HEALTHCARESTUDIES

Geriausios Nuotolinis mokymas magistro studijos - Anesteziologijos studijos - Europoje - 2020

Būtent magistro studijų metu įgytos žinios, įgūdžiai ir konkurencinis pranašumas studentams suteikia ypatingai daug profesinės, o taip pat ir tolimesnės akademinės karjeros galimybių. Tad nenuostabu, kad būtent šio laipsnio studijų programos visame pasaulyje kasmet tampa vis populiaresnės. Magistro studijos, kurios paprastai yra siūlomos bakalauro laipsnį jau įgijusiems tam tikros srities specialistams, paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Nuotolinis mokymas magistro studijų programų - Anesteziologijos studijos - Europoje - 2020

2 Rezultatai Anesteziologijos studijos, Europa, Nuotolinis mokymas Filter

Veterinarinė anestezija

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
MSc
14 Rgs. 2020
<
Ištęstinės
28 Rgp. 2020
Anglų
Internetinės

Gyvūnų veterinariniame vadove gyvybiškai svarbu gerinti gyvūnų gerovę, taip pat leidžiant vykstančius pokyčius medicinos ir chirurgijos srityse, atliekant anesteziją (kad gyvū ...

Skaityti daugiau

Meistras anestezijos, sedacija, chirurgijos, reanimacijos ir skausmo terapija

Formación Alcalá
Magistras
Rgs. 2020
<
Ištęstinės
<
8 mėnesiai
Ispanų
Internetinės

Darbo valandų skaičius ir kreditų: 1500 valandų ir 60 ECTS

Skaityti daugiau