Filter
Magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti magistro studijų programų - Speech and Language Pathology - Europa - 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įgyti paprastai užtrunka iki dvejų akademinių metų. Į magistro studijas paprastai gali stoti jau sėkmingai bakalauro studijas pabaigę ar jas baiginėjantys studentai. Priklausomai nuo studentų tikslų, interesų bei galimybių jie gali rinktis stoti į humanitarinių mokslų, tiksliųjų mokslų ar verslo (MBA) magistro studijų programas.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro programas - Speech and Language Pathology - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Speech and Language Pathology, Europa

Universidade da Coruña

Į aukštesniųjų studijų magistras, kalbą, komunikacijos ir jų patologijos, yra Edukologijos fakulteto pavadinimas. Tai priklauso socialinė ir teisinė mokslų srityje su vie ... [+]

Įdiegimas

The Magistro Advanced Studies kalbų, komunikacijos ir jų patologijosTai Edukologijos fakulteto pavadinimas. Tai priklauso socialinė ir teisinė mokslų srityje su vienerių metų ir 60 ECTS kreditų trukmės pilna.

Siekiama suteikti aukštesnįjį mokymą, specializuotas ir profesionalumo simbolį, ir pradėti dėl mokslinių tyrimų darbe, tie absolventų ir specialistų, kurie nori pagilinti lauką vertinimo ir intervencijos kalba ir jos sutrikimus.

Tai jungtinis laipsnis nuo A Coruña, Santiago de Compostela, Salamanca Saragosa universitetų bendradarbiauti su savo žmogiškųjų ir materialinių išteklių prisidėti prie pažangos šiose profesinės veiklos sričių ir tyrimų srityje, siekiant pagerinti plėtrą ir gyvenimo kokybę gyventojų.... [-]

Ispanija A Coruña
September 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba