Populiarios kategorijos

Populiariausios sveikatos priežiūros magistro programos

Sveikatos priežiūros magistro studijos yra skirtos studentams, kurie siekia karjeros vienoje iš daugybės įvairiausių sveikatos priežiūros sričių. Priklausomai nuo studentų įgytos specializacijos jie gali dirbti ligoninėse, klinikose, pelno nesiekiančiose organizacijose ar kitose sveikatos priežiūros institucijose. Kadangi į su sveikatos priežiūra susijusias programas yra įtraukiama gana daug teorinės medžiagos, šio tipo studijos studentus taip pat gali paruošti ir karjerai mokslinių tyrimų srityje. Tokiu atveju specialistai karjerą gali pradėti universitetuose ar mokslinėse laboratorijose. Be to į sveikatos priežiūros studijų programas dažnai taip pat yra įtraukiama ir gana daug realios profesinės praktikos. Įvairiausi pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti skirtingų tipų sveikatos priežiūros studijas. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis dienines, ištęstines, vakarines, internetines ar nuotolinio mokymo studijas. Sveikatos priežiūros magistro studijomis besidomintys studentai gali rinktis iš daugybės specialybių. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros studijų sričių yra medicina, sveika mityba, sveikatos priežiūros vadyba, psichiatrija, slauga, veterinarijos medicina bei fizioterapija. Be to, viso pasaulio studentai vis dažniau pasirenka bio-medicinos, radiologijos ar alternatyvios medicinos studijas. Tokia sveikatos priežiūros magistro studijų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Jums tinkamiausių sveikatos priežiūros magistro studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių ir geriausiai vertinamų šios srities studijų sąrašą. Galbūt būtent čia atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Naujai pridėtos sveikatos priežiūros magistro studijų programos

Good Samaritan College of Nursing and Health Science

Medicinos asistento programa (MA)

Lapkritis 16, 2018
Ši medicinos asistento programa yra vakarų programa, kurią mokoma per tris (3) semestrus, ir parengs studentus pradinio lygio pareigoms ambulatorinėse sveikatos priežiūros įstaigose, tokiose kaip gydytojų biurų ir ambulatorinių klinikų.

Umeå University Faculty of Medicine

Antrosios pakopos visuomenės sveikatos programos magistro programa, kurios specializacija - sveikatos ekonomika

Lapkritis 8, 2018
Visame pasaulyje tiek šalyse su didelėmis pajamomis, tiek mažas pajamas gaunančioms šalims yra milžiniškas poreikis įgyti patirties sveikatos apsaugos srityje. Sveikatos ekonomistai studijuoja ir analizuoja ne tik tai, kaip naudojami ištekliai ir kaip tai daro poveikį sveikatai, bet ir kaip naudoti išteklius, kad būtų užtikrinta maksimali nauda sveikat… [+]ai. [-]

Swansea University

Vaiko visuomenės sveikatos magistras

Lapkritis 3, 2018
Vaiko visuomenės sveikatos kursas skirtas supažindinti mokinius su daugybe veiksnių, kurie daro įtaką kūdikių, vaikų ir šeimos sveikatai, ir sveikatos reikšmę ankstyvoje vaikystėje ateityje nacionalinei sveikatai, gerovei ir augimui.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra sveikatos priežiūros magistro studijos?

Kas yra sveikatos priežiūros magistro studijos?

Sveikatos priežiūros magistro studijos yra skirtos tiems studentams, kurie jau turi šios srities bakalauro diplomą ir siekia gilinti savo žinias ir įgūdžius juos labiausiai dominančioje sveikatos priežiūros srityje. Magistro studentai paprastai renkasi vieną iš daugelio sveikatos priežiūros srities specializacijų, kurią studijų metu jie išsamiai nagrinėja ir atlieka savarankišką mokslinį tyrimą. Į sveikatos priežiūros magistro studijas paprastai yra įtraukiama gana daug praktinio darbo, o studijų pabaigoje magistrantai paprastai turi išlaikyti baigiamuosius egzaminus arba apsiginti savo savarankišką magistrinį darbą. Dauguma universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti tiksliųjų mokslų magistro diplomą (angl. Master of Science - MSc), tačiau kai kurie universitetai sveikatos priežiūros studijas baigusiems studentams gali suteikti ir humanitarinių mokslų magistrą (angl. Master of Arts - MA). Be to kai kurie universitetai studentams gali pasiūlyti ir itin specializuotas ar tarpdisciplinines magistro studijų programas, kurių metu studentai gali įgyti ir, pavyzdžiui, verslo diplomą. Vienos iš populiariausių iš sveikatos priežiūros studijų programų šiuo metu pasaulio aukštosiose mokyklose yra sveikatos priežiūros administravimas, visuomenės sveikata bei slauga.

Kokie yra sveikatos priežiūros magistro studijų privalumai?

