HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios Nuotolinis mokymas sveikatos mokslų studijos magistro studijos jungtinėse Amerikos District of Columbia Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įvairiausiose studijų srityse studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijos paprastai trunka iki trejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos akademinės srities bei aukštosios mokyklos, studentai magistro laipsnį gali įgyti ir internetu.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas Sveikatos priežiūros magistro studijų programų jungtinėse Amerikos District of Columbia Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019

2 Rezultatai Magistras, District of Columbia, Nuotolinis mokymas Filter

Sveikatos administravimo magistras

The Milken Institute School of Public Health
Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

GW sveikatos administravimo magistras skirtas lyderiams, turintiems ne mažiau kaip trejų metų visą darbo dieną. Su programos interaktyviu dizainu studentai mokosi vieni iš kitų patirties, kiek jie mokosi iš fakulteto. Mokymo programa orientuota į lyderystės ir etikos įgūdžių, reikalingų sukurti labai veiksmingas sveikatos priežiūros organizacijas, taip pat į pagrindines sveikatos priežiūros turinio sritis, pavyzdžiui, kokybės gerinimą, sprendimų mokslą, kiekybinius metodus ir bendruomenės sveikatą, kūrimą.

Visuomenės sveikatos magistras

The Milken Institute School of Public Health
Internetinės Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

MPH @ GW yra The Milken Institute School of Public Health mokyklos „George Washington University“ internetinis magistro laipsnis. Su klasėmis, kurias sukūrė ir pristatė „GW“ pasaulinio lygio dėstytojai, „MPH @ GW“ turi tokius pat griežtus akademikus ir atrankos kriterijus, kaip ir universiteto programą.