HEALTHCARESTUDIES

Geriausios magistro studijos jungtinėse Amerikos Bratislava Slovakijoje 2020/2021

Magistro studijos paprastai yra siūlomos bakalauro laipsnį jau įgijusiems tam tikros srities specialistams. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, aukštosios mokyklos, o taip pat ir šalies, kurioje ji yra, būtent šios studijų programos gali trukti nuo vienerių iki trejų akademinių metų.

Slovakijos Respublika išėjimo į jūrą valstybės Centrinėje Europoje. Ji turi daugiau nei penki milijonai gyventojų. Pagrindinės priežastys aplankyti Slovakiją yra jos gamtos grožį, ryškus istorija ir puikias galimybes poilsiui. Slovakai draugiški ir taikiai gyvenančių žmonių laisvą demokratinę valstybę. "Comenius" Univerzity yra Seniausias Slovakijos universitetas, Bratislavoje.

Bratislava yra sostinė Slovakija turintys virš 400.000 gyventojų. Tai šalyje ir gyvena Bratislavoje ir Devin pilies didžiausia. Du yra tarp daugelio kitų architektūros ir kultūros traukos mieste.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Bratislava Slovakijoje 2020/2021

Rezultatai Filter

Farmacijos magistrantūros studijų programa

Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy
Magistras
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
5 metai
31 Liep. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Farmacijos fakultetas siūlo penkerių metų magistro studijų programą farmacijai (5 metai, 10 semestrų), įskaitant 6 mėnesių profesinio praktinio mokymo patirtį Bendrijos vaisti ...

Skaityti daugiau