HEALTHCARESTUDIES

Geriausios magistro studijos jungtinėse Amerikos Tiubingenas Vokietijoje 2020/2021

Magistro studijas dažniausiai pasirenka tie žmonės, kurie nori pratęsti savo akademinę karjerą, itin išsamiai susipažinti su juos labiausiai dominančia mokslo sritimi ir taip įgyti konkurencinio pranašumo, padėsiančio jiems gauti norimą darbą. Tad priklausomai nuo studentų interesų, poreikių ir tikslų jų pabaigtos humanitarinių, tiksliųjų ar gamtos mokslų magistro studijų programos iš tiesų gali atverti daugybę profesinės bei akademinės karjeros galimybių.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Tiubingenas yra pripažintas kaip universitetiniame mieste su iš dešimties gyventojų Būdamas studentas vieną kiekvieno statistika. Jis taip pat žinomas surengti keletą renginių per metus, ir visagalis vienas iš seniausių universitetų viduje kartu su daugeliu institucijų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Tiubingenas Vokietijoje 2020/2021

Rezultatai Filter

Meistras biomedicininėse technologijose

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Tarpprofesinė ir inovacinė magistrantūros programa biomedicinos technologijose pasižymi praktika orientacija ir tarptautiniu mastu. Paskaitos yra įtrauktos į šiuolaikinę techn ...

Skaityti daugiau

Molekulinės medicinos magistras

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Magistras
01 Spal. 2020
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

2012 m. Prasidėjo tarptautinė magistro programa "Molekulinė medicina" su anglų kalbos mokymo programa.

Skaityti daugiau