HEALTHCARESTUDIES

Geriausios magistro studijos jungtinėse Amerikos Talahasis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Būtent magistro studijų metu įgytos žinios, įgūdžiai ir konkurencinis pranašumas studentams suteikia ypatingai daug profesinės, o taip pat ir tolimesnės akademinės karjeros galimybių. Tad nenuostabu, kad būtent šio laipsnio studijų programos visame pasaulyje kasmet tampa vis populiaresnės. Magistro studijos, kurios paprastai yra siūlomos bakalauro laipsnį jau įgijusiems tam tikros srities specialistams, paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Talahasis yra vienas iš labiausiai žinomų miestų Floridoje ir yra sostinė. Įsikūręs Floridos Panhandle, Talahasis gyvena vieni iš labiausiai giriamas universitetų šalyje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Talahasis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Magistro tilto programa

Florida State University College of Medicine
Magistras
Anglų

Apžvalga Biomedicinos mokslų magistrantūros magistrantūros „Tiltas į klinikinę mediciną“ tikslas yra išplėsti sėkmingų medicinos mokyklų stojančiųjų iš mediciniškai nepasituri ...

Skaityti daugiau