Filter
Magistras
Azija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti magistro studijų programų - Sveikatos administravimo studijos - Azija - 2019/2020

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įvairiausiose studijų srityse studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos paprastai trunka iki trejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos akademinės srities bei aukštosios mokyklos, studentai magistro laipsnį gali įgyti ir internetu.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro programas - Sveikatos administravimo studijos - Azija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sveikatos administravimo studijos, Azija

University of Haifa, International School

Haifos universiteto pasaulinės sveikatos vadybos ir administravimo magistrantūros programa skirta suteikti studentams tvirtą pagrindą, nuo kurio kritiškai išnagrinėti dab ... [+]

Geriausios magistro studijos - Sveikatos administravimo studijos - Azija - 2019/2020. Programos aprašymas

Haifos universiteto pasaulinės sveikatos vadybos ir administravimo magistrantūros programa skirta suteikti studentams tvirtą pagrindą, nuo kurio kritiškai išnagrinėti dabartinius pasaulinius sveikatos iššūkius. Naujos kartos sveikatos priežiūros lyderiams reikės išsamaus visuomenės daugelio aspektų supratimo ir kaip jie susiję su visuomenės sveikatos klausimais.

Jie taip pat turės turėti sudėtingus vadovavimo įgūdžius, kad galėtų tarnauti vis sudėtingesnei visuomenei ir valdyti įvairias sritis apimančias daugiasektorines, iš viršaus į apačią ir iš apačios į viršų apimančias programas sveikatos priežiūros tarnybose ir už jų ribų. Vis labiau integruotame pasaulyje, kuriam būdingas vis didesnis skirtumas, visuomenės sveikatos lyderiai taip pat turės žinoti, kaip pasaulinės ir nacionalinės jėgos daro poveikį sveikatai šalies viduje ir tarp jų.... [-]

Izraelis Haifa
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba