Magistro šeimos medicinos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Antrosios pakopos studijų diplomas ir magistro Šeimos medicinos

Pirmoji medicinos mokykla įkurta Kipro siūlo antrosios pakopos studijų diplomas (PGDip) ir magistro (MSC) Šeimos medicina:

  • Apdovanoti kartu University of Nicosia ir Šv Jurgio Londono universiteto mokslo laipsnių
  • Struktūrinis tęstinio profesinio tobulėjimo programa gydytojų, dirbančių pirminės sveikatos priežiūros aplinkoje
  • Paskelbta per mišraus mokymosi forma, kuri naudoja lanksčią e-mokymosi
  • Galimybė tapti Tarptautinės narys JK Karališkojo koledžo bendrosios praktikos gydytojų (RCGP)

Įvadas į programą

Šiandien sveikatos problemų, susijusių su ar stiprinant sveikatos apsaugos sistemas, gerinti mūsų pacientų priežiūros kokybę arba didinti galimybes naudotis sveikatos priežiūros-reikalauja tvirtą pirminės sveikatos priežiūros.

Stiprus pirminės sveikatos priežiūros ruožtu reikalaujama, kad kompetentingos šeimos gydytojus, kurie į priekį mąstymas ir mėgstu kurti naujus santykius su pacientais ir kitais sveikatos priežiūros specialistų pirminės ir antrinės sveikatos priežiūros. Nikosijos ir Šv Jurgio universitetas Universitetas Londono pasiūlyti PGDip ir magistro Šeimos medicinos specialiai sukurta su šiuo reiškiniu galvoje. Tai apdovanotas vienu iš Nikosijos universiteto ir Sankt George 'Londono universiteto akademinis laipsnis.

Tai struktūrinis nuolatinį profesinį tobulinimąsi programa dirbančių gydytojų, šeimos gydytojų ar bendruomenėje su specialistu vaidmenį vidaus ligų, pediatrijos, ar ginekologijos.

Šia programa siekiama stiprinti žinias, tobulinti įgūdžius ir plėtoti klinikinius profesionalų elgesį ir požiūrį į visapusišką, holistiniu ir įrodymais pagrįstą požiūrį į medicinos praktika. Kursas yra pristatomas per aukštos kokybės mišraus mokymosi formą, kuri sujungia lankstus elektroninio mokymosi atitinkamą akis į akį mokymo kartą per semestrą.

Minimalus dieninio trukmė Magistrantūros programą Šeimos medicinos 18 mėnesių (trys semestrai), su lanksčia darbo laiko parinktį iki keturių akademinių metų. Pirmieji du semestrus sudaro aštuonių pagrindinių kliniškai orientuotas modulius. Semestras trijų pirmiausia tyrimų, orientuotų, siūlanti galimybę studentams plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius. Studentai, kurie nenori tęsti 3 semestro gali gauti antrosios pakopos studijų diplomas Šeimos medicinos po sėkmingo pirmuosius du semestrus. Studentai sėkmingai užbaigti pirmuosius du semestrus ir kuriems būdingi klinikiniai patirtis tinkamumo kriterijus JK karališkojo koledžo bendrosios praktikos gydytojų (RCGP) taip pat turi teisę atvykti ir užbaigti vertinimą tapti tarptautinio Nariu RCGP.

Kurso struktūra

Programos trukmė yra 18 mėnesių (trys semestrai) su lanksčia darbo laiko parinktį iki penkių akademinių metų. Kursas susideda iš 12 modulių ir jos mokymo buvo susietas su pagrindinių kompetencijų šeimos medicinos praktiko, kaip apibrėžta Pasaulio organizacijos Nacionalinės koledžų, akademijų ir akademinės asociacijos (WONCA) Šeimos medicinos.

Pirmieji du semestrus yra kliniškai tikslinga, apimantis modulius ir konsultavimo įgūdžių pirminėje sveikatos priežiūroje, įrodymais pagrįsta praktika šeimos medicina, valdyti suaugusiųjų paplitusių ligų ir multi-sergamumo pirminės sveikatos priežiūros, psichikos sveikatos pirminės sveikatos priežiūros, ūmus sunkių ligų ir Trauminiai sąlygos pirminėje sveikatos priežiūroje dažnai Skeleto, raumenų sąlygos pirminėje sveikatos priežiūroje pediatrijos ir vaikų sveikatos priežiūra ir moterų sveikatai.

Trečiasis semestras yra mokslinius tyrimus orientuotą ir apima mokslinių tyrimų metodologijos modulio ir pirminės sveikatos priežiūros mokslinių tyrimų projektą. Be to, per trečiąjį semestrą studentai gali pasirinkti du iš šių šešių siūlomų pasirenkant: chroniškų ligų kontrolei pirminėje sveikatos priežiūroje; Vykdant pokyčius pirminėje sveikatos priežiūroje; Informatika Pradinio ir Bendrijos sveikatos priežiūra; Mokymosi ir mokymo sveikatos priežiūros; Medicinos Vadovavimas ir sveikatos priežiūros inovacijas; ir prevencija, epidemiologijos ir sveikatos skatinimas.

Studentai, kurie nenori tęsti trečiojo semestro gaus PGDip Šeimos medicinos po sėkmingo pirmuosius du semestrus.

Mišrus mokymasis formatas

Programa yra teikiama per aukštos kokybės mišraus mokymosi formą, kuri sujungia lankstus technologija padeda mokytis su atitinkama vieną savaitę akis į akį mokymo bloko kartą per semestrą. Internetinė dalis visų modulių, išskyrus pirminės sveikatos priežiūros tyrimų projektui, ir komunikate ir konsultacijos įgūdžius Primary Care modulis, yra pristatomas per trejus mokymosi savaites per elektroninę platformą. Ši platforma leidžia pasiekti vaizdo įrašyta pristatymai, rašytinę medžiagą ir paskaita pažymi, kartu leidžiant aktyviam mokymuisi per interaktyvius seminarus, atvejų analize pagrįstas diskusijas forumuose, interneto viktorinos ir seminaruose. Klinikinė ir bendravimo įgūdžių mokymas, taip pat interaktyvių modulis konkrečių dirbtuvės, bus pristatytas per akis į akį mokymo bloko prie kiekvieno semestro pabaigoje * Kiekvienas pasirenkamasis modulis veiks, jei minimalus skaičius 10-12 studentams mokosi ,

Priėmimo reikalavimai

Medicinos laipsnis suteikiamas pripažinta institucija šalyje, kurioje ji siūloma. Be to, jūs turite būti įtrauktas į medicinos praktikos visoje savo registracijos trukmės programos

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, o jūs nesate imtasi ankstesnę laipsnį dėstoma anglų kalba, ko jums reikia:

  • 6.5 Apskritai į IELTS (6.5 raštu ir 6,0 minimumo visais kitais elementais)
  • Arba: 213 bendras kompiuterių TOEFL (550 popieriaus pagrindu, 79 interneto pagrindu)
  • Arba: klasės Β į GCSE
  • Arba: nuo 5 rezultatas anglų kalba tarptautiniame bakalaureato standartinio lygio (SL)
  • Arba: 70% rezultatas anglų kalba Europos bakalaureato.

Interviu - Asmeniškai arba per vaizdo konferenciją, kuri vertina savo profesinių gebėjimų ir įsipareigojimą, empatijos, iniciatyvumo andresilience, bendravimo įgūdžius, organizacinius ir problemų sprendimo įgūdžius ir komandinį darbą.

Stipendijos

Stipendijos galima remiantis finansinį poreikį ir svarstomas kiekvienu atveju atskirai kiekvienu konkrečiu atveju

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Nicosia is an independent, co-educational, equal opportunity tertiary education institution, combining the best elements in western education, quality standards and an international ... Skaityti daugiau

The University of Nicosia is an independent, co-educational, equal opportunity tertiary education institution, combining the best elements in western education, quality standards and an international philosophy. Skaityti mažiau