Magistras sveikatos priežiūros valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Master Of Science Sveikatos vadybos

Mokslo laipsnis sveikatos priežiūros vadybos magistras padeda žmonėms šiuo metu ar anksčiau dirbo sveikatos priežiūros parengti būtinas vadybinius įgūdžius ir supratimą apie paskutinių naujovių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistemas, siekiant įvykdyti vadovo pareigas atsakomybę pramonėje. Programos unikalus tarpdisciplininio pobūdis leidžia studentams imtis kursus daugelyje disciplinų, įskaitant valdymo, slaugos, rinkodaros, informacinių sistemų, apskaitos, finansų, sveikatos mokslų ir kt.

Įėjimas į programą

Be universitetų reikalavimų priėmimo į CSULA studijuojant, sveikatos priežiūros vadybos programa reikalauja pažymių vidurkis (GPA) bent 2,75 per pastaruosius 90 metų ketvirtį vienetų (60 semestro vienetų) bandė. Be to, programa reikalauja vienas ar daugiau metų darbo patirtį sveikatos priežiūros srityje, ir du rekomendacinius laiškus.
Jeigu norite kreiptis dėl priėmimo į programą, kandidatai turėtų siųsti taip:

  1. Lydraščiu, skirtas koordinatorius, MS sveikatos priežiūros valdymo programa, kolegijos Verslo ir ekonomikos, prašydama priimti į programą, nurodant ketvirtį ir metus, kuriais pareiškėjas ketina stoti jei stojama, informaciją apie pareiškėjo GPA ir darbo patirtį.
  2. CV, kad dokumentai vienerių metų darbo patirtį sveikatos priežiūros minimumo.
  3. Iš ieškovo karjeros tikslų ataskaita, kurioje nurodoma, kodėl pareiškėjas vykdo laipsnį.
  4. Du rekomendacinius laiškus, pageidautina iš asmenų, kurie prižiūrėjo ieškovės darbą sveikatos priežiūros aplinkoje. Pareiškėjai turėtų kreiptis į Universiteto ir MS Sveikatos vadybos programos tuo pačiu metu.

Priėmimo į Masters Of Science Sveikatos vadybos

Priėmimo į valstybės narės sveikatos priežiūros vadybos programos į Verslo ir ekonomikos koledžas yra dviejų etapų procesas. Studentai pirmiausia turi būti įtraukti į universitetą, o tada turi atitikti Koledžo reikalavimai dėl priėmimo į antrosios pakopos studijų programas.

Dėl priėmimo į universitetą, pareiškėjai turi turėti:

  • Pateikti oficialų CSU Magistras taikymas Universitetui.
  • (Jums reikės norint sukurti paskyrą užpildyti paraišką)
  • Bakalaureato iš akredituotos įstaigos, arba atitinkamą akademinį paruošimas, kaip nustatyta priėmimo ir universiteto Outreach ar kitą tinkamą universiteto institucija.
  • Du Oficialius protokolus, kuriuose nurodoma tikrinimas bakalauro kvalifikacinį laipsnį.
  • Pažymių vidurkis (GPA): ne mažiau kaip 2,5 (4,0 = A) savo naujausią 90 ketvirtadalis (arba 60 semestro) vienetai bandė ir geros būklės paskutinę kolegijoje dalyvavo.
  • Iš anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) rezultatas bent 79 (interneto testas), 213 (kompiuterinis versija) arba 550 (popierinė versija) tiems pareiškėjams, kurie uždirbo bakalauro laipsnį į mokyklą, kur anglų kalba nebuvo pagrindinis Dėstomoji kalba.


Be to, universiteto reikalavimų priėmimo į CSULA studijuojant, MS sveikatos priežiūros valdymo programa reikalauja 2.75 ar geriau pažymių vidurkis (GPA) per pastaruosius 90 metų ketvirtį vienetų bakalauro studijas. (90 metų ketvirtį vienetai yra lygiavertis 60 semestro kreditų). Be to, programa reikalauja vienas ar daugiau metų darbo patirtį sveikatos priežiūros srityje, ir du rekomendacinius laiškus.

Buities studentai turėtų kreiptis į valstybės narės sveikatos priežiūros vadybos programos priėmus Universiteto absolventas studijų. Tarptautiniai studentai turėtų kreiptis į Universiteto ir MS Sveikatos vadybos programos tuo pačiu metu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Cal State L.A., a member of the California State University (CSU) system, offers excellent and innovative educational opportunities to an urban student population that reflects the diversity of the Lo ... Skaityti daugiau

Cal State L.A., a member of the California State University (CSU) system, offers excellent and innovative educational opportunities to an urban student population that reflects the diversity of the Los Angeles basin. Skaityti mažiau