėdėti egzaminai tapti licencijuota kaip Vašingtone ar kitų valstybių akušerio, registruotas Kanados provincijų, ir nacionaliniu lygiu sertifikuotas Šiaurės Amerikos registre Akušerių (NARM) kaip Certified Professional akušerė (MUT).

Per šią programą, studentai privalo lankyti vietoje klases Kenmore, Vašingtono universitete. Kai jie yra Vietoje studentai naudojasi skirta akušerijos klasėje su dideliais langais siūlo natūralią šviesą ir vaizdu taikiai kraštovaizdį. Ši klasė yra patogiai įrengti ir apima state-of-art technologija instruktorius ir studentų pristatymai. Klinikinių įgūdžių kursai yra dėstomi kvalifikuoti instruktoriai ir visų teikiamų Mokyklos reikmenys (išskyrus asmens studentų įrankių ir įrangos).

Iš akušerijos skyrius turi savo darbuotojus asmuo, kuris palaiko organizuota ir gausiai aprašą tiekimą studentų mokymosi patirties. Campus patogumų taip pat yra valgomojo Commons dėl iš natūralių ir ekologiškų maisto produktų, studentas studijų skyriuose, Nakvynė pirkimo (už papildomą mokestį į studentas), studentas holas, treniruoklių salė, biblioteka, konsultavimo departamento ir daug daugiau paslaugų studentams.

Karjera

  • Pradėkite arba prisijunkite prie privačios praktikos, kuri teikia pilną akušerinę pagalbą, sutelkiant dėmesį į gimdymo centrą ir gimdymą namuose
  • Gaukite registraciją Kanadoje kaip akušerę, kuri praktikuoja namus, gimdymo centrus ir ligonines
  • Kurti ar dirbti bendruomenės gimimo centre
  • Suteikite globos kaip integruotos motinystės globos grupės dalis
  • Atlikti tyrimą
  • Veikti kaip motinos ir kūdikių sveikatos iniciatyvos konsultantas
  • Dirbti šalyje ir / ar tarptautiniu mastu mokyti ir rūpintis
  • Dirbti kaip nacionalinės politikos advokatas

Akušerija reglamentuojama daugiau nei 25 valstijose leidimų išdavimu, sertifikavimu ir registracija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Skaityti mažiau
Kenmore , San Diego + 1 Daugiau Mažiau