HEALTHCARESTUDIES

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro programas - Sveikatos mokslai - Švedijoje - 2020

Magistro studijos paprastai yra siūlomos bakalauro laipsnį jau įgijusiems tam tikros srities specialistams. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, aukštosios mokyklos, o taip pat ir šalies, kurioje ji yra, būtent šios studijų programos gali trukti nuo vienerių iki trejų akademinių metų.

Karjera sveikatos priežiūros sektoriuje gali būti palengvintas vykdant sveikatos mokslų studijas. Ši studijų sritis rengia studentus, norinčius dirbti sveikatos politikos, valdymo, administravimo ar pagrindo tolesniam klinikinės karjeros ugdymui.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Ištęstinės studijos magistro studijų - Sveikatos mokslai - Švedijoje - 2020

2 Rezultatai Sveikatos mokslai, Švedija Filter

Karolinska Institutet
Švedija, Stokholmas
Magistras
Rugpjūtis 2020
<
Dieninės
16 Jan 2017
Anglų
Su bendrabučiu

Sveikatos politika, vadyba ir ekonomika

Skaityti daugiau

Magistrantūros studijų programos integruotos Sveikata Mokslas

Kristianstad University Sweden
Švedija, Kristianstadas
Magistras
Rugsėjis 2020
<
Ištęstinės
<
2 metai
Anglų
Internetinės

Magistro programa integruotos sveikatos mokslų rengia jums už būsimus poreikius kintančiame pasaulyje profesinio tobulėjimo, susijusios su Sveikatos mokslų. Programa suteikia ...

Skaityti daugiau