HEALTHCARESTUDIES

Geriausios magistro studijos jungtinėse Amerikos Hiustonas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įvairiausiose studijų srityse studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos paprastai trunka iki trejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos akademinės srities bei aukštosios mokyklos, studentai magistro laipsnį gali įgyti ir internetu.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Rūšiuoti kaip didžiausias miestas Teksaso ir ketvirta pagal dydį šalies padėtį pagal gyventojų skaičių, Houston miestas yra žinomas dėl savo masyvi ir unikali panorama, kuris apibrėžia jį. Be to, kad daugiau nei 2 milijonai žmonių gyvena čia, miestas turi keturis valstybinius universitetus per jos ribų. Tai neapima didesnį skaičių privačių aukštųjų mokyklų institucijos.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Hiustonas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Meistras biologijos ir sveikatos apsaugos politikos

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
MSc
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šis laipsnis yra orientuota mokyti studentus, biologijos mokslų ir sveikatos politiką, siekiant sukurti naujas galimybes mokslo studentams domina darbas sveikatos priežiūros v ...

Skaityti daugiau

Akupunktūros meistras

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magistras
M.D.
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Akupunktūros meistro tikslas

Skaityti daugiau

Integruotos sveikatos priežiūros lyderystės magistras - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magistras
<
Dieninės
<
3 semestrai
Anglų
Internetinės

Integruotos sveikatos priežiūros lyderystės programos magistro tikslas yra išmokyti jus tapti sveikatos priežiūros specialistu, direktoriumi ar administratoriumi.

Skaityti daugiau