Nors kartais tik bakalauro laipsnį turintys specialistai jau gali pradėti dirbti tam tikrose sveikatos priežiūros srityse, dažnai specialistai turi baigti magistro, ar netgi ir doktorantūros studijas. Kadangi sveikatos priežiūros sektorius nuolat auga ir plečiasi, magistro laipsnį šioje srityje įgiję specialistai paprastai nesunkiai randa jiems įdomų ir, palyginus, gerai apmokamą darbą. Be to, karjera sveikatos priežiūros srityje specialistams leidžia rūpintis ir padėti žmonėms, tai jie gali suteikti asmeninio pasitenkinimo savo darbu. Be to, sveikatos priežiūros specialistai yra itin gerbiami visuomenėje.

Kokie studijų dalykai yra įtraukiami į sveikatos priežiūros magistro programas?

Sveikatos priežiūros magistro studijos paprastai yra sudaromos iš privalomųjų studijų dalykų, kurie priklauso nuo studento pasirinktos studijų srities, o taip pat ir pasirenkamųjų dalykų, kurie leidžia studentams pasirinkti jų norimą specializaciją. Priklausomai nuo studento pasirinktos studijų krypties, jie gali mokytis tokius dalykus kaip žmogaus anatomija, fiziologija ar farmacija. Be to sveikatos priežiūros magistrantai dažnai mokosi nagrinėti įvairiausių tyrimų duomenis, juos administruoti, o taip pat ir naudotis vis atnaujinamomis medicinos technologijomis. Sveikatos priežiūros sritimi besidomintys studentai gali rinktis vieną iš daugybės įvairiausių specializacijų, kurias gali pasiūlyti viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros magistro programų akademiniame pasaulyje šiuo metu yra medicinos, odontologijos, chirurgijos, fizioterapijos, farmacijos, sveikos mitybos, veterinarijos bei sveikatos priežiūros vadybos studijos. Jeigu domitės alternatyvia medicina, galite rinktis akupunktūros, kinų medicinos ar alternatyvios medicinos studijas.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus sveikatos priežiūros magistro laipsnį?

Nors daugybė sveikatos priežiūros magistro studijas pasirinkusių studentų renkasi tęsti studijas ir stoja į jų pasirinktos srities doktorantūros studijų programas, studentai neretai savo karjerą gali pradėti ir tik įgiję magistro laipsnį. Sveikatos priežiūros magistro studijos paprastai prilygsta pirmajam žingsniu link itin įdomios ir pelningos karjeros šioje srityje. Tad studentai neretai gali pradėti dirbti įgiję tik magistro studijų laipsnį. Daugybė sveikatos priežiūros magistro laipsnį įgijusių žmonių dirba viešojo sektoriaus sveikatos priežiūros institucijose, pvz., viešosiose ligoninėse ar klinikose taip pat kalėjimuose, kariuomenės padaliniuose ar mokyklose. Tačiau magistro studijas baigę specialistai gali dirbti ir privačiose sveikatos priežiūros institucijose. Jie, pavyzdžiui, gali tapti sveikos mitybos konsultantais, odontologo asistentais, sveikatos priežiūros administratoriais, socialiniais darbuotojais ar fiziologų asistentais. Be to, daugybė sveikatos priežiūros specialistų renkasi dirbti ir pelno nesiekiančiose organizacijose. tam kad specialistai galėtų praktikuoti mediciną, jiems paprastai reikia pabaigti ir juos pasirinktos specialybės doktorantūros studijas.

Kiek kainuoja sveikatos priežiūros magistro studijos?

Skirtingų sveikatos priežiūros studijų kainos gali labai stipriai skirtis. Tai priklauso nuo studento pasirinkto universiteto ar kito tipo aukštosios mokyklos, taip pat nuo šalies, kurioje studentas nori mokytis, konkrečios studijų programos, jos laipsnio, trukmės bei tipo. Tačiau neretai studentai gali gauti įvairių formų finansinės paramos iš viešųjų, privačių fondų ar pačių universitetų, kuri dažnai yra skirta padengti ne tik studijų kainai, bet ir pragyvenimui reikalingoms išlaidoms.

Kodėl verta rinktis internetines sveikatos priežiūros magistro studijas?

Dauguma internetinių sveikatos priežiūros studijų programų yra gana lanksčios, todėl šio tipo studijas studentams paprastai būna gana lengva suderinti su darbo grafiku ar kitais turimais įsipareigojimais. Daugybė viso pasaulio universitetų, medicinos mokyklų bei kitų tipų aukštojo mokslo institucijų, studentams suteikia galimybę jų pasirinktas studijas pabaigti internetu ar nuotoliniu būdu ir rinktis jiems palankiausią studijų tempą. Šio tipo studijas siūlantys universitetai naudojasi naujausiomis e-mokymo technologijomis, kurios užtikrina internetinių studijų kokybę. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visos sveikatos priežiūros studijų programos gali būti baigiamos vien tik internetu, kadangi į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiami ne tik teoriniai dalykai, bet ir gana daug praktinio darbo.