Filter
Magistras
Afrika Studijų tipas: Nuotolinis mokymas Tempas: Visi

Palyginti Nuotolinis mokymas sveikatos priežiūros magistro programas - Afrika 2019

Magistras - tai antrosios akademinės pakopos laipsnis, kurį įgyti paprastai užtrunka iki dvejų akademinių metų. Į magistro studijas paprastai gali stoti jau sėkmingai bakalauro studijas pabaigę ar jas baiginėjantys studentai. Priklausomai nuo studentų tikslų, interesų bei galimybių jie gali rinktis stoti į humanitarinių mokslų, tiksliųjų mokslų ar verslo (MBA) magistro studijų programas.

Nors nuotolinio mokymosi kursai yra dėl datos, turi būti laikomasi, yra Pasakų spręsti laikymosi, kada galite atlikti užduotis, kai mokosi nuotoliniu būdu. Su interneto galimybe, galite išeiti iš grupės diskusijų, kaip reikalaujama grįžti į darbą ir tada prisijungti po darbo, jei reikia. Nuotolinio mokymosi kursai gali būti imtasi bet kokia vieta jūs turite prieigą prie interneto. Jūs netgi galite užpildyti klases iš interneto lounge bet visame pasaulyje viešbutį, jei jums reikia atostogų.

Net jei jūs nuspręsite Rytų Afrikos mitologinis, kerintis Tanzanija; Senegalas, žemės Teranga arba Pietų Afrikoje, su plačiomis galimybėmis įsiurbti ir tarnauti, tyrimai Afrikoje bus milžiniška.

Prašyti daugiau informacijos apie Nuotolinis mokymas sveikatos priežiūros magistro programas - Afrika 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Magistras, Afrika, Nuotolinis mokymas

University of Johannesburg

University of Johannesburg pirmoji savo rūšies, visiškai interneto programa "Visuomenės sveikatos magistras" siekia suteikti sveikatos srities specialistams gal ... [+]

Apžvalga

University of Johannesburg pirmoji savo rūšies, visiškai interneto programa "Visuomenės sveikatos magistras" siekia suteikti sveikatos srities specialistams galimybę analizuoti, strategiškai spręsti ir spręsti visuomenės sveikatos problemas Pietų Afrikoje ir visame pasaulyje. Tyrinėkite aplinkos sveikatą, profesinę sveikatą ir epidemiologines grėsmes bei pavojus.

Mūsų mokymo programa yra panaši į programas, kurias siūlo tarptautiniu mastu akredituotos visuomenės sveikatos mokyklos, tačiau su mokymo programa, pritaikyta Pietų Afrikai ir Sacharos įstatymams, sveikatos reikalavimams ir ekonominei aplinkai. Šios programos užbaigimas leis jums pereiti prie doktorantūros studijų srityje, susijusioje su sveikata.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba