Filter
Magistras
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro programas - HealthcareStudies Airijoje - 2020

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įgyti paprastai užtrunka iki dvejų akademinių metų. Į magistro studijas paprastai gali stoti jau sėkmingai bakalauro studijas pabaigę ar jas baiginėjantys studentai. Priklausomai nuo studentų tikslų, interesų bei galimybių jie gali rinktis stoti į humanitarinių mokslų, tiksliųjų mokslų ar verslo (MBA) magistro studijų programas.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro programas - HealthcareStudies Airijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai HealthcareStudies, Airijos sala

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Šis naujas įdomias dieninių magistro programa buvo sukurta kaip atsakas į nustatytą poreikį tarptautinėje rinkoje dėl antrosios pakopos programa, kuri orientuota į sveika ... [+]

Šis naujas įdomias dieninių magistro programa buvo sukurta kaip atsakas į nustatytą poreikį tarptautinėje rinkoje dėl antrosios pakopos programa, kuri orientuota į sveikatos priežiūros valdymą. Iš tikslas Sunkus sveikatos mokslų (Tarptautinė Sveikatos vadyba) yra parengti slaugės / sveikatos priežiūros specialistams prisiimti Manager / lyderių vaidmenį įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose visame pasaulyje.

Kadangi yra tęsinys akcentuojama įmonių valdymo, fiskalinio tvarumo ir lyderystės atskaitomybės, įsidarbinimo galimybes ir valdybos postus šiame sektoriuje bus paklausa. Absolventų su šio žinių bazę ir įgūdžių rinkinys bus nustatytas imtis šias pareigas ir taikyti šias žinias visuomenės labui.... [-]

Airijos sala Sligo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba