HEALTHCARESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro programas - Sveikatos mokslai - Austrijoje - 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įgyti paprastai užtrunka iki dvejų akademinių metų. Į magistro studijas paprastai gali stoti jau sėkmingai bakalauro studijas pabaigę ar jas baiginėjantys studentai. Priklausomai nuo studentų tikslų, interesų bei galimybių jie gali rinktis stoti į humanitarinių mokslų, tiksliųjų mokslų ar verslo (MBA) magistro studijų programas.

Tyrimai sveikatos moksluose suteikia studentams plačią švietimo bazę sveikatos pramonėje ir pasirengimą karjerai klinikinėje ar neklinikinėje aplinkoje. Studentai gali nuspręsti dirbti sveikatos priežiūros administravimo ir valdymo srityje arba naudoti savo sveikatos mokslų mokymą kaip tolesnio medicininio išsilavinimo pagrindą.

Pagrindinė savybė Austrijos aukštojo mokslo sistemos yra ketverių metų kursą. Baigus bakalauro laipsnį, universitetas dažnai stipendijas tiems studentams, kurie galbūt norėsite tolesnius tyrimus, magistro ir net daktaro lygio.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Ištęstinės studijos magistro studijų - Sveikatos mokslai - Austrijoje - 2019

1 Rezultatai Sveikatos mokslai, Austrija Filter

Magistro taikomosios sveikatos mokslų

IMC University of Applied Sciences Krems
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 semestrai Rugsėjis 2019 Austrija Krems an der Donau

Magistrantūros programa "Applied Health Sciences" rengia jums šiuolaikinės sveikatos priežiūros operatyvines ir strategines užduotis.