HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios Nuotolinis mokymas Sveikatos magistro studijos in Washington Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įvairiausiose studijų srityse studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos paprastai trunka iki trejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos akademinės srities bei aukštosios mokyklos, studentai magistro laipsnį gali įgyti ir internetu.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Vašingtono valstijoje yra viena iš pažangiausių ir pažangių valstybių šalyje. Jame gyvena daug universitetų, kurie teikia vieni iš geriausių treniruočių beveik visas įmanomas didelių.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas Sveikatos priežiūros magistro studijų programų in Washington Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

2 Rezultatai Magistras, Washington, Nuotolinis mokymas Filter

Sveikatos administravimo magistras

The Milken Institute School of Public Health
Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

GW sveikatos administravimo magistras skirtas lyderiams, turintiems ne mažiau kaip trejų metų visą darbo dieną. Su programos interaktyviu dizainu studentai mokosi vieni iš kitų patirties, kiek jie mokosi iš fakulteto. Mokymo programa orientuota į lyderystės ir etikos įgūdžių, reikalingų sukurti labai veiksmingas sveikatos priežiūros organizacijas, taip pat į pagrindines sveikatos priežiūros turinio sritis, pavyzdžiui, kokybės gerinimą, sprendimų mokslą, kiekybinius metodus ir bendruomenės sveikatą, kūrimą.

Visuomenės sveikatos magistras

The Milken Institute School of Public Health
Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

MPH @ GW yra The Milken Institute School of Public Health mokyklos „George Washington University“ internetinis magistro laipsnis. Su klasėmis, kurias sukūrė ir pristatė „GW“ pasaulinio lygio dėstytojai, „MPH @ GW“ turi tokius pat griežtus akademikus ir atrankos kriterijus, kaip ir universiteto programą.