HEALTHCARESTUDIES

Geriausios magistro studijos jungtinėse Amerikos Majamis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Magistro studijos paprastai yra siūlomos bakalauro laipsnį jau įgijusiems tam tikros srities specialistams. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, aukštosios mokyklos, o taip pat ir šalies, kurioje ji yra, būtent šios studijų programos gali trukti nuo vienerių iki trejų akademinių metų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Majamis yra apskrities sėdynės Miami-Dade, įsikūręs ant Atlanto vandenyno pakrantėje pietinėje Floridoje. Majamis yra klasifikuojama septintas visoje Jungtinių Amerikos Valstijų, kai mes kalbame apie studentų vienam gyventojui įtraukimo. Majamis yra taip pat žinomas pelno ir nepelno profesionalias programas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl magistro studijų programų jungtinėse Amerikos Majamis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Visuomenės sveikatos magistras, koncentracija epidemiologijoje

Florida International University Robert Stempel College of Public Health & Social Work
Magistras
Anglų

Visuomenės sveikatos magistro laipsnis, kurio koncentracija yra epidemiologija, teikia griežtus teorinius ir praktinius ūmių ir lėtinių ligų prevencijos mokymus. Sėkmingai bai ...

Skaityti daugiau