Filter
Magistras
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Geriausios Nuotolinis mokymas Sveikatos priežiūros magistro studijos in Johannesburg Pietų Afrikoje - 2019

Magistro studijas dažniausiai pasirenka tie žmonės, kurie nori pratęsti savo akademinę karjerą, itin išsamiai susipažinti su juos labiausiai dominančia mokslo sritimi ir taip įgyti konkurencinio pranašumo, padėsiančio jiems gauti norimą darbą. Tad priklausomai nuo studentų interesų, poreikių ir tikslų jų pabaigtos humanitarinių, tiksliųjų ar gamtos mokslų magistro studijų programos iš tiesų gali atverti daugybę profesinės bei akademinės karjeros galimybių.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Johannesburg City yra didžiausias šaltinis aukso ir deimantų Pietų Afrikoje. Tai Pietų Afrikos konstitucinio teismo bazė ir yra didžiausia ir turtingiausių miesto Gauteng Province. Jis gyvena universiteto Johanesburge.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas sveikatos priežiūros magistro studijų programų in Johannesburg Pietų Afrikoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Magistras, Johannesburg, Nuotolinis mokymas

University of Johannesburg

University of Johannesburg pirmoji savo rūšies, visiškai interneto programa "Visuomenės sveikatos magistras" siekia suteikti sveikatos srities specialistams gal ... [+]

Apžvalga

University of Johannesburg pirmoji savo rūšies, visiškai interneto programa "Visuomenės sveikatos magistras" siekia suteikti sveikatos srities specialistams galimybę analizuoti, strategiškai spręsti ir spręsti visuomenės sveikatos problemas Pietų Afrikoje ir visame pasaulyje. Tyrinėkite aplinkos sveikatą, profesinę sveikatą ir epidemiologines grėsmes bei pavojus.

Mūsų mokymo programa yra panaši į programas, kurias siūlo tarptautiniu mastu akredituotos visuomenės sveikatos mokyklos, tačiau su mokymo programa, pritaikyta Pietų Afrikai ir Sacharos įstatymams, sveikatos reikalavimams ir ekonominei aplinkai. Šios programos užbaigimas leis jums pereiti prie doktorantūros studijų srityje, susijusioje su sveikata.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba