Filter
Magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 2 magistro studijos - Maisto technologijos 2019/2020

Baigęs bakalauro laipsnį, studentai dažnai gali tęsti mokslus, vykdant mokslų magistras. Užbaigti magistro laipsnį gali užtrukti nuo vienerių iki ketverių metų ir programos gali būti žinoma pagrindu arba mokslinių tyrimų pagrindu.

Kas yra maisto mokslo magistras? Šio laipsnis dėmesys dažnai prasideda su chemijos ir mitybos maisto tyrimo. Šie kursai yra paprastai po metodų įvertinimo ir analizės maisto. Daugelis programų sutelkti dėmesį į mokslo ir technologijų dalyvauja maisto inžinerija. Kiti kursai paprastai siūlomos įtraukti maisto perdirbimo metodus ir kokybės valdymo. Mikrobiologija yra taip pat didelė dalis daugelio maisto mokslo magistro laipsnių.

Absolventai su maiste mokslo magistras paprastai sukurti nuodugnią mokslines žinias, taip pat svarbius darbo vietos įgūdžius. Absolventai dažnai sugeba mąstyti analitiškai, problema išspręsti kūrybiška, dirbti komandoje ir efektyviai bendrauti.

Priklausomai nuo konkretaus magistro studijų programą pasirinkti, kaina skirsis. Šalyje, kurioje norite studijuoti, taip pat programos trukmė paprastai nustatyti savo finansinius įsipareigojimus. Tiesiogiai bendrauti su priėmimo biuro programos, siekiant nustatyti ekonomiškai lūkesčius.

Šeimininką Maisto mokslo atveria duris į karjeros galimybes masyvo. Absolventai gali pasirinkti vykdyti darbo vietų mokslinių tyrimų ir produktų vystymo srityje. Kai kurie gali pasinerti į maisto gamybą, daugiausia dėmesio skiriant vykstančių procesų ir produkto kokybės. Kiti vis dar gali turėti aistrą maisto įstatymai ir jų įgyvendinimui. Galimybės egzistuoja tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Šiandien yra daugiau pasirinkimų studijų programų, nei bet kada anksčiau. Su nuotolinio mokymosi modulius, jūs galite turėti prieigą prie programų visame pasaulyje, kad gali tilpti jūsų asmeninę tempą ir tvarkaraštį.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Maisto technologijos

Universidad de Leon

Mes siūlome pažangius mokslinius tyrimus, susijusius su atitinkamais aspektais veterinarijos ir maisto mokslų srityje. ... [+]

Apie

Mes siūlome pažangius mokslinius tyrimus, susijusius su atitinkamais aspektais veterinarijos ir maisto mokslų srityje.

Tikslas skirtas veterinarijos, maisto mokslo ir technologijų bei susijusių gyvosios gamtos mokslų (agronomijos, biologijos, biotechnologijos, biochemijos, farmacijos ir kt.) Absolventams.

Ką mes Jums siūlomeSpecifinis antrosios pakopos mokymas Kastilijoje ir Leone.Fakultetas, turintis didelę mokslinių tyrimų patirtį.Integracija į konsoliduotas mokslinių tyrimų grupes.Optimali mokslinių tyrimų įranga ir įranga praktikai plėtoti.Karjeros galimybės

* ID maisto pramonėje.

* Medicinos ir gyvūnų chirurgijos tyrimai.

* Gyvūnų sveikatos ir reprodukcijos tyrimai.... [-]

Ispanija León
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School

IMF Business School , bendradarbiaudama su Nebrijos universitetu, pradeda dietologijos, mitybos ir maisto saugos magistrą, kurio tikslai yra, kad jos studentai įgytų žini ... [+]

IMF Business School , bendradarbiaudama su Nebrijos universitetu, pradeda dietologijos, mitybos ir maisto saugos magistrą, kurio tikslai yra, kad jos studentai įgytų žinių apie maisto sektoriaus gamybą, teisės aktus, kokybę ir sertifikatus; taip pat nuodugniai ištirti maisto sudėtį ir mūsų organizmo funkcionavimą.

Šis magistras skirtas universitetų absolventams ir specialistams, norintiems specializuotis maisto sektoriuje arba perorientuoti savo karjerą dietologijos ir mitybos klausimais.

Maisto ir dietologijos magistro laipsnis, kuris trunka vienerius akademinius metus, yra mokomas internetu, jį palaiko pažangios technologinės platformos, leidžiančios studentams susipažinti su tyrimu, nepriklausomai nuo jų geografinės padėties ar laiko prieinamumo.... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba