Kurso apžvalga

Vienas iš dviejų JK žmonių per savo gyvenimą susirgs vėžiu. Gydant vėžį ir toliau tobulėja, daugiau pacientų išgyvena ir imasi reabilitacinių gydymo būdų, kad padėtų pasveikti. Ši programa suteikia podiplominius mokymus ir švietimą dabartiniams sveikatos priežiūros specialistams ir tiems, kurie siekia dirbti besivystančioje srityje.

Studijuodami šį kursą Korole, galėsite džiaugtis ryšiais su daugeliu bendruomenių ir sveikatos apsaugos darbdavių. Tai suteikia puikias praktikos galimybes pritaikyti savo įgūdžius realiame pasaulyje. Universitetas bendradarbiauja su „City Healthcare Partnership“, vykdančia reabilitacijos programas Korle ir East Riding mieste. Turėsite galimybę dalyvauti atliekant didelius tyrimus, skelbti recenzuojamuose žurnaluose ir padėti sukurti įrodymų bazę, skirtą vėžio reabilitacijos disciplinai JK

Ką mokysi

Pagrindiniai moduliai

Visus modulius galima įsigyti ir šis sąrašas gali bet kada pasikeisti.

  • Vėžys ir keičiama rizika
  • Tyrimo metodai
  • Pratimų reabilitacijos pagrindai
  • Sveikatos ir ligų psichologija
  • Profesinė praktika ir klinikinė praktika
  • Klinikinių pratimų tikrinimas, receptų išrašymas ir programavimas
  • Tyrimų tyrimas

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Jūsų ateities perspektyvos

Užimtumas yra pagrindinis šios programos dėmesys. Jūs įgysite disciplinai svarbių teorijos ir praktikos žinių bei galimybę pritaikyti įgytas mokslines žinias realiame gyvenime.

Šiuo metu JK nėra kitų magistrantūros vėžio reabilitacijos kursų. Naudodamiesi unikaliomis šios programos teikiamomis galimybėmis, baigę studijas, būsite priekyje sparčiai besivystančioje srityje.

Galimą karjerą ateityje gali sudaryti reabilitacijos ir fiziologų pratimai NHS ar privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, gyvenimo būdo patarėjas, asmeninis treneris ir aukštojo bei tęstinio mokymo darbuotojai.

Naršykite virtualią apžvalgą

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Patekimo reikalavimai

Ne mažesnis kaip 2,2 pagyrimų laipsnis arba tarptautinis atitikmuo atitinkamame dalyke (sporto ir mankštos mokslas, slauga, sporto terapija, kineziterapija, visuomenės sveikata ar medicina). Pradėjus programą, mokykla jūsų vardu administruos patobulintą informacijos atskleidimo ir uždraudimo tarnybą (DBS). Sėkmingas patobulintas DBS patikrinimas reikalingas tam, kad galėtumėte dalyvauti klinikinėje praktikoje, kuri yra privaloma antrojo semestro dalis. Todėl turėtumėte kreiptis dėl šios programos tik tuo atveju, jei esate įsitikinę, kad patobulintas DBS patikrinimas bus patenkintas, ir žinodami, kad negalėsite įvykdyti programos, jei jos nėra.

Tarptautiniai studentai

Jei norite mokytis 4 pakopos studento vizos arba jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turėsite pateikti priimtinus jūsų anglų kalbos mokėjimo lygio įrodymus.

Šis kursas reikalauja akademinio IELTS 6,5, su 6,0 kiekvieno įgūdžio.

Jei jūsų anglų kalba šiuo metu nepasiekia universiteto reikalaujamo šios programos standarto, jus gali sudominti vienas iš mūsų anglų kalbos kursų.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią programą iš University of Hull užpildykite formą ir perskaitykite mūsų privatumo politiką.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Hull »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
16,600 GBP
Pradžia / ES: 7500 svarų sterlingų - tarptautinė: 16 600 svarų. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyti mokesčiai yra už 2019/20 įrašą. 2020/21 mokesčiai dar nepatvirtinti ir gali padidėti.
Deadline
Rgp. 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Rgs. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 1, 2020
We recommend that you apply by 1 August for September course start (or at least 6 weeks before any other start date).
End Date
Rgs. 2021

Through These Doors - Allam Medical Building - University of Hull