HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios Nuotolinis mokymas magistro studijos Pietų Afrikoje 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įvairiausiose studijų srityse studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos paprastai trunka iki trejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos akademinės srities bei aukštosios mokyklos, studentai magistro laipsnį gali įgyti ir internetu.

Nors nuotolinio mokymosi kursai yra dėl datos, turi būti laikomasi, yra Pasakų spręsti laikymosi, kada galite atlikti užduotis, kai mokosi nuotoliniu būdu. Su interneto galimybe, galite išeiti iš grupės diskusijų, kaip reikalaujama grįžti į darbą ir tada prisijungti po darbo, jei reikia. Nuotolinio mokymosi kursai gali būti imtasi bet kokia vieta jūs turite prieigą prie interneto. Jūs netgi galite užpildyti klases iš interneto lounge bet visame pasaulyje viešbutį, jei jums reikia atostogų.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas Sveikatos priežiūros magistro studijų programų Pietų Afrikoje 2019

1 Rezultatai Magistras, Pietų Afrikos Respublika, Nuotolinis mokymas Filter

Visuomenės sveikatos magistras

University of Johannesburg
Internetinės 2 metai Susisiekti su mokykla Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

University of Johannesburg pirmoji savo rūšies, visiškai interneto programa "Visuomenės sveikatos magistras" siekia suteikti sveikatos srities specialistams galimybę analizuoti, strategiškai spręsti ir spręsti visuomenės sveikatos problemas Pietų Afrikoje ir visame pasaulyje. Tyrinėkite aplinkos sveikatą, profesinę sveikatą ir epidemiologines grėsmes bei pavojus.