Magistras Integruota genomikos

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Master Of Science integruotos genomikos

Integruota genomika yra tarpdisciplininė studijų programa, kuri sujungia genomika, ekologija, evoliucija ir fiziologija geriau suprasti evoliucijos jėgas, kurios formos mechanizmus, kurie yra svarbūs rūšių sąveikos gamtoje. Programa yra sukurta siekiant suteikti tiems, kurie ieško magistro laipsnį būtinus įgūdžius ir sąvokas, kad dirbti drauge su kitais mokslinių tyrimų srityje, kuriame atsižvelgiama į sistemą apimantis požiūris ir apima organizmo istoriją ir natūralią aplinką suprasti organizaciją ir išraiška daugelio genų . Sąlytis su šiuolaikiniais veiklos metodais ir prietaisais laboratorijoje ir lauko rengia studentus sėkmės akademinių ir kitų biotechnologinių susijusių užsiėmimų.

Programa turi dvi dainos:

 • Darbo trasa reikalauja bent vieną patenkinamas ir atitinkamą rankraštį iš originalių tyrimų skelbimui recenzuojamame žurnale.
 • Ne darbas takelis pakaitalai su atitinkamos biotechnologijų bendrovės ar ekvivalentą (pvz., Aplinkos apsaugos agentūros laboratorija) ir vieną kursą verslo rinkodaros ir vadybos praktiką.

Visi studentai, dalyvaujantys programoje imtis 12 kreditų iš pagrindinės mokymo programos, ir bent 8 kreditus iš pasirenkant sąrašą.

Apžvalga MSIG programa

Mokslo laipsnis Integralia genomikos Master nauja sritis biologinių tyrimų, kuri siekia pateikti funkcinę reikšmę organizmo daugelio genų į ekologiniu ir evoliucijos kontekste. Integruota genomika leidžia mokslininkams suprasti, sėkmės istorija, kad kiekviena rūšis atstovauja.

Black Hills State universiteto MSIG programa suteikia daug unikalių galimybių:

 • Vieta: Esame įsikūrę Juodosios Hills, kuri suteikia natūralią laboratoriją Integruota genomikos. Mes taip pat arti Deep Underground mokslo ir inžinerijos laboratorija (DUSEL) ne Homestake Mine, leidžianti bendradarbiauti su kitais didžiaisiais universitetais (studijuoti, pavyzdžiui, meta-genomikos unikalaus mikrobų bendrijoms rasti ypatingoje aplinkoje).
 • Fakultetas: Mūsų fakultetas apima profesinių sričių ir interesų įvairovę:
 1. evoliucija ir genetika
 2. ekologiniai genetika
 3. Apsaugos biologijos
 4. augalų ir gyvūnų fiziologija
 5. molekulinė biologija
 6. molekulinė ekologija
 7. funkcinis ekologija
 8. signalo perdavimas
 9. statistiniai genetika
 10. mikrobiologija
 11. stenograma profiliavimas
 12. elgesys genetinė analizė

Įranga: mūsų state-of-the-art Ekologiniai genomika ir išsaugojimo Genetika laboratorijos ir Vakarų Pietų Dakota DNR Core Facility yra tarp modernių laboratorijų, kurios egzistuoja mūsų miesteliu.

<strong><em>Tyrimas:</em></strong> Moksliniai tyrimai BHSU apima &#303;vairius bendradarbiavim&#261; ne pagrindini&#371; institucij&#371;.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Atrinkti kandidatai bus reikalaujama:

 • Būti baigę bakalauro laipsnį arba biologijos ar chemijos su bent 3,0 VPS ir bent vieną kursą genetika.
 • Imtis Magistras Įrašų egzaminas (GRE) (tik bendras testas; pažangi temą bandymas neprivalomas)
 • Pateikti du rekomendacinius laiškus iš buvusių dėstytojų.
 • Pateikti interesų pareiškimas
 • Pateikti TOEFL rezultatus (jei jūsų naujausias mokslo laipsnis iš universitetų, kur anglų kalba nėra pagrindinė kalba dėstoma)
 • Užpildyti ir pateikti paraišką - yra $ 35 mokestis už paraišką.

Akademiniai reikalavimai

Visi studentai, dalyvaujantys programoje imtis 12 kreditų iš pagrindinės mokymo programos, ir bent 8 kreditus iš pasirenkant sąrašą. Branduolys, kuris turėtų būti baigtas pirmąjį studijų metais, yra sukurta siekiant suteikti dabartinę apžvalgą srityje ir metodus. Pasirenkant pateikti papildomų atitinkamų akcentų. Be to, studentai dalyvaus savaitę pakvietė seminarų seriją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

BHSU Vision Black Hills State University will be recognized as an innovative, high-quality University in the Black Hills region, the state, the nation, and the world. We, at Black Hills State Universi ... Skaityti daugiau

BHSU Vision Black Hills State University will be recognized as an innovative, high-quality University in the Black Hills region, the state, the nation, and the world. We, at Black Hills State University, are committed to: Scholarship We engage in the scholarship of research and creative activity to contribute knowledge and art to the community, the state, the region, the nation, and the world; we engage in the scholarship of teaching by using relevant and cutting edge practices to prepare students for the future; and, we engage in the scholarship of service by accepting leadership roles in society and making meaningful contributions to the profession and to the general public. Skaityti mažiau
Spearfish , Spearfish , Greitasis miestas + 2 Daugiau Mažiau