HEALTHCARESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro programas - Sveikatos mokslai - in Krems Austrijoje - 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įgyti paprastai užtrunka iki dvejų akademinių metų. Į magistro studijas paprastai gali stoti jau sėkmingai bakalauro studijas pabaigę ar jas baiginėjantys studentai. Priklausomai nuo studentų tikslų, interesų bei galimybių jie gali rinktis stoti į humanitarinių mokslų, tiksliųjų mokslų ar verslo (MBA) magistro studijų programas.

Tyrimai sveikatos moksluose suteikia studentams plačią švietimo bazę sveikatos pramonėje ir pasirengimą karjerai klinikinėje ar neklinikinėje aplinkoje. Studentai gali nuspręsti dirbti sveikatos priežiūros administravimo ir valdymo srityje arba naudoti savo sveikatos mokslų mokymą kaip tolesnio medicininio išsilavinimo pagrindą.

Jei jūs galvojate apie tolimesnio savo išsilavinimą institucijoje, kur akademinės kompetencijos yra laikomasi tada Austrija siūlo geriausią vietą. Šios institucijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta veikla taip suteikiant galimybę studentams gauti idėjų, kaip išspręsti gyvenimiškas problemas.

Krems yra gražus miestas Austrijoje. Būdamas penktas pagal dydį, jis surengė nemažų mokymo centrus, pavyzdžiui, Dunojaus universitetas Krems, Krems IMC Fachhochschule ir daug kitų techninių institutų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro programas - Sveikatos mokslai - in Krems Austrijoje - 2019

1 Rezultatai Sveikatos mokslai, Krems an der Donau Filter

Magistro taikomosios sveikatos mokslų

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 semestrai Rugsėjis 2019 Austrija Krems an der Donau

Magistrantūros programa "Applied Health Sciences" rengia jums šiuolaikinės sveikatos priežiūros operatyvines ir strategines užduotis.