HEALTHCARESTUDIES

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro programas - Sveikatos mokslai - Australijoje - 2020

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įvairiausiose studijų srityse studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos paprastai trunka iki trejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos akademinės srities bei aukštosios mokyklos, studentai magistro laipsnį gali įgyti ir internetu.

Studijų programos sveikatos mokslų srityje rengia moksleivius dirbti sveikatos priežiūros pramonėje įvairiais vaidmenimis. Kursinis darbas apima platų temų spektrą, leidžiančią studentams įgyti žinių dalykų - nuo žmogaus biologijos iki sveikatos politikos ir administravimo.

Australija yra trečia didžiausia skaičių užsienio studentams pasaulyje nepaisant to, kad tik 23 mln bendruomenę. Tai yra stiprūs akademinės įgaliojimai, tačiau Australijos institucijos yra taip pat labai klasifikuojama kaip tie miestai, namai juos aplink gimtąjį kraštą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Ištęstinės studijos magistro studijų - Sveikatos mokslai - Australijoje - 2020

2 Rezultatai Sveikatos mokslai, Australija Filter

Magistro tyrimais (sveikatos mokslų)

Bond University
MSc
Sau. 2020
<
Dieninės
<
104 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Mokslas magistras Research (Sveikatos mokslų) leidžia jums įsipareigoja prižiūrimų tyrimų studijas vienoje ar daugiau sveikatos mokslų ir medicinos mokslinių tyrimų sričių ir ...

Skaityti daugiau

Meistras sveikatos mokslo

Western Sydney University
Magistras
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Iš Sveikatos mokslų magistras yra skirta specialistams, dirbantiems sveikatos mokslų nustatymus, įskaitant ir vyriausybės ir nevyriausybinių organizacijų įvairovė.

Skaityti daugiau