Filter
Magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 2 magistro studijos - Farmacijos analizės studijos 2019/2020

Po užtikrinti bakalauro laipsnį, daug žmonių eiti siekti magistro laipsnį susijusioje srityje. Magistro laipsnis yra tarptautiniu mastu pripažintas akademinius pasiekimus teikiama tiems, kurie baigti tai, ką dažnai apie dvejus ar trejus metus griežtą kursinių, susijusio su konkrečia disciplina.

Tiesiog tai yra farmacijos analizės magistras? Ši programa yra skirta pirmiausia tiems, kurie turimomis žiniomis chemijos ir farmacijos. Bendrosios studijų srityse šiose programose dažnai apima chemija, biochemija, farmacijos mokslo ir analizės metodus, reikalingus sėkmės šioje srityje. Dalyviai turėtų tikėtis išmokti tiksliai išmatuoti ir interpretuoti duomenis, ir jie taip pat peržiūrės, kaip naudoti formules ir atlikti mokslinius tyrimus tiek ekvivalentas nustatymus ir šioje srityje. Kai farmacijos analizės programas Meistras taip pat pabrėžti, valdymą, kiek jis susijęs su farmacijos pramone.

Magistrantūros gavėjai dažnai samdomi prieš savo karjeros konkurentų bakalauro arba asocijuotų laipsnių, ir jie taip pat paprastai galėtų užsitikrinti didesnius atlyginimus. Magistro laipsnį taip pat mokyti daugelyje kolegijose ir universitetuose sąlyga.

Studijų išlaidos svyruoja nuo vienos farmacijos analizės programos į kitą, dėl kriterijų, pavyzdžiui, kurioje mokyklos siūlo kursą yra ir kaip populiarus tam tikra programa pasirodo esąs. Priėmimo biuro kiekvienoje mokykloje yra puikus šaltinis tikslūs ir up-to-data studijų kursų ir susijusios informacijos.

Daugelis absolventai farmacijos analizės programų eiti dirbti reguliavimo reikalus, kokybės užtikrinimo ir susijusių gebėjimų. Kiti dirbti chemijos, biocheminių arba farmacijos pramonės, o kai priima valdymo vaidmenis šiuose sektoriuose.Kiti dar mokyti susijusių su farmacijos sektoriumi, tema vidurinės mokyklos arba kolegijos lygio, o kai absolventai grįžti į mokyklą pradėti dirbti link daktaro.

Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlo internete farmacijos analizės magistro studijų programas, ir daugelis iš šių programų yra aprašyti išsamiau mūsų duomenų bazės. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Farmacijos analizės studijos

Escuela Europea de Salud

Mokymo vyks visiškai nuotoliniu būdu suteikiant studentui medžiaga paskelbtas knygos formatą (IFBN Kultūros ministerijos, individualizuotas Paperback) ir pdf formatu pend ... [+]

Profesionalūs meistrai į naujus iššūkius, farmacijos

Mokymo vyks visiškai nuotoliniu būdu suteikiant studentui medžiaga paskelbtas knygos formatą (IFBN Kultūros ministerijos, individualizuotas Paperback) ir pdf formatu pendrive su tabletėmis ar nešiojamo (pasirinktinai) ir vertinimas bus įjungtas platforma atspindi sąveiką mokytojas-studento / A, kurie atsispindi vertinimus, pažymius, disertaciją, laiko ryšį ir bendruosius klausimus, kurie gali kilti palei mokymo veiklos poveikį, užtikrinti nuolatinę prieigą UEMC.

Per kurso plėtros, studentai bus susilietus su dėstytoju ar kurso dėstytojai nuolat naudojant įrankius tiekė grafiką.

Su nuotolinio metodiką mes leidžiame įvykdyti mokymo tikslą pasiekia visas dalyviams darbo klausimus, atstumas, šeimos taikinimo ar kitais klausimais trukdyti laiku ir / ar organizacijos prieinamumą.... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1500 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
China Pharmaceutical University

Farmacijos analizė kompozicijos, nuosavybės, kokybės kontrolė, kokybės užtikrinimo ir biomedicinos savybes gamtos, chemijos ir bioinžinerijos vaistų (vaistų) iš paprastos ... [+]

Farmacijos analizė

Farmacijos analizė kompozicijos, nuosavybės, kokybės kontrolė, kokybės užtikrinimo ir biomedicinos savybes gamtos, chemijos ir bioinžinerijos vaistų (vaistų) iš paprastos arba kompleksinės matricų akcentuojant atskyrimo mokslų studijų. Daromais farmacijos analizės įmokos suvaidino svarbius vaidmenis visai farmacijos mokslų svyruoja nuo koncepcijų, teorijų ir analizės metodus plėtros praktinių programų, pavyzdžiui, narkotikų dizainas ir kūrimas paraiškas, kokybės kontrolės ir užtikrinimo pramoninės gamybos, klinikinė įvairovė tyrimas ir taikymas.

Kinijos farmacijos universitetas (CPU), pirmoji kolegija akcentuojant vaistinėje Kinijoje, buvo įkurta 1936 metais. Farmacijos analizės katedra įkurta 1960 metais tarnauti mokslinių tyrimų ir plėtros narkotikų pramonės poreikius tautos.... [-]

Kinija Nanjing Shanghai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba