Filter
Magistras
Izraelis Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro programas - Sveikatos administravimo studijos Izraelyje - 2019/2020

Bakalauro studijas pabaigę studentai vis dažniau pasirenka tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į pasirinktą magistro programą. Būtent šio tipo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai turėtų itin geras galimybes išsamiai susipažinti su jų pasirinkta tam tikros mokslo srities siauresne specialybe ir įgyti tvirtą žinių pagrindą.

Izraelis oficialiai Izraelio Valstybės, yra parlamentinė demokratija Artimuosiuose Rytuose, ant pietryčių pakrantės Viduržemio jūroje. Izraelis 's finansų centras yra Tel Avivo, o Jeruzalė šalis ' s labiausiai gyventojų mieste, jei okupuotose Rytų Jeruzalės yra įtrauktas.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro programas - Sveikatos administravimo studijos Izraelyje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sveikatos administravimo studijos, Izraelis

University of Haifa, International School

Haifos universiteto pasaulinės sveikatos vadybos ir administravimo magistrantūros programa skirta suteikti studentams tvirtą pagrindą, nuo kurio kritiškai išnagrinėti dab ... [+]

Geriausios magistro studijos - Sveikatos administravimo studijos Izraelyje. Programos aprašymas

Haifos universiteto pasaulinės sveikatos vadybos ir administravimo magistrantūros programa skirta suteikti studentams tvirtą pagrindą, nuo kurio kritiškai išnagrinėti dabartinius pasaulinius sveikatos iššūkius. Naujos kartos sveikatos priežiūros lyderiams reikės išsamaus visuomenės daugelio aspektų supratimo ir kaip jie susiję su visuomenės sveikatos klausimais.

Jie taip pat turės turėti sudėtingus vadovavimo įgūdžius, kad galėtų tarnauti vis sudėtingesnei visuomenei ir valdyti įvairias sritis apimančias daugiasektorines, iš viršaus į apačią ir iš apačios į viršų apimančias programas sveikatos priežiūros tarnybose ir už jų ribų. Vis labiau integruotame pasaulyje, kuriam būdingas vis didesnis skirtumas, visuomenės sveikatos lyderiai taip pat turės žinoti, kaip pasaulinės ir nacionalinės jėgos daro poveikį sveikatai šalies viduje ir tarp jų.... [-]

Izraelis Haifa
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba