Magistras klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo - internetinis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Iš studijų programos klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo misija yra sukurti dinamišką mokymosi aplinką, kuri tobulina intelektines ir asmeninio tobulėjimo tikslus mūsų studentams dirbti specialistų reabilitacijos konsultavimas srityje. Tai apima rengia kiekvienas studentas perduoti nacionalinės sertifikuotas reabilitacijos Patarėjas (VTK) egzaminą, taip pat būti akademiškai pasirengę tapti licencijuota Asocijuoti profesionaliais konsultantais. Studentai su 3,5 VPS gali dalyvauti Chi Sigma Iota draugija. Klinikinė reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo programa realizuoja šią misiją per šių tikslų:

 • Fakultetas teiks griežtus ir intelektualiai sudėtingas studijas, kurios reikalauja kūrybiškumo, drausmės ir asmeninę atsakomybę.
 • Studentai mokysis įvairovę, pagarbą, bendruomenės dalyvavimą ir kultūrinę patirtį per 63 valandų kursinių.
 • Studentai mokysis per klasėje, praktikumo, stažuotės ir bendruomenės paslaugų patirtį, sprendžiant profesinius klausimus ir bendruomenės poreikius ir asmenų su negalia atitinka programoje misijos poreikius.
 • Skyrius bus suteikti studentams su Taryba dėl reabilitacijos švietimo (CORE), reikalingų klasių, naudojant Core standartus. Studentai turės teisę sėdėti už CRC egzaminą po sėkmingai užbaigti 75% meistrų klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo programos.

Tai 63-semestras valandų programa yra taip:

 • Turimas visiškai internete su stažuotės reikalavimo
 • Nėra Gruzija trukmės reikalavimą
 • Rengiamas CRC nacionalinio tyrimo studentams
 • Studentai turi teisę imtis CRC egzaminą baigusi 75% studijų programos
 • Akredituotos Tarybai dėl reabilitacijos švietimo.

SVARBU pranešimo, OUT-OF-VALSTYBĖS PAREIŠKĖJAMS: Kiekviena valstybės valdžia reguliuoja ar universitetų, esančių kitose valstybėse, gali stoti studentai interneto programas. Šis procesas vadinamas "out-of-state leidimas. Kai kurios šalys neleidžia jų mokiniai stoti studentai interneto programų išorės universitetuose visiems; kitos valstybės imti išorės universitetams didelius mokesčius stoti net vieną studentą iš tos valstybės. Dėl šios priežasties, Tomas Universitetas gali nepavykti įrašyti studentams ne iš Gruzijos kiekvienas interneto programa, mes siūlome. Mes priimame studentus iš tiek narių, kiek įmanoma. Prašome susisiekti su Priėmimo metu admissions@thomasu.edu arba 800.538.9784 ext 1114 išsiaiškinti, ar jūsų būsena yra leidžiama Thomas universitete.

Laisvi Stipendijos studentams

RSA GRANT:

Konsultavimo ir psichologijos skyrius finansavo 2010 už reabilitacijos konsultavimas Ilgalaikės mokymo dotacijos (PAR dotacijos) už 150.000 $ per metus, kurie visų pirma lėšų studentų mokslą paramos. Tai yra iš $ 750000 per 5-metų bendras. JAV Švietimo departamentas; Biuro Specialiojo ugdymo ir reabilitacijos paslaugų administravimo finansuojamas dotaciją. Dotacijos tikslas yra padidinti reabilitacijos Patarėjai skaičių Gruzijos ir Šiaurės Floridoje.

Dotacijos lėšos 5 dieninio ir 5 neakivaizdinių studijų studentų už visą studijų stipendijas. Studentai turi būti 3,5 VPS taikyti. Jie turi būti pasirengę dirbti už profesinės reabilitacijos departamentas ar agentūra sudaro sutartį su VR, kai jie baigia savo magistro laipsnį klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimas. Dr Dede Avery skyrius konsultavimas ir psichologijos Katedra, yra projektų direktorius.

Rho Chi "Sigma Honor dotacijos:

Ši subsidija yra įeinančio klinikinės reabilitacijos ir psichikos sveikatos konsultavimo studentas kiekvieną pavasario semestrą. Studentas skiria fakulteto narys, o nuo Rho Chi Sigma pareigūnui į rudens semestrą, ir pasirinko studentas apdovanotas ankstyvoje indukcijos ceremoniją dotaciją. Studentai, kurie rodo mokyklos dvasią, norą tarnauti kitiems, ir už gynimą atsidavimas yra svarbiausi elementai, ieškoma nominuotas. Fondai gali skirtis iš metų į metus, bet svyruoja nuo $ 200- $ 500 per metus.

Programos tikslai

Parengti kiekvieną studentą priimti ir perduoti nacionalinės sertifikavimo egzaminą reabilitacijos konsultavimas įtraukiant studentus į griežtus intelektinės tyrimus, reikalauja kūrybiškumo, drausmės ir asmeninę atsakomybę.

Siekiant išlaikyti Tarybą apie reabilitacijos švietimo (Core) akreditavimo, kad studentai turės teisę sėdėti už sertifikuotas reabilitacijos konsultavimas (VTK) egzaminą, o dar mokosi programoje.

Norėdami išspręsti profesines problemas ir bendruomenės poreikius ir asmenų su negalia atitinka programoje misijos per klasėje, praktikumo, stažuotės ir bendruomeninių paslaugų poreikius.

Palaikyti tiesioginį ryšį su Darbo departamento, profesinės reabilitacijos įstaigų.

Reabilitacijos Karjera

Profesinis, psichikos sveikata, piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis, karjeros, švietimo, pataisymai, santuokos ir šeimos konsultavimas, ... tai tik keletas pavyzdžių. Reabilitacijos srityje yra skirtingi, kaip asmenų, kurie dirba jame. Su magistro laipsnį klinikinės reabilitacijos konsultavimas, absolventai dirba žmogiškųjų paslaugų srityse, pavyzdžiui, daugybė ...

 • bendruomenė, valstybė, ir privačios įstaigos vadovai
 • profesinio vertintojai
 • remiamo įdarbinimo specialistai
 • savarankiškam gyvenimui programų koordinatoriai
 • atvejų vadovai
 • Pagalbinių technologijų specialistai
 • Parole pareigūnai
 • advokatai ir klientas pagalbos programų vadovai

Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite TU Priėmimo arba skambinkite 229-227-6925.

Reabilitacija yra ...

Reabilitacijos pastangos sutelkti dėmesį į visą asmenį. Paslaugų teikimo taip holistinį požiūrį, kuris apima emocinę, fizinę, psichologinę, socialinę, švietimo ir profesinio aspektus asmeniui, taip pat jo / jos santykius su šeima, mokyklos darbo, o bendra aplinka. Pagrindinis tikslas reabilitacijos yra padėti asmenims nuo rizikos populiacijos pasiekti visapusišką fizinį, psichologinį, švietimo, profesinius ir ekonominę nepriklausomybę, kad jie gali pasiekti.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2015

Apie mokyklą

Thomas University is a four-year co-educational university that serves the post-secondary educational needs of south Georgia and north Florida. The university is located in Thomasville, Georgia, a rel ... Skaityti daugiau

Thomas University is a four-year co-educational university that serves the post-secondary educational needs of south Georgia and north Florida. The university is located in Thomasville, Georgia, a relatively small town of over 20,000 people in rural southwest Georgia. The town is 35 miles north of Tallahassee, Florida, 55 miles south of Albany, Georgia, and 45 miles west of Valdosta, Georgia. Skaityti mažiau