Magistrantūros vėžio reabilitacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Vienas iš dviejų JK žmonių per savo gyvenimą susirgs vėžiu. Gydant vėžį ir toliau tobulėja, daugiau pacientų išgyvena ir imasi reabilitacinių gydymo būdų, kad padėtų pasveikti. Ši programa suteikia podiplominius mokymus ir švietimą dabartiniams sveikatos priežiūros specialistams ir tiems, kurie siekia dirbti besivystančioje srityje.

Studijuodami šį kursą Korole, galėsite džiaugtis ryšiais su daugeliu bendruomenių ir sveikatos apsaugos darbdavių. Tai suteikia puikias praktikos galimybes pritaikyti savo įgūdžius realiame pasaulyje. Universitetas bendradarbiauja su „City Healthcare Partnership“, vykdančia reabilitacijos programas Korle ir East Riding mieste. Turėsite galimybę dalyvauti atliekant didelius tyrimus, skelbti recenzuojamuose žurnaluose ir padėti sukurti įrodymų bazę, skirtą vėžio reabilitacijos disciplinai JK

Ką mokysi

Pagrindiniai moduliai

Visus modulius galima įsigyti ir šis sąrašas gali bet kada pasikeisti.

  • Vėžys ir keičiama rizika
  • Tyrimo metodai
  • Pratimų reabilitacijos pagrindai
  • Sveikatos ir ligų psichologija
  • Profesinė praktika ir klinikinė praktika
  • Klinikinių pratimų tikrinimas, receptų išrašymas ir programavimas
  • Tyrimų tyrimas

122483_photo-1526256262350-7da7584cf5eb.jpgMarcelo Leal / Unsplash

Jūsų ateities perspektyvos

Užimtumas yra pagrindinis šios programos dėmesys. Jūs įgysite disciplinai svarbių teorijos ir praktikos žinių bei galimybę pritaikyti įgytas mokslines žinias realiame gyvenime.

Šiuo metu JK nėra kitų magistrantūros vėžio reabilitacijos kursų. Naudodamiesi unikaliomis šios programos teikiamomis galimybėmis, baigę studijas, būsite priekyje sparčiai besivystančioje srityje.

Galimą karjerą ateityje gali sudaryti reabilitacijos ir fiziologų pratimai NHS ar privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, gyvenimo būdo patarėjas, asmeninis treneris ir aukštojo bei tęstinio mokymo darbuotojai.

Naršykite virtualią apžvalgą

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/sport-health-and-excercise-science

Patekimo reikalavimai

Ne mažesnis kaip 2,2 pagyrimų laipsnis arba tarptautinis atitikmuo atitinkamame dalyke (sporto ir mankštos mokslas, slauga, sporto terapija, kineziterapija, visuomenės sveikata ar medicina). Pradėjus programą, mokykla jūsų vardu administruos patobulintą informacijos atskleidimo ir uždraudimo tarnybą (DBS). Sėkmingas patobulintas DBS patikrinimas reikalingas tam, kad galėtumėte dalyvauti klinikinėje praktikoje, kuri yra privaloma antrojo semestro dalis. Todėl turėtumėte kreiptis dėl šios programos tik tuo atveju, jei esate įsitikinę, kad patobulintas DBS patikrinimas bus patenkintas, ir žinodami, kad negalėsite įvykdyti programos, jei jos nėra.

Tarptautiniai studentai

Jei norite mokytis 4 pakopos studento vizos arba jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turėsite pateikti priimtinus jūsų anglų kalbos mokėjimo lygio įrodymus.

Šis kursas reikalauja akademinio IELTS 6,5, su 6,0 kiekvieno įgūdžio.

Jei jūsų anglų kalba šiuo metu nepasiekia universiteto reikalaujamo šios programos standarto, jus gali sudominti vienas iš mūsų anglų kalbos kursų.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią programą iš University of Hull užpildykite formą ir perskaitykite mūsų privatumo politiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Skaityti daugiau

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Skaityti mažiau